Prvé body na turnaji! Oznámkujte Slovákov za výkon proti Lotyšsku

Brankár Arturs Šilovs a Matúš Sukeľ v zápase Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR)
Sportnet|13. máj 2023 o 21:47

Slováci na MS v hokeji 2023 zdolali výber domáceho Lotyšska 2:1.

RIGA. Slovenskí reprezentanti v druhom zápase majstrovstiev sveta vyhrali nad Lotyšskom 2:1. Napínavý duel rozhodol víťazným gólom kapitán Marek Hrivík.

Slováci vstúpili do zápasu veľmi aktívne a už po 44 sekundách sa radovali z gólu Matúša Sukeľa po pase Cehlárika.

V druhej tretine sa do väčšieho počtu šancí dostali aj Lotyši. Abols využil chybu Okuliara a v samostatnom prieniku neváhal.

V tretej tretine poslal Slovensko do vedenia kapitán Marek Hrivík. Záver ale nebol jednoduchý, zverenci Craiga Ramsayho museli brániť lotyšskú presilovku piatich na troch, čo sa im úspešne podarilo.

Záverečný tlak už domáca reprezentácia nevyužila a Slováci tak bodovali naplno.

Kto zaujal, od koho ste čakali viac a kto najviac sklamal? Oznámkujte Slovákov za výkon proti Lotyšsku. Najvyššia známka je 10, najnižšia 1.

Domov»MS v hokeji 2023»Prvé body na turnaji! Oznámkujte Slovákov za výkon proti Lotyšsku