Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

IV. a V. liga: Až sedem hráčov Hencoviec sa zapísalo do streleckej listiny

Gerlachov nemal problémy s Finticami. (Autor: Peter Cingel)
Marián Špacai|Publikované 9. aug 2020 o 19:28

Veľa gólov z penált. V Koprivnici všetky tri.

Štvrtá futbalová liga pokračovala zápasmi tretieho kola, 5. liga mala na programe úvodné stretnutia.

IV. liga

Sever, 3. kolo:

Veľký Šariš – Župčany 0:4 (0:3), Ošima 2, Viazanko, Petruška (z 11m),

Soľ – Demjata 2:1 (1:0), Eliaš, Kendra – Sabol,

Ľubotice – Spišská Belá 1:0 (1:0), Čekan, ČK: Vitkaj (hostia),

Gerlachov – Fintice 4:0 (3:0), Ravlikovskij 2, Kyjak, Kyšeľa,

Medzilaborce – Nižný Hrušov 2:0 (1:0), Ladomerský, Štec,

Sabinov – Raslavice 3:0 (1:0), Vranko 2, Kolpák,

Svit – Stará Ľubovňa 2:4 (1:0), Olexa, Tropp – Košč 2, Sťastný, Solotruk, ČK: Beňo (hostia),

Záhradné – Kračúnovce 2:1 (1:1), Vantruba, Hricov – Lukáč.

Tabuľka:

1. Sabinov 3 3 0 0 6:1 9

2. Župčany 3 2 1 0 5:0 7

3. Spišská Belá 3 2 0 1 5:3 6

4. Soľ 3 2 0 1 3:2 6

5. Ľubotice 3 1 2 0 5:4 5

6. Gerlachov 3 1 1 1 7:4 4

7. Stará Ľubovňa 3 1 1 1 7:6 4

8. Medzilaborce 3 1 1 1 6:5 4

9. Nižný Hrušov 3 1 1 1 5:6 4

10.Raslavice 3 1 1 1 4:6 4

11. Svit 3 1 0 2 6:7 3

12. Kračúnovce 3 1 0 2 3:4 3

13. Záhradné 3 1 0 2 3:5 3

14. Demjata 3 0 2 1 2:3 2

15. Fintice 3 0 1 2 2:7 1

16. Veľký Šariš 3 0 1 2 3:9 1

Juh, 3. kolo:

Krásnohorské Podhradie – Ťahanovce 1:2 (1:0), Ragán – Jurko, Kozák, ČK: Fatľa (domáci),

Medzev – Spišské Vlachy 1:0 (1:0), Lukáč,

Pavlovce nad Uhom – Cejkov 5:1 (2:0), Himaľ vlastný, Masnica 2, Smoľák, Cabedze (z 11m) – Lukáč,

Čaňa – Kráľovský Chlmec 6:1 (4:1), Bandúr 2, Steininger 2, Peťovský (z 11 m), Kučera) – Kaško (z 11m),

Kechnec – Strážske 5:1 (3:0), Palencsár 2, Macko (z 11m), Korček, Szabó – Lukáč,

Košická Nová Ves – Geča 3:1 (1:0), Dura, Halčišák, Šimko - Mikita vlastný.

Veľké Kapušany – Rudňany 0:7 (0:3), Bdžoch 3, Zekucia 2, Slejzák, Košík, ČK: Berta (domáci),

Topoľany – Sokoľany 1:1 (1:0), Tabaka – Brunovský.

Tabuľka:

1.Rudňany 3 3 0 0 11:1 9

2. Sokoľany 3 2 1 0 13:2 7

3. Čaňa 3 2 1 0 9:2 7

4. Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 8:3 7

5. Medzev 3 2 1 0 6:2 7

6. Kechnec 3 2 0 1 7:2 6

7. Spišské Vlachy 3 2 0 1 6:4 6

8. Ťahanovce 3 2 0 1 5:4 6

9. Topoľany 3 1 1 1 6:2 4

10. Košická Nová Ves 3 1 0 2 5:6 3

11. Krásnohorské Podhradie 3 1 0 2 5:7 3

12. Cejkov 3 0 1 2 5:10 1

13. Strážske 3 0 1 2 3:8 1

14. Kráľovský Chlmec 3 0 1 2 2:10 1

15. Geča 3 0 0 3 1:7 0

16. Veľké Kapušany 3 0 0 3 0:22 0

V. liga

Košicko-gemerská, 1. kolo:

Seňa – Rožňava 2:1 (1:0), P. Majoroš, Vrábel - Varga,

Lok. Košice – Čečejovce 5:0 (2:0), Novotný 3 (2 z 11m), Podstavek, Tomášek,

Kokšov-Bakša – Poproč 1:1 (0:1), Behun - Paulinsky,

Malá Ida – Perín 3:2 (1:1), Nalevanko 2, Rusinko vlastný – Plichta, Kolesár,

Budimír – Kysak 3:2 (3:0), Jurek, Antolík, Čomor – Hric vlastný, Bičkoš.

Podtatranská, 1. kolo:

Olcnava – Levoča 3:2 (1:1), , Bašista vlastný, Pižem, Gonda – Bašista, Kotrady

Nálepkovo – Hrabušice 3:3 (2:2), Gál 2 ( jeden z 11m), Munnich – Jurčo, Rečičár, Hodák.

Vikartovce - Gelnica 1:2 (1:0), Diabelko - Hudák, Bandžuch,

Harichovce - Kluknava 4:0 (2:0), Bednár 3, Pukluš -

Vysoké Tatry - Kežmarok 0:3 (0:2), Matalík 2, Lajčák,

Hranovnica - Spišská Stará Ves 0:1 (0:0), Kostur,

Veľká Lomnica - Ľubica 2:1 (1:1), Bednarčík, Šatalov vlastný - Harakaly.

Zemplínska, 1. kolo:

Čičarovce - Budkovce 1:3 (0:1), Nagy - Budeňko, Hutaj 2 (1 z 11 m),

Krišovská Liesková - Michaľany 3:2 (2:1), Adi, Molnár, Mucha - Drotár, Belenyesi (z 11m), ČK: Belenyesi, Drotár (obaja hostia),

Petrovce nad Laborcom – Vojčice 2:0 (1:0), Maďák, Turčík (z 11 m),

Malý Horeš – Streda nad Bodrogom 3:1 (2:1), Hami, Illéš, Galambos – Orosz,

Vinné – Nacina Ves 1:5 (1:2), Baran – Šipoš 2, Hredzák, Lazár, Soltész,

Lastomír – Močarany 2:1 (2:0) – Šimko, Gaľa, Danko (vlastný),

Úpor – Čierna nad Tisou 5:0 (3:0) – Bandoľa 2, Bodnár, Dula, Veľk.

Šarišská, 1. kolo:

Torysa - Šarišské Dravce 2:1 (1:1), Berdis, Bujňák - Mišenčík,

Šiba - Pušovce 6:1 (4:0), Kozáček 3, Stupinský (z 11m), Miko, Sivák - Migaš,

Kurima - Marhaň 0:1 (0:0), Kiseľ (z 11m),

Kamenica - Široké 3:4 (3:1), Kocurko, Štok, Andraščík - Smolko 2, Kostelník, Grus,

Čirč - Kendice 1:0 (0:0), Rabatin,

Ražňany - Gaboltov 5:1 (3:1), Lukáč 2 (1 z 11 m), Durilla 2, Seman - Balaščak,

Koprivnica - Chminianska Nová Ves 3:0 (0:0), Kočiš 2 (oba z 11m), Furmanek (z 11m), ČK: Leško (hostia).

Vihorlatsko-Duklianska, 1. kolo:

Kamenica nad Cirochou - Zámutov 1:4 (0:2), Šedzmák (z 11m) - Frištik 4,

Jasenov - Žipov-Čierne 2:1 (2:1), Paľo (z 11m), Roško - Poláček,

Belá nad Cirochou - Lackovce 2:0 (1:0), Popovič, Pavlina,

Hencovce - Pakostov 7:1 (3:0), Samsely, Hudák, Kos, Demčák, Dzurina, Fedor, Tomáš - Bačovčin,

Sačurov - Stakčín 3:2 (1:2), Tokár, Boberský, Capko - Vasko, Husťak,

Bystré - Borov 4:1 (2:1), Kubánka 2, Feč, Tkáč - Teraz,

Ptičie - Sečovská Polianka 3:1 (2:0), Kičina 2, Packo - Nemčík.

Ďalší program IV. a V. líg

IV. liga

Sever:

Sobota 15.8. o 16.30 hod.: Spišská Belá – Gerlachov, nedeľa 16.8. o 16. hod.: Župčany – Kračúnovce, Stará Ľubovňa – Záhradné, Raslavice – Svit, Nižný Hrušov – Sabinov, Fintice – Medzilaborce, Demjata – Ľubotice, Veľký Šariš – Soľ.

Juh:

Sobota 15.8. o 16.30 hod.: Rudňany – Topoľany, Krásnohorské Podhradie – Medzev, nedeľa 16.8. o 10.45 hod.: Geča – Veľké Kapušany, o 16. hod.: Ťahanovce – Sokoľany, Strážske – Košická Nová Ves, Kechnec – Kráľovský Chlmec, Cejkov – Čaňa, Spišské Vlachy – Pavlovce nad Uhom.

V. liga

Košicko-gemerská:

Sobota 15.8. o 16.30 hod.: Rožňava – Perín, nedeľa 16.8. o 16. hod.: Poproč – Malá Ida, Kokšov – Bakša – Kysak, Čečejovce – Dvorníky – Včeláre,Seňa – Ždaňa.

Zemplínska:

Nedeľa 16.8. o 16. hod.: Budkovce – Čierna nad Tisou, Močarany – Úpor, Nacina Ves – Lastomír, Streda nad Bodrogom – Vinné, Michaľany – Malý Horeš,Vojčice – Krišovská Liesková, Čičarovce – Petrovce nad Laborcom.

Vihorlatsko-Duklianska:

Sobota 15.8. o 16.30 hod.: Borov – Ptičie, nedeľa 16.8. o 16. hod.: Zámutov – Sečovská Polianka, Stakčín – Bystré, Pakostov – Sačurov, Lackovce – Hencovce, Žipov-Čierne – Belá nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou – Jasenov.

Podtatranská:

Sobota 15.8. o 14.30 hod.: Gelnica – Levoča, nedeľa 16.8. o 10.30 hod.: Hrabušice – Olcnava, o 16. hod.: Ľubica – Nálepkovo, Spišská Stará Ves – Veľká Lomnica, Kežmarok – Hranovnica, Kluknava – Vysoké Tatry, Vikartovce – Harichovce.

Šarišská:

Sobota 15.8. o 16.30 hod.: Gaboltov – Koprivnica, nedeľa 16.8. o 16. hod: Šarišské Dravce – Chminianska Nová Ves, Kendice – Ražňany, Široké – Čirč, Kurima – Kamenica, Pušovce – Marhaň, Torysa – Šiba.

Autor: Marián Špacai

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.