Jozef Wittner

Jozef Wittner.
Jozef Wittner chce súboj s ’Monstrom’. Hnevá ma, že na náš stret zabudol, odkazujeSlovenský reprezentant má s českou legendou nedokončenú prácu.
Wittner (vľavo) v súboji s Juusolom.
VIDEO: Wittner odchádza spoza veľkej mláky s prehrou. Príčiny poznám, odkazujeDebutový zápas v USA mu nevyšiel podľa predstáv.
Jozef Wittner.
Zmena súpera, premožiteľ Pereiru nenastúpi. Wittnera v PFL preverí AmeričanTýždeň pred súbojom dostal nového protivníka.
Jozef Wittner.
Hlavná cena je milión dolárov. Slovák zabojuje o možnosť zápasiť v PFLMožnosť zabojovať o miestenku v známej americkej lige.
Astley vs. Wittner.
RFA 4: Rýchlý knokaut na domácej pôde! Wittner si pripísal dominantnú výhruWittner zaznamenal presvedčivé víťazstvo už v prvej minúte prvého kola.
Kto nahradil Petra Knížeho? Wittner spoznal súpera pre Košický turnaj RFA 4
Kto nahradil Petra Knížeho? Wittner spoznal súpera pre Košický turnaj RFA 4Náhrada za českú legendu sa našla na Britských ostrovoch.
Predstavenie Jozefa Wittnera organizáciou RFA
Registrujem reči expertov, že súper je "dávačka" a podobné nezmysly, hovorí WittnerPrešovský odchovanec je na ceste za titulom RFA.
Jozef Wittner a tímová fotografia po vyhlásení výsledkov.
Wittner: Bol to jeden z najťažších súbojov v mojej kariére. Súper ma skoro uškrtilObaja zápasníci boli blízko k predčasnému ukončeniu duelu.
Wittner vs. Magal.
War Of Titans 2: Na gram presne. Jozef Wittner úspešne navážilLimit welterovej váhy splnil na prvý pokus.
Jozef Wittner.
Zmena súpera, Jozefa Wittnera v Španielsku preverí skúsený zemiarČaká ho poriadna výzva.
Zobraziť viac