Slávia Banská Bystrica

Piešťanské Čajky.
27.04.2024
Vo finále im stačili iba tri zápasy. Piešťanské Čajky oslavujú tretí titul za sebouPiešťany tak dovŕšili úspešnú sezónu, v ktorej sa im podarilo zdvihnúť nad hlavu aj Alpsko-jadranský pohár.
27.04.2024
Mitrasinovičová (Piešťany) a Malašková (B. Bystrica) počas druhého finálového zápasu Niké extraligy žien v basketbale.
24.04.20241
Slávia zaostávala už v prvej štvrtine, Piešťanské Čajky sú krok od obhajobyĎalšie finálové stretnutie je na programe v sobotu v Piešťanoch.
24.04.20241
Fotka zo zápasu Piešťanské Čajky - Slávia Banská Bystrica.
20.04.2024
Slávia držala krok so svojim súperom len v prvom polčase, potom úradovali ČajkyNajlepšou strelkyňou domácich bola Ke'Shunan Jamesová, autorka 27 bodov.
20.04.2024
Fotka z prípravného hokejového zápasu Nemecko - Slovensko.
20.04.2024
Slováci majú šancu na reparát proti Nemecku. Športový program na dnes (20. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 20. apríla. Aký je program dňa?
20.04.2024
Zľava Erika Holíková (Banská Bystrica) a Evita Herminjard (Piešťany).
19.04.2024
Čajky mieria za zlatým hetrikom, z ligového trónu ich chce zosadiť ambiciózna Banská BystricaPiešťany hrajú o tretí ligový titul za sebou, Banská Bystrica má šancu ukončiť 24-ročné čakanie.
19.04.2024
Basketbalistky Slávia Banská Bystrica.
13.04.20241
Basketbalistky Slávie Banská Bystrica otočili zápas s Ružomberkom, postúpili do fináleBanskobystričanky rozhodli v tretej štvrtine, kde prestrieľali svoje súperky 29:10.
13.04.20241
Fotka zo zápasu Slávia Banská Bystrica - MBK Ružomberok.
03.04.2024
Čajky vyškolili Šamorín aj piatykrát v sezóne, Bystričanky nadviazali na posledné výkonyBasketbalová liga žien odštartovala svoju semifinálovú časť.
03.04.2024
CBK Košice.
23.03.2024
Košičanky si vybojovali tretí zápas, Šamorín zdolali rozdielom jedného košaDo semifinále postúpila Slávia Banská Bystrica.
23.03.2024
Radosť hráčok Slávie Banská Bystrica.
13.03.2024
Banská Bystrica svojho súpera nešetrila, Čajky potvrdili post lídra tabuľkyV domácom tíme Slávie zaznamenala najviac bodov Natália Martišková.
13.03.2024
Na snímke je tréner tímu Piešťanské Čajky Peter Jankovič.
11.03.2024
Finále zmenili na exhibíciu. Tréner verí, že najväčší úspech ešte prídePiešťanské Čajky vyhrali finále o 28 bodov.