Peter Likér

Na snímke kanoisti zľava Adam Botek a Csaba Zalka pózujú počas brífingu pred prvými kvalifikačnými pretekmi (27. – 28. apríl) a olympijskou kvalifikáciou Szegede v lodenici Športového centra polície v Areáli rýchlostnej kanoistiky na bratislavskom Zemníku v utorok 23. apríla 2024. Na Zemníku sa budú v júni konať majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov. FOTO TASR - Jakub Kotian

Titanilla Bődso 13:30
Vyhrotená rivalita, presvedčivý náskok. Nový dvojkajak vyhral o pol lodeInternú kvalifikáciu na K2 500 metrov vyhrali Csaba Zalka a Adam Botek.
Erik Vlček, Adam Botek a Csaba Zalka na sústredení vlani v Kalifornii.
Titanilla Bőd20.04.20241
Posledná šanca na olympiádu. Interný súboj bez Vlčeka, ale s novým dvojkajakomErik Vlček nebude štartovať na domácich kvalifikačných pretekoch.
V popredí slovenský štvorkajak -Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka a Adam Botek.
Titanilla Bőd22.08.2023
Jediná možnosť a žiadna šanca na reparát. Štvorkajak čakajú kľúčové pretekyV stredu sa začínajú majstrovstvá sveta v rýchlostnej kanoistike.
Štvorkajak na Európskych hrách.
Titanilla Bőd22.06.2023
Čo sa deje s našou vlajkovou loďou? Stratila sa v tmavej izbe a tá je čoraz väčšiaŠtvorkajak sa na Európskych hrách nedostal do finále.
Adam Botek a Erik Vlček počas kontrolných pretekov na Zemníku.
Titanilla Bőd10.05.20226
Štvorkajak rozdelili zlé vzťahy. Tréner Likér je znechutený z prístupu koleguMedzi kajakármi panuje napätie, vypadli dvaja najrýchlejší.
Rýchlostní kanoisti Erik Vlček a Adam Botek počas vyhlásenia výsledkov ankety Športovec roka 2021 na Slovensku.
Miloslav Šebela20.12.2021
Tréner im zobral mobily, aby uspeli. Štvorkajak je najlepšíNajúspešnejší kolektív roku 2021 je osádka štvorkajaka.
Tréner Peter Likér.rozhovor
Titanilla Bőd27.09.20214
Po rozchode prišla bronzová eufória. Tvrdý tréner sa rozplakal ako dieťaPeter Likér verí, že jeho zverenci raz získajú olympijské zlato.
Štvorkajak získal v Tokiu bronz.
Titanilla Bőd07.08.20216
Tréner ako diktátor. Zobral im mobily aj rozbil playstation. Aká bola cesta K4 k bronzu?Slovenská posádka bola úspešná aj na 500-metrovej trati.
Peter Likér vo vode v olympijskom kanáli v Tokiu.
07.08.2021
Vlček môže zabojovať aj o hry v Paríži, verí tréner LikérNie sme náhodní zberatelia medailí, tvrdí tréner K4.