Nástup tímov pred zápasom MFK Baník Veľký Krtíš - MŠK Rimavská Sobota.
Nástup tímov pred zápasom MFK Baník Veľký Krtíš - MŠK Rimavská Sobota. (Autor: Titanilla Bőd)
Titanilla Bőd|31. aug 2022 o 23:16

Sebastian Gembický mal prsty v oboch góloch.

VEĽKÝ KRTÍŠ. Jeho príchod do klubu oznámili deň pred pohárovým zápasom. Od trénera dostal šancu hneď v základnej zostave a odvďačil za ňu dvoma gólovými momentmi.

MŠK Rimavská Sobota vyhral v druhom kole Slovnaft Cupu na pôde MFK Baník Veľký Krtíš 2:0 a v oboch góloch mal prsty Sebastian Gembický.

V 18. minúte nadvihol jeho center hlavou do vlastnej brány Denis Dobrocký a v 90. minúte zakončil rýchlu akciu hostí sám 21-ročný futbalista a definitívne rozhodol zápas.

Tréner blízko k infarktu

Dovtedy treťoligoví Soboťania tŕpli, lebo jednogólové vedenie môže byť zradné. Sami sa o tom presvedčili v prvom kole pohára, keď proti Tomášovciam viedli od šiestej minúty, no súper zo šiestej ligy vyrovnal štyri minúty pred koncom a Rimavská Sobota napokon postúpila len po penaltovom rozstrele.

Domov»Futbalnet»Nová posila s gólom a asistenciou. Oddaný fanklub piatoligistu tlieskal aj súperovi