Po dvoch výhrach sa už Bardejovčania videli v prvej lige. Precitli do reality

Romulo Silva Santos (vľavo) je spolu s Filipom Serečinom s dvoma gólmi najlepší strelec Bardejova.
Romulo Silva Santos (vľavo) je spolu s Filipom Serečinom s dvoma gólmi najlepší strelec Bardejova. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|25. sep 2020 o 14:21

Bardejovčania nevyhrali už šesť zápasov.

BARDEJOV. Tradičný účastník druhej najvyššej futbalovej súťaže Partizán Bardejov vykročil do nového ročníka rezkým krokom.

V úvodných dvoch zápasoch si pripísal plný počet bodov, keď triumfoval v Poprade (3:1) aj doma s Liptovským Mikulášom (1:0).

Týmto sa však víťazné ťaženie Hornošarišanov skončilo. Po prehre v Púchove (0:3) síce ešte zaznamenali povinný pohárový postup vo Svite (3:0), no odvtedy si už pripísali iba tri porážky vonku (v Košiciach, Trebišove a Komárne zhodne 0:1) a dve remízy doma (so Šamorínom a Petržalkou 1:1).

Výsledkovú mizériu podčiarklo aj prekvapujúce vypadnutie v Slovnaft Cupe s piatoligovým Kežmarkom, kde po remíze 1:1 zlyhali v penaltovom rozstrele.

„Po prvých dvoch súbojoch sezóny sme sa už asi videli vo Fortuna lige. Opäť sa potvrdilo, že oveľa ľahšie sa padá, ako štverá hore,“ vyriekol starú pravdu Bardejovčan Filip Serečin.

Takmer v každom zápase prehrávali

„Odvrátila sa od nás šťastena, ktorú sme mali na svojej strane naklonenú v prvých dvoch zápasoch. Vyhrali sme ich, ale naše výkony neboli najlepšie. Hoci sme už v posledných dueloch hrali celkom dobre, zakaždým sme získali nanajvýš bod. Aj sme už trošku zúfalí z toho, že sa nám nedarí.“

Pri pohľade na rezultáty Bardejovčanov je jasne vidieť, že sa trápia v koncovke. V ôsmich ligových stretnutiach sa presadili iba šesťkrát, menej gólov dalo iba „béčko“ Slovana.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbalnet»Po dvoch výhrach sa už Bardejovčania videli v prvej lige. Precitli do reality