Katharina Liensbergerová

Elisa Mörzingerová.
Nikola Baďová05.04.2024
Zemetrasenie v rakúskom lyžiarskom tíme? Liensbergerová prišla o druhú tímovú kolegyňuNa konte má jedno pódiové umiestnenie v SP.
ONLINE: Slalom v andorrskom stredisku Soldeu dnes (2. kolo).online
11.02.2024
Zjazdové lyžovanie: Swennová-Larssonová triumfovala v slalome v SoldeuSledovali ste ONLINE prenos z 2. kola slalomu Svetového pohára v Soldeu.
11.02.2024
ONLINE: slalom v andorrskom stredisku Soldeu dnes (1. kolo).online
11.02.2024
Zjazdové lyžovanie: V prvom kole slalomu bola najrýchlejšia Swennová-LarssonováSledovali ste ONLINE prenos z 1. kola slalomu Svetového pohára v Soldeu.
11.02.2024
Petra Vlhová.
21.12.202327
Vlhová a Shiffrinová si išli svoju ligu. Mala som obrovskú výhodu, priznala AmeričankaDruhé kolo je na programe o 20.45 h.
Petra Vlhová oslavuje so sobíkom  triumf vo fínskom Levi.
Nikola Baďová11.11.20235
Stabilná a dynamická jazda. Vlhová nedala súperkám šancu, zhodli sa expertiSlovenka zaznamenala najdominantnejšie víťazstvo v slalome.
Katharina Liensbergerová.
22.07.20231
Vlhovej súperka prišla o vlastný tím. Po novom sa na pretekoch musí zaobísť aj bez mamyV roku 2021 získala malý glóbus za slalom, v minulej sezóne sa jej však nedarilo.