Olympiakos Pireus

Hráči Olympiacosu Pireus oslavujú triumf mládežníckej Lige majstrov
po 20:50
Triumf spečatil gólom nožničkami. Mládežnícku Ligu majstrov ovládol grécky PireusOlympiakos Pireus vo finále hladko zdolal AC Miláno.
po 20:50
TV program na týždeň: Slovenskí hokejisti do 18 rokov začínajú svoje pôsobenie na MS v hokeji do 18 rokov 2024.
po 12:15
Hokejisti pokračujú v príprave proti Česku. Osemnástka štartuje na MS (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní. Pozrite si TV program.
po 12:15
Futbalisti Interu Miláno.
po 00:00
Milánske derby aj finále mládežníckej Ligy majstrov. Športový program na dnes (22. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 22. apríla. Aký je program dňa?
po 00:00
Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Tomáš Chorý a Arthur.
11.04.2024
Plzeň má veľkú šancu na postup. Doma uhrala s favoritom cennú remízuV druhom zápase sa z jasného výsledku vykľula veľká dráma.
11.04.2024
Tomáš Chorý (vľavo) a Jeremy Guillemenot v zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy Servette Ženeva - FC Viktoria Plzeň.
15.03.2024
Plzeň narazí na atraktívny klub z Talianska, Aston Villa vyzve súpera SlovanaPozrite si štvrťfinálové dvojice v Európskej konferenčnej lige, o ktorých rozhodol žreb v Nyone.
15.03.2024
Fotka zo zápasu Servette Ženeva - Viktoria Plzeň.
07.03.20241
Premožiteľ Slovana prehral rozdielom triedy, Plzeň pôjde do domácej odvety s remízouNa domácom štadióne nezvládli zápas ani futbalisti Olympiakosu, ktorí prehrali jednoznačne 1:4.
07.03.20241
Fotka zo zápasu Dinamo Záhreb - Betis Sevilla.
22.02.2024
Dinamo Záhreb s cieľom zúročiť víťazstvo zo Sevilly, Bodö/Glimt môže vyradiť favoritaFerencváros Budapešť bude doťahovať náskok súpera.
22.02.2024
Momentka zo zápasu Ajax Amsterdam - FK Bodö/Glimt.
15.02.20241
Ajax v Konferenčnej lige iba remizoval, Olympiakos si poradil s FerencvárosomEintracht neudržal proti Belgičanom dvojgólové vedenie.
15.02.20241
Jordan Henderson.
15.02.2024
O osemfinále EKL bojuje aj Ajax. V ceste mu stojí nórsky veľkoklubEurópska konferenčná liga pokračuje šestnásťfinálovými zápasmi.