Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

(Autor: presov.sk)
Klaudia Jurkovičová, Judita Čermáková|Publikované 14. apr 2018 o 15:33

Ako dopadli zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

NEDEĽA

Futbal

II. liga, 24. kolo

MŠK Žilina B - FC Lokomotíva Košice 2:2 (1:2) - Góly: 13. Balaj, 47. Vallo - 23. Karaš, 32. Kopas (vl.). Rozhodoval: Šuniar, ŽK: Šušolík (Žilina B), 139 divákov.

Slavoj Trebišov - MFK Lokomotíva Zvolen 1:1 (0:1) - Góly: 57. Kolbas - 31. Tóth. Rozhodoval: Cvengroš, ŽK: Kolbas, Mujkovič, Šuľák - Tóth, Bellay, 520 divákov.

III. liga Východ, 21. kolo

Veľké Revištia - MFK Rožňava 1:2 (0:1) - 24. a 67. Ďuríček, 89. Trotcenko

Sabinov - Stropkov 0:0 (0:0)

Plavnica - Šarišské Michaľany 2:0 (0:0) - 80. Dlugoš, 85. Perháč

Svidník - Vyšné Opátske 1:5 (1:2) - 20. Trebuňák, 39. Pangrác-Titer, 41. Dobias (pen.), 49. Kis (pen.), 51. Turczyk, 86. Bavoľár

Svit - Snina 2:0 (1:0) - 5. Lajčák, 80. Hazrolli

Bard. Nová Ves - Tatran Prešov jun. 3:2 (0:1) - 27. Švec, 64. Gduľa (pen.), 70. Kendra, 73. Kraľovič, 90. Jančošek

IV. liga Sever, 21. kolo

Fintice - Gerlachov 1:5 (0:3) - 9. a 65. Stachura, 30. Hanuščák (pen.), 41. Bujnovský (vlast.), 56. Havrila, 64. Hricov

Soľ - Ľubotice 2:1 (1:0) - 32. Hajník, 81. Hrivňák, 90. Kozák (pen.)

Spišské Podhradie - Zámutov 3:2 (1:1) - 29. a 80. (pen.) Ferenc, 39. Princz, 68. Šimai, 82. Staňa

Radvaň nad Laborcom - Poprad B 1:5 (1:2) - 8. Ondica, 20. a 36. a 46. Mičko, 79. a 84. Ujčík

Medzilaborce - Ptičie 2:2 (2:0) - 10. a 33. Tarča, 68. Džubák, 72. Pavlulik

Veľký Šariš - Pušovce 2:1 (1:0) - 11. a 58. Varga, 80. Hopko

Raslavice - Záhradné 0:1 (0:0) - 58. Angelovič

IV. liga Juh, 21. kolo

Geča - Malá Ida 6:1 (4:0) - 13. Hutter, 19. a 43. a 60. Majoroš, 39. Pach (penalta), 65. Sarvaš, 77. Seman

Sokoľany - Krásnohorské Podhradie 4:1 (0:1) - 10. Héger, 64. a 85. a 87. Varga, 71. Majoroš (pen.)

Veľké Kapušany - Strážske 2:0 (2:0) - 23. a 28. Holovey

Sobrance - Čičarovce 5:0 (1:0) - 19. a 65. Hreško, 56. a 58. Shukal, 71. Kozák

Medzev - Kechnec 1:1 (1:0) - 28. Ribár, 88. Plichta

Kalša - Čaňa 6:0 (3:0) - 6. Krakovský (pen.), 32. Špišák, 37. Dulík, 62. Gašpar, 82. Vaško, 90. Vajda

V. liga Košicko-gemerská, 17. kolo

Ždaňa - Slávia TU Košice 1:2 (0:1), Čečejovce - Veľká Ida 4:3 (2:2), Perín - Kokšov Bakša 4:1 (2:0), Poproč - Haniska 0:0 (0:0), Seňa - Lokomotíva Košice B 1:2 (0:0)

V. liga Zemplínska, 17. kolo

Čierna nad Tisou - Cejkov 0.2 (0:0), Kráľ. Chlmec - Lastomír 3:0 (1:0), Nacina Ves - Pavlovce nad Uhom 0:4 (0:2), Vinné - Borša 1:0 (1:0), Močarany - Malý Horeš 2:1 (1:1), Úpor - Parchovany 3:0 (2:0), Streda nad Bodrogom - Michaľany 0:1 (0:0)

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 17. kolo

Brekov - Vyšný Žipov 2:0 (1:0), Nižný Hrušov - Bystré 1:1 (1:0), Sačurov - Ulič 3:0 (2:0), Stakčín - Seč. Polianka 1:0 (0:0), Hencovce - Borov 1:0 (1:0), Sedliská - Pakostov 0:2 (0:0), Kamenica nad Cirochou - Jasenov 0:1 (0:0)

V. liga Šarišská, 17. kolo

Malý Šariš - Kamenica 0:5 (0:3), Dubinné - Gaboltov 1:4 (1:1), Koprivnica - Čirč 2:2 (0:1), Ražňany - Stará Ľubovňa 1:2 (0:1), Demjata - Kendice 4:1 (1:0), Župčany - Veľký Lipník 3:0 (0:0), Bardejov Dlhá Lúka - Široké 2:1 (0:1)

V. liga Podtatranská, 21. kolo

Helcmanovce - Veľký Folkmar 4:1 (1:0), Olcnava - Veľká Lomnica 1:4 (0:1), Levoča - Kežmarok 0:0 (0:0), Kluknava - Hrabušice 1:2 (1:1), Štrba - Nálepkovo 0:1 (0:0), Hranovnica - Ľubica 3:2 (1:1)

Hádzaná

MOL liga, 25. kolo

ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou 22:27 (10:16) - Najviac gólov: Harčarufková 4, Bačíková, Gajdošová a Čirčová po 3, Šutranová 3/1 - Novotná 6/1, Šustková 5, Soldánová 4. Rozhodovali: Gedeon, Palovčák, 7 m hody: 2/1 - 2/1, vylúčené: 4:3, 150 divákov.

ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou : fotogaléria

16.4.2018

Volejbal

Prelínacia súťaž o účasť v extralige žien

VK Tami Bratislava - TJ Sokol Giraltovce 0:3 (-15, -18, -15) - 2. kolo, hralo sa v sobotu ŠH Mladosť

TJ Sokol Giraltovce - COP Nitra 0:3 (-20, -21, -13) - predohrávka 3. kola, hralo sa v nedeľu Nitre

Motorizmus

Rely Prešov, 24. ročník, po 9 rýchlostných skúškach

1. Grzegorz Grzyb (Poľ.) Škoda Fabia R5 45:49,8 min, 2. Martin Koči (SR) Škoda Fabia R5 +39,5 s, 3. Mikolaj Marczyk (Poľ.) Škoda Fabia R5 +1:03,4 min, 4. Jaroslav Melichárek (SR) Ford Fiesta R5 +1:28,4, 5. Peter Gavlák (SR) Škoda Fabia R5 +2:00,2, 6. Igor Drotár (SR) Ford Fiesta R5 +2:17,4

Florbal

Extraliga ženy, finále play-off, štvrtý zápas

FBC Predator Sabinov - ŠK 98 Pruské 3:6 (1:4, 2:1, 0:1) - konečný výsledok série 1:3, Pruské získalo titul

SOBOTA

Futbal

Tipsport liga, skupina o udržanie sa, 5. kolo

MFK Zemplín Michalovce - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0 (1:0) - Góly: 36. Žofčák, 79. Sulley. Rozhodoval: Kružliak, ŽK: Matič, Sulley - Nikolič, Harba, ČK: 89. Šimčák (po 2. žltej)

FC Nitra - 1. FC Tatran Prešov 3:2 (1:2) - Góly: 62., 68. Vestenický, 40. Steinhübel - 16. Micherda, 28. A. Leško. Rozhodovali: Horváth Slyško, Pozor, ŽK: Charizopulos, Kotrík, Fabiš - A. Leško, Keresteš, Prikryl, Gatarič, 372 divákov.

FC Nitra - Prešov 3:2 (autor: Jozef Bedej): fotogaléria

15.4.2018

II. liga, 24. kolo

FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 1:0 (0:0) - Gól: 68. Ágh. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Fuják, Mezovský - Berežný, Didik, Góra, 280 divákov.

KFC Komárno - FK Noves Spišská Nová Ves 7:0 (3:0) - Góly: 27., 34., 60., 76. Nurkovič, 29. Mészáros, 58. Matič, 63. Nagy. Rozhodoval: Nemček, ŽK: Špiriak - Kováč, Šoltés, 505 divákov.

FK Inter Bratislava - FK Poprad 1:0 (0:0) - Gól: 74. Bezák. Rozhodoval: Michlian, ŽK: Bezák, Baldovský - Kopúnek, Medak, Hric, 402 divákov.

III. liga, 21. kolo

Giraltovce - Krompachy 1:2 (1:0) - 42. Kuriplach, 50. Slejzák, 81. Košč

Vranov - Lipany 1:0 (0:0) - 54. Košuda

IV. liga Juh, 21. kolo

Rudňany - Topoľany 1:1 (1:0) - 1. Zelenický, 61. Lörinc

Maria Huta - Petrovce nad Laborcom 3:0 (1:0) - 40. a 73. Kandráč, 89. Škarbek

IV. liga Sever, 21. kolo

Humenné - Kračúnovce 2:0 (1:0) - 6. Sališ (penalta), 61. Lechman (vlastný)

V. liga Podtranská, 21. kolo

Prakovce - Vysoké Tatry 1:0 (0:0) - Maliňák

Spišská Belá - Harichovce 1:1 (0:1) - Kotrady, Čup

V. liga Košicko-gemerská, 17. kolo

Gemerská Hôrka - Košická Nová Ves 0:9 (0:6) - 2 Baran, Mikita, 2 (z toho 1 pen.) Bandúr, 3 Šemrák, Hričina

Hádzaná

Extraliga muži, 10. kolo o 1. - 6. miesto

Tatran Prešov - HC Sporta Hlohovec 37:22 (20:8) - Najviac gólov: Babič 7, Krok 7, Kasal 6, Číp 6 - Zaťko 5, Laho 5, Mažár 4/1. Rozhodovali: Daňo, Sabol, 7 m hody: 4/3 - 3/1, vylúčení: 3:3, 152 divákov.

Extraliga muži, 6. kolo o 7. - 10. miesto

Tatran Prešov B - TJ Strojár Malacky 34:24 (15:10) - Najviac gólov: Carapkin 8, Rečičár 6/3, Kríž a Urban po 5, Šárpataky 5/1 - T. Baláž 8/3, R. Baláž a Krajčír po 4. Rozhodovali: Cipov, Klus, 7 m hody: 4/4 - 6/3, vylúčení: 6:4, 79 divákov.

MOL liga, 25. kolo

DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 27:28 (13:16) - Najviac gólov: Polášková 6/1, Desortová 5/2, Andrýsková, Minarčíková po 4 - Rebičová 6, Holešová, Trehubová Fiľková po 5. Rozhodovali: Bubeníček, Petruška, vylúčené: 1:1, góly zo 7 m hodov: 3:1, 135 divákov.

Volejbal

Extraliga muži, 5. zápas play off o 3. miesto

VK Mirad PU Prešov - TJ Slávia Svidník 0:3 (-24, -14, -16) - 71 minút, rozhodovali: Hõger, Mokrý - na zápasy 2:3, Svidník obsadil konečné tretie miesto

Prelínacia súťaž o účasť v slovenskej extralige

VK Spartak UJS Komárno - VKM Stará Ľubovňa 3:1 (-22, 23, 25, 18)

Basketbal

Extraliga muži, 3. semifinále

BK Inter Bratislava - KB Košice 81:90 (45:49) - Najviac bodov: Horton 18, Vlahovič 16, Barač 14, Matovič 13 - Sedmák 25, Marič 18, Djordjevič, P. Stamenkovič, S. Stamenkovič po 13, 900 divákov - na zápasy: 1:2, hrá sa na štyri víťazstvá

Vodné pólo

Extraliga mužov, prvý zápas semifinále play-off

ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice 10:4 (3:1, 1:0, 3:2, 3:1) - Góly: Šuster, Grutka, Vojtenko a Markoč po 2, Vidumanský ml. a Krivolapov po 1 - Grivalský, Molnár, Kaid ml. a Piro po 1 - stav série: 1:0

Florbal

Extraliga, finále play-off, tretí zápas

FK Florko Košice - Tsunami Záhorská Bystrica 8:9 po predĺžení (3:1, 2:6, 3:1 - 0:1) - konečný výsledok série 0:3, Tsunami obhájilo titul

FK Florko Košice - Tsunami Záhorská Bystrica : fotogaléria

15.4.2018

Beh

Furčiansky maratón, 15. ročník Memoriálu Štefana Semana v Košiciach

Muži: 1. Jozef Urban (Obalservis Košice - MagnetiMarelli) 2:35:27 h, 2. Július Kaľavský (All4Run Margecany) 2:56:47, 3. János Bogár (Maď.) 2:59:18

Ženy: 1. Ildikó Vargová (Maď.) 3:51:01 h, 2. Zlatka Semanová (05 BK Furča) 3:59:36, 3. Eva Marková (BK Steel Košice) 4:02:07

Autor: Klaudia Jurkovičová, Judita Čermáková

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.