BKM Lučenec

Momentka zo zápasu Patrioti Levice - BKM Lučenec.
so 21:23
Patrioti z Levíc otočili zápas s Lučencom, Svit si výhrou o bod vynútil štvrtý zápasPatrioti Levice sú prvý postupujúci do štvrťfinále.
so 21:23
Daishon Smith.
17.04.2024
Inter v zápase stupňoval svoje tempo, vyvrcholilo to debaklom v štvrtej štvrtineDomáci basketbalisti tak vyrovnali sériu s Prievidzou na 1:1.
17.04.2024
Momentka z prvého štvrťfinále Niké SBL medzi Patrioti Levice - BKM Lučenec.
12.04.2024
Levice pôsobili dominantne. V úvode play-off vyškolili LučenecDomáci strelili viac ako sto bodov.
12.04.2024
Robert Paul Howard (vľavo) a Filip Rákai v zápase 36. kola Niké SBL Patrioti Levice - BKM Lučenec.
06.04.2024
Základnú časť SBL ovládli Levice. Pozrite si štvrťfinálové dvojice play-offDo bojov o titul nepostúpila iba Nitra. Aký je program play-off Niké SBL?
06.04.2024
Aula Maarufu Sumbry Li (Svit).
13.03.2024
Basketbalisti Svitu si poradili s Lučencom, v šlágri kola triumfovala PrievidzaZápas v Nitre sa nedohral pre technické problémy.
13.03.2024
Basketbalisti Patrioti Levice.
09.03.2024
Levice vyhrali na palubovke Handlovej, Lučenec ukončil sériu prehierPozrite si výsledky 30. kola Niké SBL.
09.03.2024
Vladimír Brodziansky (vľavo) a Andre Jones (vpravo).
Martin Kozinka19.02.2024
Nechýba Američan či talent zo srbskej ligy. Slovákom opäť pomôže aj najväčšie esoV akej forme sú slovenskí basketbalisti pred bojmi o Eurobasket 2025?
Hráči Levíc v zápase 28. kola Niké SBL v basketbale mužov Spišskí Rytieri - Patrioti Levice.
10.02.2024
Položili základ v prvej štvrtine. Levice navýšili náskok na čele, atakovali stovkuPrievidza zvládla dramatický záver v Lučenci.
10.02.2024
Momentka zo zápasu BKM Lučenec - Patrioti Levice
03.02.2024
Levice sa potrápili Lučencom, líder triumfoval až po predĺženíV sobotu 3. februára boli na programe štyri zápasy Niké SBL.
03.02.2024
Róbert Rožánek (Svit) a David Abrhám (Levice) v zápase 25. kola Niké SBL basketbalovej extraligy mužov Patrioti Levice a Iskra Svit.
20.01.2024
Levice sa udržali na čele tabuľky, prenasledovateľ z Handlovej nezaváhal v KomárneInter prehral doma s Prievidzou.