2 - 1
1:0, 0:1, 1:0
Lotyšsko na MS v hokeji 2023
Lotyšsko

Radosť slovenských hokejistov v zápase Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|13. máj 2023 o 19:32 (aktualizované 13. máj 2023 o 22:05)

Slovenskí reprezentanti hrali druhý zápas na MS v hokeji 2023 proti Lotyšsku, ktorých zdolali 2:1. Pozrite si všetky góly.

RIGA. Slovenskí hokejisti hrali svoj druhý zápas na MS v hokeji 2023. Zápas hostí Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste.

Domácich Lotyšov zdolali v dôležitom súboji o postup do štvrťfinále po dramatickom priebehu 2:1.

Skóre otvoril už v 44. sekunde Matúš Sukeľ, ktorému asistoval Peter Cehlárik.

Slováci vedenie neudržali a v 37. minúte inkasovali po veľkej chybe, ktorú dokonale využil Rodrigo Abols.

Rozhodnutie prišlo v 51. minúte, keď skóroval slovenský kapitán Marek Hrivík. Asistencie si pripísali Patrik Koch a Richard Pánik.

Pozrite si góly zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si góly zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023