Soňa Stanovská

Soňa Stanovská.
16.06.20241
Zo Slovákov v krose najlepšia Stanovská, skončila pred bránami fináleZ titulov sa tešili Austrálčanka Jessica Foxová a Švajčiar Martin Dougoud.
16.06.20241
15.06.2024
O účasť v semifinále ju pripravil jeden dotyk. Stanovská tesne zaostala za najlepšímiNa postup jej chýbalo 25 stotín sekundy.
15.06.2024
Martin Halčin.
09.06.2024
Halčin ani Stanovská v kajak krose nedosiahli na pódium. Nevyužili šancu na miestenku do ParížaHalčin vypadol v semifinále, Stanovská v osemfinále.
09.06.2024
Slovenský kajakár a reprezentant vo vodnom slalome Martin Halčin.
09.06.2024
Halčin ovládol svoju skupinu, do osemfinále postúpila aj StanovskáHalčin ovládol svoju skupinu, do osemfinále postúpila aj Stanovská
09.06.2024
Eliška Mintálová.
07.06.20241
Slovenkám sa nedarilo, Mintálová ani Stanovská v Prahe nepostúpili do fináleMintálovej chýbalo na postup 1,48 sekundy.
07.06.20241
Slovenský kanoista Martin Halčin na ilustračnom zábere.
02.06.2024
V kajak krose to Slovákom nevyšlo, maximom bolo štvrťfinále Halčina Do vyraďovacej časti postúpili len Halčin a Stanovská.
02.06.2024
31.05.2024
Stanovská ovládla rozjazdy najrýchlejším časom, semifinále však nezvládla a vypadlaSlovenská reprezentantka nabrala až osem trestných sekúnd.
31.05.2024
Marko Mirgorodský.
31.05.2024
Slovákom rozjazdy v C1 vyšli, do semifinále postúpili takmer všetciNajvyššie umiestnenie v piatkových rozjazdách dosiahol Marko Mirgorodský.
31.05.2024
Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Soňa Stanovská.
30.05.2024
Bola najrýchlejšia z 51 kajakárok. Stanovská postúpila do semifinále z prvého miestaSlovenskí reprezentanti sa zúčastňujú Svetového pohára v Augsburgu.
30.05.2024
18.05.2024
Tri Slovenky budú na ME v Tacene bojovať o medailu, mužom sa nedariloNajrýchlejšia bola Paňková.