Real Sociedad San Sebastián

Arda Güler oslavuje gól.
26.04.2024
Real smeruje za titulom míľovými krokmi. Zdolať ho nedokázal ani SociedadO najtesnejšej výhre rozhodol Arda Güler.
26.04.2024
Futbalisti Realu Madrid oslavujú gól.
21.04.2024
Real spravil dôležitý krok k zisku titulu. Barcelona dvakrát vyhrávala, nakoniec prehralaVíťazný gól domácich zaznamenal v 91. minúte Jude Bellingham.
21.04.2024
Rodrygo oslavuje svoj druhý gól.
31.03.2024
31.03.2024
Futbalisti Realu Sociedad.
15.03.2024
Real Sociedad nepripustil prekvapenie, trápiaci sa Cadiz zdolal bez problémovDruhý gól dal Arsen Zacharjan, ktorý bol na ihrisku len dve minúty.
15.03.2024
Alvaro Morata z Atletica Madrid
09.03.2024
Trpká prehra Atletica Madrid, tímu z dna tabuľky nestrelilo ani gólAtletico okupuje štvrtú priečku La Ligy.
09.03.2024
Francúzsky futbalista Kylian Mbappé v drese PSG.
06.03.2024
Mbappé pokoril v Lige majstrov ďalšiu métu, iba Messi bol rýchlejšíPSG postúpil do štvrťfinále Ligy majstrov.
06.03.2024
Futbalisti Paríža sa tešia z gólu
05.03.2024
Paríž St. Germain nenechal nič na náhodu, baskickú pôdu dobyl gólmi MbappéhoGóly Paríža strelil Kylian Mbappé.
05.03.2024
Bayern Mníchov - Lazio Rím: ONLINE prenos z odvetného zápasu osemfinále.
05.03.2024
Liga majstrov: Paríž st. Germain zvládol odvetu v Baskicku a potvrdil postupSledovali ste ONLINE prenos z odvetného zápasu osemfinále Ligy majstrov: Real Sociedad - Paríž St. Germain.
05.03.2024
Jamal Musiala oslavuje gól.
05.03.2024
Prežíva zlé obdobie, no sebavedomie mu nechýba. Budeme bojovať do konca, vyhlásil MusialaV druhom zápase musí otáčať skóre Real Sociedad, ktorý v prvom zápase prehral s PSG 0:2.
05.03.2024
Sergio Ramos v drese FC Sevilla.
02.03.2024
Ramos rozhodol o výhre Sevilly, dvojgólový Vinícius zachránil Realu aspoň bodV drese FC Sevilla strelil dva góly En Nesyri.