INEOS Grenadiers

Richard Carapaz.
so 17:17
Doterajší líder bol favorit, ale prepadol sa. V kopcovitej etape uspel CarapazNovým lídrom pretekov Okolo Romandie sa stal Rodriguez.
so 17:17
Stephen Williams z tímu Israel - Premier Tech vyhral 6. etapu a aj celkové poradie na Tour Down Under 2024.
21.01.2024
So súperom mal na čele rovnaký čas. V záverečnej etape však nenechal nič na náhodu a vyhralÚvodné podujatie WorldTour v sezóne vyhral cyklista tímu Israel - Premier Tech.
21.01.2024
Nórsky cyklista Tobias Foss sa stal majstrom sveta v časovke v roku 2022.
27.11.2023
Bývalý majster sveta sa dočkal, angažoval ho jeho vysnívaný tímJeho cieľom je účasť na olympiáde v Paríži.
27.11.2023
Geraint Thomas.
23.10.2023
V 37 rokoch bojoval o triumf na Gire. Thomas si vybojoval predĺženie zmluvy s IneosomBritský cyklista si stále udržiava vysokú výkonnosť.
23.10.2023
Joshua Tarling.
15.10.2023
Britský talent si pripísal cenný skalp, na Chrono des Nations zdolal Evenepoela v časovkeJazdec Ineosu Grenadiers zvíťazil o 13 sekúnd.
15.10.2023
Elia Viviani po triumfe v 1. etape Okolo Kuang-si 2023.
12.10.2023
Prvú etapu Okolo Kuang-si rozhodol záverečný šprint, o triumf sa pobili TalianiPodujatie sa do Číny vrátilo po štyroch rokoch.
12.10.2023
04.09.2023
Dvakrát spadol a stratil veľa času. Pódium je pekelne ďaleko, vravíThomas figuruje až v tretej desiatke poradia Vuelty.
04.09.2023
Remco Evenpoel sa stal majstrom sveta v časovke v roku 2023.
18.08.2023
Prestup do Ineosu sa nekoná. Evenepoel zostane v Quick Stepe aj ďalšie rokyMám zmluvu do roku 2026 a dodržím ju, povedal.
18.08.2023
Matej Mohorič.
30.07.2023
Mohorič triumfoval v 2. etape Okolo Poľska, vedie aj celkové poradieV závere druhej etapy zvíťazil pred Portugalčanom Joaom Almeidom.
30.07.2023
Španielsky cyklista Carlos Rodríguez dosiahol na Tour de France životné víťazstvo.