Americká bežkyňa na lyžiach Jessica Digginsová
Digginsová v Canmore zvýšila náskok na čele seriálu, dominantný triumf KrügeraV sobotu je na programe šprint voľnou technikou.
09.02.2024
Johannes Hösflot Kläbo.
03.03.2023
Nórska radosť v Planici, bežci na lyžiach berú zo štafety zlaté medailyNóri na MS obhájili zlato v štafete na 4x10 km.
03.03.2023
Nórsky bežec na lyžiach Simen Hegstad Krüger sa teší po zisku zlata v pretekoch na 15 km voľným spôsobom na MS v severskom lyžovaní 2023.
01.03.2023
Krüger získal na MS druhé zlato, Nóri obsadili prvé štyri miestaJediný Slovák na štarte Renda stratil takmer šesť minút.
01.03.2023
Program a výsledky MS v severskom lyžovaní 2023.
21.02.2023
Program MS v severskom lyžovaní 2023 (skoky na lyžiach, beh na lyžiach)Pozrite si prehľad a kompletný program MS v severskom lyžovaní 2023 v troch športoch - skoky na lyžiach, beh na lyžiach a severská kombinácia.
21.02.2023
Jessica Digginsová na pretekoch Svetového pohára v Davose.
18.12.2022
Digginsová s druhým víťazstvom v sezóne, v Davose zvíťazila v pretekoch na 20 kmPreteky v Davose boli generálkou pred blížiacim sa Tour de Ski.
18.12.2022
Alexander Boľšunov.
Miloslav Šebela19.02.20221
Na medailu nesiahať. Ako sa z Boľšunova stal trojnásobný šampión?Skrátený bežecký maratón ovládol Alexander Boľšunov.
Johannes Hosflot Kläbo.
27.01.20221
Sme v extrémnej situácii, vraví lekár. Nákaza v nórskom tíme sa naďalej šíriNa sústredení v Taliansku sa nakazil aj Hegstad Krüger.
27.01.20221
Simen Hegstad Krüger.
04.12.2021
V Lillehammeri obsadili pódium len Nóri. Siahal naň aj český bežecNajlepší úvod mali Rusi, no neskôr stratili.
04.12.2021
Simen Hegstad Krüger (uprostred).
15.12.2019
V závere stupňoval tempo. Nór Krüger triumfoval v Davose na 15 km voľneSlovensko nemalo v pretekoch zastúpenie.