Ufnárová rozhodla 30. gólom v sezóne

Šéfredaktor|15. máj 2019 o 11:20

FK Humenné - TJ Slavoj Trebišov 2:1 (2:0), v 16. kole II. ligy žiačok U15 východ.

Góly: Beslerová, Ufnárová - Chálková.

FK  HUMENNÉ:  K. Jakubová – A. Fedurcová, V. Žulkovičová, J. Kopačová, N. Savarijová, N. Piškaninová, S. Babjaková, S. Šilárová, E. Sedlačková, R. Mattová, A.-M. Ufnárová, H. Krišková, R. Beslerová, S. Sokolovičová, D. Jeňová, V. Nemcová, T. Šilárová.  Tréner Alexander Bochyn, vedúci mužstva Pavol Čečko.

TJ  SLAVOJ  TREBIŠOV:  K. Funfrovičová – E. Pustavová, K. Sanková, M. Chzlová, A. Chalková, T. Kučmová, B. Berecká, P. Jendžerovská, S. Mazáková, V. Gerdová, T. Tomašiková. Tréner J. Capko.

Vedúce družstvo II. ligy starších žiačok, skupina Východ hostilo v 16. kole Trebišovčanky. Domáce sa od začiatku vrhli do útoku, no  Trebišovčanky odolávali útokom domácich, ktorých šance zostali nevyužité. V 16. minúte sa však Beslerová predsa len trafila medzi žrde. Už o štyri minúty neskôr najlepšia strelkyňa celej súťaže Ufnárová zvýšila na 2:0.  Na svojom konte má už 30 gólov.  Domáce poľavili a do konca polčasu sa už nič neudialo.  Po zmene strán Trebišovčanky niekoľko raz ohrozili bránu domácich a v 41. min. Chálková znížila. Humenčanky nakoniec tesné víťazstvo uhájili.