SK Slavia Praha

Ľubomír Tupta.
ne 20:20
Slavia nevstúpila do novej sezóny ideálne. Strelecky sa presadili Regáli aj TuptaNapriek rýchlemu gólu slovenského útočníka si Karviná nepripísala ani bod.
ne 20:20
Ivan Schranz v drese SK Slavia Praha.
št 11:28
Zo Slavie neodídu kľúčoví hráči, hovorí šéf klubu. Týka sa to aj SchranzaSlavia Praha sa chce v tejto sezóne prebojovať do hlavnej časti Ligy majstrov.
št 11:28
Georges Mikautadze.online
št 07:40
Futbalové prestupy ONLINE: Najlepší strelec EURO mení klub (štvrtok, 18. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí vo štvrtok 18. júla. Sledovali ste minútu po minúte.
št 07:40
Momentka z prípravného zápasu MŠK Žilina - SK Slavia Praha.
13.07.20242
Slavia Praha vyškolila Žilinčanov. V druhom polčase im strelila 5 gólovSpartak Trnava remizoval s rakúskym klubom.
13.07.20242
Futbalisti Podbrezovej.
09.07.2024
Podbrezová trápila českého vicemajstra, vedenie z prvého polčasu však stratilaDuel sa hral na neutrálnom štadióne v Rakúsku.
09.07.2024
SK Slavia Praha - FK Železiarne Podbrezová: ONLINE prenos prípravného zápasuonline
09.07.2024
Prípravný zápas: Futbalisti Podbrezovej nestačili na Slaviu PrahaSledovali ste LIVE stream z prípravného zápasu: SK Slavia Praha - FK Železiarne Podbrezová.
09.07.2024
Tomáš Chorý (vľavo).
04.07.2024
Jeden z najdrahších prestupov ligy. Slovenská dvojica získala spoluhráča do útokuÚtočník podpísal s klubom trojročnú zmluvu.
04.07.2024
Ivan Schranz. rozhovor
Pavol Spál04.07.202418
Má tridsať, podceňovaný Slovák vyletel ako kométa. Čaká ho životný prestup? Koľko stojí nečakaný slovenský hrdina?
Jindřich Trpišovský, tréner Slavie Praha.
29.06.2024
Tréner Slavie Praha si zlomil kľúčnu kosť, havaroval na bicykliZranil sa počas tímového sústredenia v Rakúsku.
29.06.2024
Spoločná fotografia zo zápasu SK Slavia Praha - FC ViOn Zlaté Moravce
Ivan Mriška24.06.20241
Vyzbierali vyše milión korún. Slavia Praha za zápas s ViOnom dostala tri oceneniaZlaté Moravce prehrali rozdielom triedy 1:4.