CBK Košice

Momentka zo zápasu CBK Košice - YOUNG ANGELS Košice.
23.04.2024
Košická derby séria je vyrovnaná, druhý zápas opanovali hráčky CBKNajviac bodov v zápase si pripísala Kasperanová.
23.04.2024
Fotka zo zápasu Piešťanské Čajky - Slávia Banská Bystrica.
20.04.2024
Slávia držala krok so svojim súperom len v prvom polčase, potom úradovali ČajkyNajlepšou strelkyňou domácich bola Ke'Shunan Jamesová, autorka 27 bodov.
20.04.2024
ŠBK Šamorín
27.03.2024
Šamorín zvládol rozhodujúci zápas s Košicami, v semifinále vyzve PiešťanySériu vyhral 2:1 na zápasy.
27.03.2024
CBK Košice.
23.03.2024
Košičanky si vybojovali tretí zápas, Šamorín zdolali rozdielom jedného košaDo semifinále postúpila Slávia Banská Bystrica.
23.03.2024
Hlavný tréner MBK Ružomberok Juraj Suja.
24.02.2024
Ružomberok vyhral dôležitý zápas so Šamorínom. Košice deklasovali TrenčínMiestny košický klub atakoval stobodovú hranicu.
24.02.2024
Basketbalistky Slavie Banská Bystrica.
16.02.2024
Banská Bystrica prevalcovala CBK Košice, prehrali aj Young AngelsV semifinále pohára sa predstaví aj Ružomberok a Piešťanské Čajky.
16.02.2024
Basketbalistky Slávia Banská Bystrica.
03.02.2024
Jasné víťazstvo Slávie v druhom kole nadstavby, mestské derby lepšie pre Young AngelsZ víťazstva sa radovali aj hráčky UMB Banská Bystrica.
03.02.2024
Ceejay Nofuenteová (Banská Bystrica) a Viktória Havranová (Ružomberok).
20.01.2024
Košice deklasovali v nadstavbe Trenčín, stredoslovenské derby prialo Banskej BystriciVyhrali aj Piešťanské Čajky.
20.01.2024
Momentka zo zápasu Young Angels Košice - CBK Košice.
13.12.2023
Mestské derby prinieslo nečakané víťazky. Young Angels prehrali dvojciferným rozdielomCBK strelili 92 bodov.
13.12.2023
10.12.2023
Prestrieľali ich dvojnásobne. Bystričanky prekonali stovku šiestykrát v sezónePo polčase mali 71 bodov.