Bardejov - Myjava 1:0

Šéfredaktor|5. sep 2020 o 21:05

Fotogaléria zo stretnutia 1.ligy žien Partizán Bardejov BŠK - Spartak Myjava 1:0 (1:0)

Gól: 26. Semanová, rozhodovali Židišin - Marko,Hopko, ŽK: Vaľušová (BJ), ČK: 31. Petrová ( BJ) , 200 divákov

Partizán: Solárová – Petrová, Dimitrijevič, Vaľušová (90. Jacenková), Dukič, Šaranovič, Gmitterová, Galarovičová, Božič, Vujadinovič, Semanová.

Myjavčanky boli od úvodu lepšie. Hrali s vysokým nasadením a a pred bránou domácich horelo. Zbytočne nervózne Bardejovčanky robili chyby. Našťastie hostky ich nedokázali využiť. Zodpovednosť na seba prevzala Semanová a po individuálnej akcii otvorila skóre po krásnej strele. Gól priniesol na  domáce kopačky pokoj a  Partizánky prevzali iniciatívu. V  31. minúte  musela z ihriska odísť Petrová po faule a následnom vylúčení. Domáce dievčatá hrali v oslabení. Paradoxne, vylúčenie pomohlo viac Partizánkam. Pozorne bránili a smerom dopredu boli nebezpečné.

Druhý polčas sa aj napriek početnej nevýhode niesol v réžii hráčok v dresoch Partizána. Hralo sa prevažne na polovici Myjavy.  Domáce futbalistky si vypracovali niekoľko príležitostí, ale dobre chytajúca Vančíková už loptu za svoj chrbát nepustila. V závere zápasu obom družstvám dochádzali sily a tak sa skóre už nezmenilo.