Zľava Marek Rigo, Joeri de Kamps a Dragan Andrič v zápase Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|7. apr 2021 o 13:00 (aktualizované 7. apr 2021 o 18:41)

Pozrite si výsledky osemfinále Slovnaft Cupu.

BRATISLAVA. Účastník najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FC ViOn Zlaté Moravce zdolali druholigovú Skalicu v osemfinále Slovnaft Cupu 3:1.

Skóre otvoril hneď v úvode zo štandardky Michal Pintér, v 76. minúte zužitkoval asistenciu Davida Hrnčára skúsený Tomáš Ďubek a strelil víťazný gól.

Konečný výsledok stanovil tri minúty pred koncom Denis Duga, ktorý sa dostal k odrazenej lopte po priamom kope.

Za Skaličanov sa presadil iba najlepší hráč v stretnutí Daniel Šebesta, ktorý v 57. minúte vyrovnával na 1:1.

Do štvrťfinále domácej pohárovej súťaže sa už v utorok prebojovali AS Trenčín, FC Košice, MFK Dukla Banská Bystrica a FC Petržalka.

Postúpili aj futbalisti MŠK Žilina. O triumfe nad Podbrezovou rozhodli až v penaltovom rozstrele, ktorý mal desať sérii a Žilina ho vyhrala 6:5. V riadnom hracom čase sa duel skončil 1:1.

Slovan Bratislava zdolal MFK Tatran Liptovský Mikuláš len tesne 1:0. Jediný gól zápasu strelil Alen Ožbolt.

Uspela aj Dunajská Streda, ktorá vyhrala nad Ružomberkom 3:1.

Slovnaft Cup - osemfinále - streda:

Zlaté Moravce - Skalica 3:1 (1:0)

Góly: 2. Pintér, 76. Ďubek, 87. Duga – 57. D. Šebesta

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0)

Gól: 69. Ožbolt

Ružomberok - Dunajská Streda 1:3 (0:2)

Góly: 87. Regáli - 34. Taiwo, 40. Divković, 66. Kružliak

Žilina - Podbrezová 1:1 (1:0), penalty: 6:5

Góly: 26. Iľko - 86. Breznaník

Domov»Futbalnet»Slovan tesne zdolal druholigistu, Žilina rozhodla až v desiatej penaltovej sérii