Färjestad BK

Marián Studenič.
so 21:22
Studenič patrí k najlepším v lige. Strelil ďalší gól, pridal aj asistenciu Jeho tím je na čele švédskej najvyššej súťaže.
so 21:22
št 20:39
št 20:39
Slovenský hokejista Marko Daňo.
08.09.2024
Slováci excelovali v drese Třinca. Strelili štyri góly, Daňo prekvapil celý štadiónTřinec predviedol v tretej tretiny skvelý obrat.
08.09.2024
Hokejisti Färjestad BK.
06.09.2024
Studenič v Lige majstrov asistoval, Daňo s Hudáčkom zabezpečili výhru TřincaŠvédsky tím rozhodol o triumfe v druhej tretine, v ktorej dal všetkých päť gólov.
06.09.2024
Marián Studenič ako hráč Seattlu Kraken.
01.07.2024
V zámorí strávil osem rokov. Studenič sa vracia do Európy, podpísal v poprednej ligeTeší sa na fanúšikov.
01.07.2024
06.05.2024
Studenič skončí v zámorí. Zamieri do Švédska, píšu tamojšie médiáV NHL si zahral za New Jersey, Dallas a Seattle.
06.05.2024
Marek Hrivík v drese Leksandu.
15.02.2024
Leksand nezažíva vydarené obdobie. Negatívnu sériu neprerušil ani ďalší Hrivíkov gólBol to jeho trinásty gól v prebiehajúcej sezóne, má na konte aj deväť asistencií.
15.02.2024
Hokejisti Färjestadu, archívna fotografia.
12.05.2022
Färjestad získal švédsky titul, jubilejný desiaty v histórii klubuNapínavé finále vyhral v siedmom zápase.
12.05.2022
Hokejisti HC 05 iClinic Banská Bystrica - ilustračná fotografia.
07.09.2019
Banská Bystrica nezvládla záver proti Färjestadu, prehrala po predĺženíSlovenský majster neudržal vedenie.
07.09.2019
Hokejisti Banskej Bystrice.
28.08.20191
Titul bude obhajovať Frölunda, Bystrica si tretíkrát zahrá v Lige majstrovSúťaži dlhodobo vládnu kluby zo severu Európy.