Clément Noel

Clement Noel.
03.03.2024
Tretí v poradí stráca viac než sekundu, slalom v Aspene vedie NoelOlympijský šampión zo ZOH 2022 útočí na prvý triumf v sezóne.
03.03.2024
Manuel Feller.
25.02.20241
Rakúsky favorit to opäť zvládol. Zmazal manko z prvého kola a navýšil náskok na čeleVíťaz prvého kola Linus Strasser skončil na 3. mieste.
25.02.20241
Linus Strasser.
25.02.2024
Prvé kolo ovládol nemecký lyžiar, pred rakúskym favoritom si vybudoval polsekundový náskokDruhé kolo bolo na programe od 22.00 SEČ.
25.02.2024
Clement Noel v prvom kole slalomu v Bansku.
11.02.2024
Dážď, vietor a zlá viditeľnosť. Preteky slalomu v Bansku boli definitívne zrušené!Podmienky na zjazdovke sa stále zhoršovali.
11.02.2024
Daniel Yule vyhral slalom v Chamonix 2024.
04.02.202424
Neuveriteľný posun! Švajčiar bol po prvom kole slalomu na 30. mieste, napokon vyhralPodľa agentúry AFP sa stal prvým mužom, ktorý sa v slalome dostal z 30. miesta až na prvé.
Clement Noel v 1. kole slalomu v Chamonix 2024.
04.02.2024
Strasser nenadviazal na predchádzajúce slalomy, v Chamonix vedie NoelDomáci lyžiar sa najlepšie vyrovnal s presadenými bránkami v prvom kole.
04.02.2024
24.01.2024
Nemecký lyžiar potvrdil formu z Kitzbühelu, vyhral svoj druhý slalom v radeLíder disciplíny skončil na 5. mieste.
24.01.2024
24.01.2024
Pretekári bojujú s náročnými podmienkami, prvé kolo slalomu najlepšie zvládol Strasser Slovensko nemalo v súťaži zastúpenie.
24.01.2024
Marco Schwarz sa teší z triumfu.
22.12.2023
Schwarz si dal najkrajší vianočný darček, ovládol legendárny nočný slalomFrancúz Clement Noël nevyužil náskok z prvého kola.
22.12.2023
Clement Noël.
22.12.2023
Prvé kolo nočného slalomu patrilo francúzskemu pretekárovi, vytvoril si sľubný náskokSlovensko v súťaži nemalo svoje zastúpenie.