Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

IV. a V. liga: Humenné malo strelecký deň

Ilustračné. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 23. okt 2016 o 22:00

Štvrté a piate futbalové ligy mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

Humenné – Štrba 8:1 (6:0), G: Cigán 6, Voroňák, Polák – Lajčák,

Zámutov – Pakostov 3:0 (0:0), G: Mikloš, Adam (z 11 m), Metod Biž, ČK: Berdák (hostia),

Radvaň n/L – Sp. Podhradie 2:1 (0:1), G: Pčola, Blahovský (vl.) – Mirossay,

Šar. Michaľany – Fintice 3:0 (1:0), G: Olejár 2, Andrejko, ČK: Horoščák (po 2 ŽK, hostia),

Záhradné – V. Tatry 4:0 (2:0), G: Jaworek 2, Straka, Gomulec,

Ľubotice – Raslavice 1:1 (1:0), G: Žipaj – Tomáško,

D. Klčovo – Medzilaborce 4:0 (0:0). G: Hajduk 3, Zahradnik (z 11 m).

1. Záhradné 13 11 1 1 39:13 34
2. Šar. Michaľany 13 10 2 1 39:10 32
3. D. Klčovo 13 8 2 3 32:15 26
4. Raslavice 13 6 5 2 25:11 23
5. Kračúnovce 13 7 2 4 21:16 23
6. Humenné 13 6 3 4 28:16 21
7. Sp. Podhradie 14 5 3 6 24:16 18
8. Pakostov 13 6 0 7 21:22 18
9. Ľubotice 13 5 3 5 23:30 18
10. Medzilaborce 13 4 5 4 20:20 17
11. Radvaň n/L 13 4 2 7 19:21 14
12. Fintice 13 3 3 7 11:24 12
13. Zámutov 13 3 1 9 12:28 10
14. V. Tatry 13 1 3 9 6:45 6
15. Štrba 13 1 1 11 8:41 4

Juh

V. Folkmar – Sobrance 2:2 (2:2), G: Belej, Tomko – Kostič, Bandurovych,

Čaňa – Rožňava 0:1 (0:1), G: Gere,

Parchovany – Hrabušice 0:5 (0:0), G: Džadoň, Kukura, Oravec, Jakubec 2 (prvý z 11 m), ČK: Nemčík (po 2 ŽK, domáci), Petsa (po 2 ŽK, domáci),

Kalša – Geča 1:1 (0:0), G: Špišák – Hoščuk,

Medzev – Maria Huta 4:0 (2:0), G: Szalka 3, Horňák,

Krompachy – Rudňany 4:1 (2:0), G: Rychnavský, Jochman 2, Gibala – Bašista,

Strážske – V. Kapušany – zápas odložený na neurčito.

1. Krompachy 13 9 3 1 32:6 30
2. Medzev 13 8 3 2 36:13 27
3. Rožňava 12 8 2 2 30:14 26
4. Čaňa 12 8 1 3 31:19 25
5. Sobrance 12 7 3 2 31:11 24
6. Maria Huta 13 7 3 3 24:15 24
7. Kalša 13 7 2 4 28:12 23
8. Geča 12 7 1 4 32:13 22
9. Hrabušice 14 4 3 7 24:26 15
10. Strážske 12 4 2 6 14:25 14
11. Rudňany 13 3 2 8 18:30 11
12. V. Folkmar 13 2 4 7 21:34 10
13. V. Kapušany 12 2 2 8 14:35 8
14. Krh. Podhradie 13 2 2 9 19:44 8
15. Parchovany 13 0 1 12 5:62 1

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Kechnec 0:2 (0:0), G: Palencsár, Izák (vl.),

Perín – Koš. N. Ves 1:1 (0:0), G: Margitan – Bujnovský,

Sokoľany – Kokšov–Bakša 4:1 (2:1), G: Lukáč 3 (tretí z 11 m), D. Varga – Ružička, ČK: Ružička (po 2 ŽK, hostia),

TU Košice – Turňa n/B 3:2 (1:2), G: Bajerovský (vl), Ľ. Hlivák (z 11 m), Verčimák – Filakovský, Lukáč,

Poproč – Dobšiná 7:0 (3:0), G: Paulinsky, Podprocký (z 11 m), Budai, Lindvai 2, M. Hiľovský 2

Ťahanovce – M. Ida 0:2 (0:0), G: Fabian, Leško, ČK: Tom. Timura (domáci),

Čečejovce – V. Ida 0:1 (0:1), G: Žiga.

1. Sokoľany 12 11 1 0 47:7 34
2. Poproč 12 7 4 1 39:19 25
3. Kechnec 12 7 4 1 26:15 25
4. M. Ida 12 5 5 2 28:17 20
5. Čečejovce 12 4 5 3 17:16 17
6. Perín 12 4 4 4 22:22 16
7. Gem. Hôrka 12 4 3 5 12:18 15
8. Veľká Ida 12 4 2 6 18:24 14
9. Koš. N. Ves 12 4 2 6 15:25 14
10. Ťahanovce 12 4 0 8 20:32 12
11. Dobšiná 12 3 3 6 22:42 12
12. TU Košice 12 3 2 7 24:26 11
13. Turňa n/B 12 2 3 7 18:31 9
14. Kokšov–Bakša 12 3 0 9 17:31 9

Zemplínska

Cejkov – Nacina Ves 2:0 (1:0), G: V. Kročko 2,

Čierna n/T – Kr. Chlmec 2:1 (2:0), G: Pituk, Jáger – Nagy, ČK: Kaško (po 2 ŽK, hostia),

Lastomír – Trakany 4:1 (2:1), G: Sopata, Kozár 2, Bajužik – Grešš,

Petrovce n/L – Močarany 0:0

Vinné – Čičarovce 4:0 (2:0), G: Andrejco, Pešta, Sugoniak, Firda,

Streda n/B – Borša 2:0 (2:0), G: Cabovský (z 11 m), Muszka,

Michaľany – Topoľany – zápas odložený na neurčito.

1. Cejkov 12 11 0 1 39:8 33
2. Topoľany 11 9 2 0 40:7 29
3. Petrovce n/L 11 7 1 3 27:15 22
4. Močarany 11 6 2 3 24:17 20
5. Nacina Ves 12 6 2 4 20:14 20
6. Čičarovce 12 6 1 5 28:22 19
7. Streda n/B 12 5 2 5 15:23 17
8. Čierna n/T 12 4 3 5 14:18 15
9. Kr. Chlmec 12 4 1 7 21:30 13
10. Borša 12 3 3 6 22:27 12
11. Vinné 12 3 2 7 19:23 11
12. Michaľany 11 2 4 5 18:30 10
13. Lastomír 12 3 1 8 13:28 10
14. Trakany 12 1 0 11 8:46 3

Šarišská

M. Šariš – Koprivnica 4:0 (1:0), G: Kočiš, Blaško, Ambrózy, Juraško,

Demjata – Ražňany 4:3 (1:3), G: Halkovič, Stankovič, J. Luterančík, Zoš – Červeňák, Dužda 2,

V. Šariš – St. Ľubovňa 7:0 (2:0), G: Šimko 3, Matúš Varga, Scepaník, Špak 2,

Gerlachov – Šiba 5:0 (1:0), G: Berecký 3, Havrila, Stachura, ČK: Kapec (hostia),

D. Lúka – Župčany 1:0 (1:0), G: Humeník,

Kendice – Čirč 1:4 (0:3), G: Vrabeľ (vl.) – Čerkala, Košč 3, ČK: Toporčák (po 2 ŽK, domáci) – Hocľár (po 2 ŽK, hostia),

Dubinné – Gaboltov 4:1 (1:1), G: Pisarik 2, Peter Javorský (vl.), Vojtaško – D. Javorský.

1. Gerlachov 12 10 1 1 51:7 31
2. D. Lúka 12 10 1 1 29:6 31
3. V. Šariš 12 8 2 2 31:10 26
4. Čirč 12 8 2 2 29:15 26
5. Demjata 12 7 1 4 23:13 22
6. M. Šariš 12 6 1 5 23:23 19
7. Dubinné 12 5 2 5 21:25 17
8. Župčany 12 5 1 6 18:16 16
9. Ražňany 12 4 2 6 21:27 14
10. Gaboltov 12 3 1 8 18:21 10
11. St. Ľubovňa 12 3 1 8 17:39 10
12. Koprivnica 12 2 2 8 10:35 8
13. Kendice 12 1 3 8 15:35 6
14. Šiba 12 2 0 10 7:41 6

Podtatranská

Sp. Belá – Prakovce 5:2 (2:0), G: Barnáš, Dunka 3, Čup (z 11 m) – Slovinský, Findura,

Poprad B – Kravany 5:1 (1:0), G: Kurák 2, M. Mičko, Pitoňák 2 (prvý z 11 m) – Vernarec,

Harichovce – Levoča 2:2 (1:1), G: A. Klein, P. Pukluš – M. Kašper, Šimo, ČK: Štofko,

V. Lomnica – Smižany 4:0 (0:0), G: Fejerčák, Beller, Palguta, Fassinger,

Nálepkovo – Hranovnica 4:1 (2:1), G: Munnich, Vartovník, Bobák 2 – Kšenzakovič,

Kluknava – Ľubica 1:5 (0:3), G: Varga – Buc 3, Ďurán, Kukura,

Sp. Vlachy – Helcmanovce 4:0 (2:0), G: Suchý, Horváth, Biroščák, Benko.

1. Poprad B 12 11 0 1 55:15 33
2. Ľubica 12 9 1 2 42:15 28
3. Hranovnica 12 8 0 4 34:19 24
4. Sp. Belá 12 7 1 4 32:22 22
5. Levoča 12 6 3 3 31:22 21
6. Harichovce 12 6 3 3 34:26 21
7. Nálepkovo 12 6 1 5 28:18 19
8. V. Lomnica 12 6 1 5 38:30 19
9. Prakovce 12 5 1 6 25:24 16
10. Kravany 12 3 2 7 20:41 11
11. Kluknava 12 3 1 8 18:39 10
12. Sp. Vlachy 12 3 1 8 12:35 10
13. Smižany 12 2 0 10 12:40 6
14. Helcmanovce 12 0 3 9 13:48 3

Vihorlatsko-duklianska

Ulič – Sedliská 4:4 (3:1), G: Hromadka 3, Levkanič – Pačuta 3, Vanšovský, ČK: Vanšovský (po 2 ŽK, hostia),

Ptičie – Kamenica n/C 6:3 (3:0), G: Kirvej 2, Gabák 2, Kováč, Cigán – Kentoš, Vasiľko, Čopák,

N. Hrušov – Stakčín 2:1 (1:0), G: Palko, Petričko – Mandzák,

Jasenov – Bystré 2:0 (0:0), G: Šamo (z 11 m), Veselovskyy,

Hencovce – Kochanovce/ Brekov 0:1 (0:0), G: Hvozdík),

Seč. Polianka – Sačurov 0:1 (0:0), G: Karchňák (z 11 m), ČK: Turták (po 2 ŽK, domáci), Š. Nemčík (domáci).

1. Jasenov 12 11 0 1 38:16 33
2. Soľ 11 10 1 0 30:7 31
3. Kamenica n/C 11 6 2 3 20:17 20
4. Hencovce 11 5 4 2 23:10 19
5. Ptičie 11 6 1 4 18:17 19
6. Kochanovce/Brekov 11 6 0 5 19:15 18
7. N. Hrušov 11 5 2 4 25:18 17
8. Stakčín 11 3 3 5 15:21 12
9. Seč. Polianka 11 3 1 7 10:22 10
10. Sačurov 11 3 0 8 16:22 9
11. Ulič 11 2 3 6 17:30 9
12. Sedliská 11 1 2 8 15:37 5
13. Bystré 11 1 1 9 9:23 4

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LÍG

IV. liga

Sever, 15. kolo, 30. 10. o 14.00 hod.: Fintice – Radvaň n/L, Štrba – Šar. Michaľany, V. Tatry – Humenné, Kračúnovce – Zámutov, Pakostov – Dl. Klčovo, Medzilaborce – Ľubotice, Raslavice – Záhradné.

Juh, 15. kolo, 29. 10. o 14.00 hod.: Rožňava – Strážske, Sobrance – Čaňa, Rudňany – V. Folkmar, Mária Huta – Krompachy, Krs. Podhradie – Kalša, Geča – Medzev, 30. 10. o 14.00 hod.: V. Kapušany – Parchovany.

V. liga

Košicko-gemerská

13. kolo, 29. 10. o 14.00 hod.: Gem. Hôrka – Perín, 30. 10. o 14.00 hod.: Dobšiná – Slávia TU Košice, Koš. N. Ves – Sokoľany, Kokšov Bakša – Ťahanovce, Malá Ida – Čečejovce, Veľká Ida – Poproč, Turňa n/B – Kechnec.

Zemplínska

13. kolo, 30. 10. o 14.00 hod.: Kr. Chlmec – Lastomír, Nacina Ves – Čierna n/T, Topoľany – Cejkov, Borša – Michaľany, Čičarovce – Streda n/B, Vinné – Močarany, Trakany – Petrovce n/L.

Vihorlatsko-duklianska

13. kolo, 30. 10. o 14.00 hod.: Kochanovce/Brekov – Seč. Polianka, Sedliská – Ptičie, Sačurov – Ulič, Kamenica n/C – Soľ, Stakčín – Hencovce, Bystré – Niž. Hrušov.

Šarišská

13. kolo, 29. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Kendice, 30. 10. o 14.00 hod.: Čirč – Dlhá Lúka, Župčany – Gerlachov, Šiba – V. Šariš, St. Ľubovňa – Demjata, Ražňany – M. Šariš, Koprivnica – Dubinné.

Podtatranská

13. kolo, 29. 10. o 14.00 hod.: Prakovce – V. Lomnica, 30. 10. o 14.00 hod.: Hranovnica – Kluknava, Smižany – Nálepkovo, Kravany – Harichovce, Levoča – Sp. Belá, Ľubica – Sp. Vlachy, Helcmanovce – Poprad B.

Autor: Jozef Mačejovský

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.