Oscar Piastri

Oscar Piastri (vpredu) a Lando Norris na Veľkej cene Maďarska.
ne 16:428
V McLarene sa hádali, kto má vyhrať preteky. Verstappen sa zrazil s HamiltonomPretekmi na Hungaroringu sa sezóna F1 preklopila do druhej polovice.
ne 16:428
Lando Norris na McLarene počas prvého tréningu na Veľkú cenu Veľkej Británie 2024.
05.07.2024
McLaren lietal po trati, tréningy v Silverstone si podmanil NorrisVerstappen bol za pódiovými priečkami.
05.07.2024
Oscar Piastri.
29.06.2024
Zaujímavý záver kvalifikácie. Piastri prišiel o druhý rad, zmazali mu najlepší časPole position si vybojoval Max Verstappen.
29.06.2024
Max Verstappen
29.06.2024
McLaren útočil, ale bez úspechu. Verstappen zvíťazil v sobotňajšom šprinteVerstappen finišoval s viac ako štvorsekundovým náskokom.
29.06.2024
Max Verstappen.
28.06.2024
Verstappen si vybojoval pole position na šprint, prenasledovaný bude dvoma McLarenmi Tímový kolega z Red Bull Racing Sergio Peréz skončil až na 7. mieste.
28.06.2024
Charles Leclerc na Ferrari vyhral Veľkú cenu Monaka 2024.
26.05.2024
Leclerc sa doma konečne dočkal. V Monaku mu výrazne pomohli červené vlajkyMonačan predviedol strategickú jazdu, vyhral systémom štart - cieľ.
26.05.2024
ONLINE prenos z Veľkej ceny Monaka 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1). online
26.05.20242
Formula 1: Veľkú cenu Monaka vyhral domáci Leclerc na FerrariSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Monaka 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
26.05.20242
Charles Leclerc na Ferrari vyhral kvalifikáciu na Veľkú cenu Monaka 2024.
25.05.2024
Verstappen bude mať v Monaku náročnú úlohu, nezvládol kvalifikáciu. Leclerc sa doma predviedolLeclerc ešte domácu veľkú cenu nevyhral, pole position mu však môže výrazne pomôcť.
25.05.2024
18.05.2024
Piastri výrazne zatlačil na Verstappena. O štart z prvého radu však prišielOd komisárov dostal dodatočnú penalizáciu.
18.05.2024
Max Verstappen máva divákom po víťazstve v sobotňajšom šprinte na Veľkej cene Miami.
04.05.20242
Verstappen neohrozene zvíťazil v šprinte v Miami, jazdci Mercedesu pohoreliVerstappen došiel do cieľa s viac ako trojsekundovým náskokom na Leclerca.