Využívajú súkromné lietadlo či kuchára. Švédi vyzerajú zúfalo, vyhlásil BöSnažia sa prijať rôzne extrémne opatrenia, aby nás dobehli, povedal Nór.
07.02.2024
Justine Braisazová-Bouchetová sa teší z triumfu v Lenzerheide 2023.
17.12.2023
Francúzka ovládla podujatie v Lenzerhaide, v hromadných pretekoch zavŕšila víťazný hetrikNerozhodil ju ani zaseknutý náboj počas druhej streľby.
17.12.2023
Biatlonistky počas streľby ležmo na hromadných pretekoch žien na 12,5 km, druhá vpravo slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková.
19.02.20232
Bátovská Fialková sa na MS lúči najlepším výsledkom, zlato putuje do ŠvédskaO medaily bojovala aj Češka Davidová.
19.02.20232
Hanna Öbergová vyhrala vytrvalostné preteky na MS v biatlone 2023.
15.02.2023
Tri chyby Bátovskej Fialkovej boli veľa, vytrvalostné preteky vyhrala ÖbergováSlovenská biatlonistka sa dostala do Top 20.
15.02.2023
ONLINE: Stíhacie preteky žien na 10 km na MS v biatlone 2023.online
12.02.2023
MS v biatlone 2023: Bátovská Fialková opäť 25., vyhrala SimonováSledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v biatlone 2023. V Oberhofe boli na programe stíhacie preteky žien na 10 km.
12.02.2023
Hanna Öbergová.
28.11.202113
Ivona Fialková zdolala svoju sestru, Öbergová si napravila reputáciuŠvédka k presnej streľbe pridala aj rýchly beh.