Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

IV. liga: Záhradné i Rožňava si udržali čelo tabuľky

Ilustračné. (Autor: archív)
Sportnet|Publikované 20. mar 2017 o 00:00

V Rožňave nestačila svetelná tabuľa na zobrazenie rekordného výsledku.

Sever

17. kolo: Radvaň n/L – V. Tatry 3:0, G: Beták, Kuzma, Paľo, Šar. Michaľany – Humenné 3:0, G: Jopek, Jačišin, Haničák, Raslavice – Pakostov 3:0, G: Guman, Lazur, Kamenčík, Ľubotice – Kračúnovce 0:2, G: Dzurjuv 2, Dl. Klčovo – Sp. Podhradie 2:1, G: Shushpanov, Samsely – Kacvinský, Zámutov – Fintice 1:0, G: Mihok, Medzilaborce – Záhradné 0:4, G: Jaworek, Straka, Kondžura, Krajňák.

Tabuľka
1. Záhradné 16 14 1 1 47:14 43
2. Šar. Michaľany 16 13 2 1 50:14 41
3. Dl. Klčovo 16 10 3 3 38:18 33
4. Kračúnovce 16 9 3 4 26:16 30
5. Raslavice 16 7 5 4 32:17 26
6. Medzilaborce 16 6 5 5 26:28 23
7. Sp. Podhradie 16 6 3 7 26:18 21
8. Humenné 16 6 3 7 29:23 21
9. Radvaň n/L 16 6 3 7 26:22 21
10. Pakostov 16 7 0 9 27:29 21
11. Ľubotice 16 5 3 8 24:38 18
12. Fintice 15 3 4 8 11:25 13
13. Zámutov 16 4 1 11 13:32 13
14. V. Tatry 16 2 3 11 9:53 9
15. Štrba 15 1 1 13 12:49 4

Program 18. kola: 25. 3. o 15.00 hod.: Humenné – Radvaň n/L, 26. 3. o 15.00 hod.: Fintice – Dlhé Klčovo, Štrba – Zámutov, Záhradné – Šar. Michaľany, Kračúnovce – Raslavice, Sp. Podhradie – Ľubotice, Pakostov – Medzilaborce.

Juh

17. kolo: Strážske – Rudňany 2:3, G: Turčík, Karafa – Mikuš, Jochman 2, Rožňava – Parchovany 10:0, G: Petruk 5, Gere 3, Gallo 2, V. Kapušany – Sobrance 0:0, Čaňa – Mária Huta 2:0, G: Török, Hanzeľ, Krompachy – Krs. Podhradie 4:1, G: Kaľavský, Hagara, Kamenický, Belej – Mészner, Medzev – Hrabušice 3:1, G: Jurko, Horňák, Jakubec (vl.) – Kukura, V. Folkmar – Geča 1:5, G: Ferčík – Majoroš, Varhoľák 2, Sarvaš, Papcún.

Tabuľka
1. Rožňava 16 12 2 2 52:15 38
2. Krompachy 16 11 4 1 39:9 37
3. Medzev 16 10 4 2 43:17 34
4. Sobrance 16 9 5 2 39:13 32
5. Čaňa 16 10 1 5 34:21 31
6. Mária Huta 16 8 4 4 25:17 28
7. Kalša 15 8 2 5 31:14 26
8. Geča 16 8 1 7 40:24 25
9. Strážske 16 5 3 8 20:35 18
10. Hrabušice 16 4 3 9 25:31 15
11. Rudňany 16 4 2 10 23:36 14
12. V. Folkmar 16 3 4 9 25:42 13
13. V. Kapušany 16 3 3 10 18:43 12
14. Krs. Podhradie 16 3 3 10 24:51 12
15. Parchovany 15 0 1 14 6:76 1

Program 18. kola: 25. 3. o 15. hod.: Sobrance – Rožňava, Mária Huta – Strážske, Rudňany – V. Kapušany, Krs. Podhradie – V. Folkmar, 26. 3. o 10.30 hod.: Hrabušice – Krompachy, o 10.45 hod.: Geča – Čaňa, o 15. hod.: Parchovany – Kalša.

Súvisiace články