Bahrain - Victorious

Santiago Buitrago.
06.03.2024
Kolumbijčan zaskočil favoritov, po víťazstvách na Gire oslavuje ďalší veľký úspechDoterajší líder Brandon McNulty klesol na tretie miesto.
06.03.2024
Phil Bauhaus oslavuje v cieli 3. etapy Tirreno - Adriatico.
06.03.2024
VIDEO: Dramatický záver tretej etapy, najväčší favorit spadol v poslednej zákrutePád víťaza včerajšej etapy využil nemecký cyklista v službách Bahrain-Victorious.
06.03.2024
Taliansky cyklista Jonathan Milan.
13.10.20232
Taliani na podujatí v Číne dominujú, jazdec Bahrainu predviedol perfektný finišV úvodnej etape triumfoval taliansky jazdec Elia Viviani.
13.10.20232
Sepp Kuss v červenom drese na Vuelta 2023.
16.09.20232
Evenepoel v predposlednej etape našiel premožiteľa. Kuss si udržal náskok a získa červený dresCyklisti Jumbo-Visma obsadia kompletné pódium.
16.09.20232
Matej Mohorič vyhral 5. etapu na Benelux Tour 2023.
27.08.2023
Preteky Okolo Beneluxu vyhral Wellens, v poslednej etape sa tešil MohoričPodujatie vyhral už tretíkrát v kariére.
27.08.2023
Tím Bahrain Victorious s víťazom okolo Poľska Matejom Mohoričom.
04.08.2023
Na Almeidu získal sekundu na rýchlostnej prémii. Okolo Poľska ovládol slovinský cyklistaV etape triumfoval Tim Merlier.
04.08.2023
Matej Mohorič.
30.07.2023
Mohorič triumfoval v 2. etape Okolo Poľska, vedie aj celkové poradieV závere druhej etapy zvíťazil pred Portugalčanom Joaom Almeidom.