Douglas Shedden

Hlavný tréner Banskej Bystrice Doug Shedden (v strede).
10.11.2023
V Banskej Bystrici sú sklamaní. Kanadský kouč predčasne skončilUprednostnil ponuku z inej súťaže.
10.11.2023
Dougs Shedden.
04.11.2023
Nahnevaný kouč Banskej Bystrice: Hrali sme ako partia desaťročných chlapcovDoug Shedden neskrýval nespokojnosť s výkonom svojich zverencov.
04.11.2023
Max Gerlach v drese HK Poprad.
01.11.2023
Najproduktívnejšiemu hráčovi extraligy nový tím nesadol. Odchádza do ŠvajčiarskaPoprad vytiahol mladého brankára z B-tímu, ten zahviezdil čistým kontom.
01.11.2023
Brankár HC 05 Banská Bystrica Filip  Belányi.
23.10.2023
V piatok dostal desať gólov, v nedeľu len jeden. Belányi: Dali sme sa dokopyBanskú Bystricu potiahla formácia legionárov.
23.10.2023
Luke Adam.
11.10.2023
V NHL odohral takmer sto zápasov. Banská Bystrica získala zaujímavého útočníkaTréner Shedden si myslí, že Kanaďan bude hviezdou ligy.
11.10.2023
Tomáš Bokroš a Bode Wilde počas zápasu 1. kola Tipos extraligy HC 05 Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín.
15.09.2023
Prestrelka pod Urpínom priniesla 11 gólov, tréneri videli chybyZ tesnej výhry sa napokon tešili hostia.
15.09.2023
Na snímke tréner Banskej Bystrice Douglas Shedden.
03.04.2023
Banská Bystrica trénera meniť nebude. Shedden predĺžil zmluvu na ďalší rokTím vedie od novembra minulého roka.
03.04.2023
Patrik Fotta28.03.202316
Trénera rozzúrilo vylúčenie v predĺžení, od hnevu hodil fľašu smerom k rozhodcomSpišskú Novú Ves poslal do semifinále Martin Réway.
Banská Bystrica otočila zápas v Poprade šiestimi gólmi v tretej tretine.
20.12.2022
Po dvoch tretinách viedli 3:1, prehrali 3:7. Bola to hanba, kajal sa líder PopraduBanská Bystrica nastrieľala v záverečnej tretine šesť gólov.