Sam Reinhart

Faul Sama Reinharta na Shaynea Gostisbeherea.
Tréner Caroliny sa sťažuje na rozhodcov. Ukrátili ich o jasnú presilovkuV prípade odpískania faulu by sa Carolina bola dostala do skvelej príležitosti na vyrovnanie.
Sam Reinhart podpísal na Floride trojročnú zmluvu
Sam Reinhart podpísal na Floride trojročnú zmluvuUž sú to temer tri týždne od výmeny Sama Reinharta. Na Floridu sa sťahoval sám, opačným smerom putoval brankársky prospekt Devon Levi a voľba v prvom kole budúcoročného draftu.
Kluby majú veľký záujem o Reinharta. Bude Eichel vymenený pred draftom?
Kluby majú veľký záujem o Reinharta. Bude Eichel vymenený pred draftom?Mená Sam Reinhart a Jack Eichel patria v hokejovom Buffale medzi najdôležitejšie. Trápiaca sa organizácia však možno pôjde do novej sezóny bez nich. O jedného je vysoký záujem, druhého cena môže klesať. O svoje poznatky ohľadom ich situácie sa podelil insider Elliotte Friedman.
Reinhart chce výměnu na západ, mohl by skončit doma ve Vancouveru
Reinhart chce výměnu na západ, mohl by skončit doma ve VancouveruSam Reinhart má za sebou velmi podařenou sezónu. Při absenci Jacka Eichela se stal hlavním tvůrcem ofenzívy Buffala a z pozice prvního centra držel Sabres na obstojné úrovni. Vyrovnal své brankové maximum 25 gólů, přestože se letos hrála značně zkrácená sezóna. Jenže z hlediska týmového výkonu se jednalo o další zklamání. A zdá se, že Reinhart už nechce tyto blamáže snášet.
Ristolainen chce do play-off týmu, Reinhart v hlavě prodloužení smlouvy nemá
Ristolainen chce do play-off týmu, Reinhart v hlavě prodloužení smlouvy nemá
John Tavares.
Kanada konečne zverejnila nomináciu na šampionát, lídrom bude TavaresKanaďania budú jedným zo súperov Slovenska.