Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 26. sep 2020 o 15:05

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 26. a 27. septembra 2020.

Nedeľa 27. septembra

Futbal

2. liga, 10. kolo

Slovan Bratislava B - Partizán Bardejov 1:2 (1:0)

Góly: 10. Lavrinčík - 74. a 78. Marko Lukáč. Rozhodoval Holas, ŽK: Majling - Mikolaj, Švec, 120 divákov.

Viac faktov nájdete tu ⇒

3. liga Východ, 10. kolo

Slávia TU Košice – Snina 2:1 (0:1) 64. Maliarenko, 85. Človečko - 42. L. Bednár

Spišské Podhradie – Bardejovská Nová Ves 3:1 (2:1), 32. Ferenc, 41. Komara (pk), 66. Cehuľa - 12. Elmazi

Kalša – Sobrance 5:1 (3:0), 15. a 33. Zeher, 10. Krakovský (pk), 65. Majerník, 80. J. Novák – 54. Horňak

Spišská Nová Ves – Stropkov 1:2 (0:2), 56. Riš – 6. Artim, 35. Grujović

Viac faktov nájdete tu ⇒

4. liga Sever, 10. kolo

Župčany – Nižný Hrušov 2:0 (1:0), 33. (pk) a 60. D. Petruška

Fintice – Raslavice 0:2 (0:1), 36. R. Stachura (pk), 76. Jusko

Soľ – Svit 2:1 (1:0), 13. Ihnát, 61. Dvorjak – 75. A. Tropp (pk)

Ľubotice – Sabinov 2:0 (2:0), 25. Čekan, 26. Papp

Gerlachov – Medzilaborce 0:2 (0:1), 22. Čeremeta, 76. Ladomerský

Demjata – Kračúnovce 2:2 (2:1), 3. S. Šesták, 15. Chromek – 43. Bandžák, 89. D. Lukáč

Veľký Šariš – Záhradné 1:3 (1:3), 30. M. Varga – 32. Stach, 36. Stošič, 41. Prusák

Viac faktov nájdete tu ⇒

4. liga Juh, 10. kolo

Ťahanovce – Strážske 0:1 (0:0), 63. Ivanko

Kráľovský Chlmec – Geča 0:0

Cejkov – Rudňany 1:5 (1:1), 17. Balint – 11. Zelenický, 54. Bdžoch (pk), 70. Sedláček, 84. Zekucia, 88. Melega

Spišské Vlachy – Sokoľany 4:1 (2:1), 17. a 33. Borženský, 76. a 84. Moroziuk – 44. D. Varga

Medzev – Veľké Kapušany 5:0 (4:0), 14. a 42. (pk) M. Seman, 16. a 56. Jurčo, 45. D. Leško

Pavlovce nad Uhom – Košická Nová Ves 4:1 (0:1), 83. a 86. (pk) Smoľák, 60. Sninský, 87. Masnica – 30. Šemrák

Čaňa – Kechnec 4:1 (1:0), 19. a 76. Bandúr, 48. Steininger, 90. Peťovský (pk) – 61. Macko

Krásnohorské Podhradie – Topoľany – preložené na 21. 11.

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Košicko-gemerská, 8. kolo

Čečejovce – Kysak 8:1 (3:0), Baščúr a Pelegrin po 3, O. Juhás 2 - Sokol

Lokomotíva Košice – Kokšov-Bakša 1:1 (1:1), Horváth - Čigáš

Dvorníky-Včeláre – Budimír 2:1 (0:0), L. Rigo, vlastný (Palečko) - Hríb

Seňa – Perín 1:0 (1:0), Schnurer

Ždaňa – Malá Ida – preložené na 15. 11.

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Zemplínska, 8. kolo

Budkovce – Streda nad Bodrogom 4:0 (4:0), Hutaj 2, Devečka, Pavlina – predčasne ukončený zápas v 17. minúte, hostia nemali dostatočný počet hráčov

Michaľany – Nacina Ves 4:1 (0:1), Bučko 3 (1 z pk), Batrin - Hredzák

Močarany – Vojčice 2:2 (2:1), Pavlov, Išky – T. Čižmár 2

Krišovská Liesková – Lastomír 1:0 (0:0), André

Malý Horeš – Vinné 2:1 (0:1), Illéš 2 (1 z pk) - Kostovčík

Petrovce nad Laborcom – Úpor 1:2 (0:1), Struňak – Bandoľa, Halapin (pk)

Čičarovce – Čierna nad Tisou – preložené na 7. 10.

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Šarišská, 8. kolo

Šarišské Dravce – Široké 1:3 (1:1), vlastný (Grus) – Poliaček 2, Krivda

Kurima – Kendice 0:3 (0:3), M. Mihok, Straka, Barej

Torysa – Chminianska Nová Ves 2:1 (1:0), Sepeši, Dyačovský - Kostolník

Marhaň – Ražňany 1:0 (0:0), Šoltys

Kamenica – Čirč 2:0 (0:0), Kocurko 2

Šiba – Koprivnica – nehralo sa pre karanténu v hosťujúcom tíme

Pušovce – Gaboltov – preložené na 15. 11.

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 8. kolo

Lackovce – Stakčín 4:1 (0:0), Sabo 2, Mihalič, Paraska (pk) - Kira

Zámutov – Pakostov 1:0 (1:0), Sivák (pk)

Žipov-Čierne – Borov 3:2 (1:0), Žipaj (pk), M. Cigán, Sirotiak – Teraz 2

Kamenica nad Cirochou – Sečovská Polianka 3:0 (3:0), Vasiľko, Lazúr, Kislan

Jasenov – Ptičie 5:0 (1:0), Paľo 3, Chalupka, Macko

Belá nad Cirochou – Bystré 1:0 (1:0), Hašuľ

Hencovce – Sačurov 5:0 (4:0), Dzurina 2, Samsely, Hanusin, Tomáš

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Podtatranská, 8. kolo

Kežmarok – Ľubica 1:0 (1:0), Fejerčák (pk)

Kluknava – Hrabušice 5:1 (4:0), Belej 4, Tomaško (pk) – M. Sabol

Vikartovce – Levoča 2:2 (0:2), Diabelko, Kuna – Majer 2

Vysoké Tatry – Nálepkovo 2:2 (1:0), Kšenzakovič 2 (1 z pk) – Munnich 2

Hranovnica – Veľká Lomnica 3:2 (1:1), Ďurán 2, Krempaský – Bednarčík 2 (1 z pk)

Harichovce – Olcnava 1:1 (0:0), Pukluš - Halula

Viac faktov nájdete tu ⇒

1. liga žien, 5. kolo

Trnava – Poprad 5:0 (3:0), Cedulová 3, Tonkovičová, Žuffová

Žilina – Bardejov 0:4 (0:2), Vujadinović 3, vlastný (Ukropová)

Viac faktov nájdete tu ⇒

2. liga žien, 5. kolo

Oravský Podzámok – FC Košice 1:0 (1:0), Gregorcová

Viac faktov nájdete tu ⇒

Basketbal

SBL mužov, 1. kolo

BKM Lučenec - Iskra Svit 104:80 (16:13, 31:23, 32:24, 25:20)

Svit: Andrews 10, Green 29, Avramovič 12, Parsons 14, Bizub 9 (Miladinovič, Mokráň 6, Turza, Harabin)

Florbal

Extraliga žien, 4. kolo

Kométa Spišská Nová Ves – Fbk Tvrdošín 6:5 (1:1, 5:1, 0:3), Hanuščinová 2, Grossová, Majcherová, Semančíková, Cmorejová – Dúbravská 3, Dulková, Kovaliková

Predator Sabinov – FBK Kysucké Nové Mesto 1:7 (0:4, 0:2, 1:1), Stašová – L. Chupéková a Brodňanová po 2, K. Chupeková, Faktorová, Hlávková

Hokejbal

Extraliga, predohrávka 13. kola

Kežmarok – Pov. Bystrica 0:7 (0:2, 0:1, 0:4), Bednár 2, Piják, Miške, Hrivnák, Kundľa, Lipták

Sobota 26. septembra

Futbal

Fortuna liga, 8. kolo

MFK Zemplín Michalovce - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (1:0), 15. Žofčák, 52. Trusa

Viac faktov nájdete tu ⇒

8. kolo Fortuna ligy: Michalovce - Pohronie 2:0: fotogaléria

27.9.2020

2. liga, 10. kolo

MFK Dubnica - FC Košice 1:0 (0:0)

Gól: 70. Vaculík. Rozhodoval Očenáš, ŽK: Martinek, Pleva, Švec, Janco, Rešetka (všetci Dubnica), 520 divákov.

Slavoj Trebišov - KFC Komárno 2:0 (2:0)

Góly: 23. Radovanović, 28. Issa. Rozhodoval Malárik, ŽK: Šimko, Vojtovič - Janso, Kiss, 358 divákov.

Viac faktov nájdete tu ⇒

3. liga Východ, 10. kolo

Prešov – Krompachy 6:0 (2:0), 3. a 79. Lupčo, 75. (pk) a 85. Špilár, 5. Makara, 66. Gladiš

Vranov nad Topľou – Giraltovce 3:0 (2:0), 15. a 20. Burcák, 85. Petruk

Humenné – Plavnica 5:0 (3:0), 68. (pk) a 77. Černák, 10. Polaščík, 15. Skvašík, 34. Bavoľár

Lipany – Svidník 7:1 (2:1), 29. a 72 Kraľovič, 43. a 65. Kovalčík, 50. a 90. Pyda, 75. Vysočan – 1. Tokar

Viac faktov nájdete tu ⇒

4. liga Sever, 10. kolo

Spišská Belá – Stará Ľubovňa 2:1 (0:0), 61. Kapral (pk), 81. Vida – 51. Lapoš

Viac faktov nájdete tu ⇒

5. liga Podtatranská, 8. kolo

Gelnica – Spišská Stará Ves 6:2 (4:1), Bandžuch 3, Fabišík 2, Schütz – Kostur, Stuchlák

Viac faktov nájdete tu ⇒

Hádzaná

Extraliga mužov, 4. kolo

HK Košice - HKM Šaľa 34:25 (17:13)

Góly Košíc: M. Baláž 9/4, Dani 7, Tumidalský 6, Guzy 5, Ľoch 3, Melich 2, Pekár a Maguška po 1. Vylúčení 3 – 3, pok. hody 4/4 – 4/1, rozhodovali Baďura a Ondogrecula.

Tatran Prešov – Košice Crows 41:24 (21:11)

Góly: Linhares 10, Fižuleto 8, Rábek 7, Hernandez 5/1, Grzentić 4, Carapkin a Santos po 2, Fech 2/1, Jaballah 1 – Hruščák 7/1, Pecha 5/1, Majirský 4, K. Radčenko 3, Luby 2, M. Šiška, Pirožek a R. Antl po 1. Vylúčení 4 – 3, pok. hody 3/2 - 2/2, rozhodovali Cibere a Richvalský, 285 divákov.

MOL liga žien, 5. kolo

HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 21:22 (10:15)

Góly Iuventy: Klučková 5/4, Popovcová 5, Holejová 4, Štefánová 3, Godeč 2 a Trúnková po 2, Trifunović 1. Vylúčené 3 – 5 (Trúnková ČK za 3 vylúčenia), pok . hody 7/5 – 6/4, rozhodovali Haščík a Oťapka, 450 divákov.

Basketbal

SBL mužov, 1. kolo

Inter Bratislava - Spišskí Rytieri 90:86 (23:22, 18:31, 27:13, 22:20)

SNV: Spencer 16, Garrett 25, Nikolič 18, Mrviš 1, Čekovský 11 (Krajňák, Baťka 9, Židzik, Antoni 6)

Volejbal

Extraliga žien, 2. kolo

Hit UCM Trnava - VK Prešov 3:0 (15, 19, 21)

Prešov: Gécziová 3, Pisarčíková 8, Kotuličová 4, Paulínyová 4, Sviteková 1, Gavronová 6, liberá Nehilová a Šromovská (Novotná, Štieberová 2, Lukáčová 4)

Hralo sa 75 minút, rozhodovali Pivarček a Gerboc.

Florbal

Extraliga mužov, 3. kolo

AS Trenčín – Florko Košice 4:7 (2:2, 2:2, 0:3), Kukaň 2, Matejka, Kusenda – Pelegrin 2, Grich, Konečný, Hrabčák, Šolc, Kátlovský

Mikuláš Prešov – Young Arrows Spišská Nová Ves 12:3 (1:1, 8:0, 3:2), Joščák 4, Brunacký a Pankuch po 2, A. Seman, Sikorjak, Macejko, Danč – Jerga, Hudáček, Bendík

FBC Trenčín – ATU Košice 8:5 (0:1, 4:2, 4:2), Kvasnica 4, Fürsten 2, Virga, Mitucha – Kročko 2, Tokaský, Řezanina, Pazsiczký

Extraliga žien, 3. kolo

Kométa Spišská Nová Ves – Kysucké Nové Mesto 3:2 (1:0, 1:0, 1:2), Majcherová, Grossová, Semančíková – Škvrndová, Hlávková

Predátor Sabinov – Tvrdošín 7:6 (1:0, 1:2, 5:4), Marcinková 3, Sabolová, Galová, Cupraková, Stašová – Buková 5, Simanová

Hokejbal

Extraliga, 1. kolo

Kežmarok – Pruské 2:3 (0:1, 1:1, 1:1), Vašaš, Kantorek – Balga 2, Urbaník

Svidník - Pov. Bystrica 3:8 (0:5, 1:1, 2:2), J. Baláž 2, Vook – Piják 2, Šuvara, Andraško, Bujdák, M. Lipták, Hrivnák, Teplický

Bedminton

Extraliga zmiešaných družstiev, 1. kolo, Košice

AGB ekoservis Košice – Lokomotíva Košice 6:2, Merkury Broker Košice – Oliver Košice 8:0, AGB ekoservis Košice – Oliver Košice 8:0, Lokomotíva Košice – Merkury Broker Košice 4:4, AGB ekoservis Košice - Merkury Broker Košice 7:1, Lokomotíva Košice - Oliver Košice 7:1

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články