Matej Tóth

Matej Tóth je bývalý slovenský chodec, narodil sa 10. februára 1983 v Nitre.

Jeho najväčšími úspechmi sú zisk zlatej medaily na olympijských hrách 2016 v Riu de Janeiro a zlato z majstrovstiev sveta z roku 2015 v Pekingu.

V minulosti mu pre nezrovnalosti v biologickom pase pozastavili činnosť, svoju nevinu sa mu ale podarilo preukázať.

Matej Tóth
14.04.20247
Slovensku sa v Paríži črtá najmenšia výprava. Môže byť úspešná, verí TóthAktuálne má miestenku na olympijské hry v Paríži 14 slovenských športovcov.
14.04.20247
Matej Tóth.
01.10.2023
Tóth pri svojej premiére na MMM prekonal svoje očakávania: Bol to nadplánOlympijského víťaza nadchla atmosféra v Košiciach.
01.10.2023
Matej Tóth.
26.09.2023
Matej Tóth nechce na maratóne v Košiciach prepáliť tempo, túži dobehnúť s úsmevomPôvodne chcel štartovať v polmaratóne ako pred ôsmimi rokmi.
26.09.2023
Francúz Rémi Cavagna (v strede) získal žltý dres na pretekoch Okolo Slovenska 2023.
Miroslav Kováčik19.09.20236
Splnia si organizátori Okolo Slovenska sen? Máme tichú dohodu, vraví PrivaraPreteky Okolo Slovenska majú za sebou vydarený ročník.
Medzinárodný maratón mieru v Košiciach 2021.
18.09.2023
Bude to veľkolepé. Okrúhliny maratónu prídu osláviť olympijskí víťazi i sestry FialkovéPredstaví sa aj držiteľ traťového rekordu Lawrence Kimayio.
18.09.2023
Matej Tóth počas 99. ročníku MMM v Košiciach.
05.09.2023
Jubilejný 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru privíta rekordný počet bežcovNa podujatí sa predstaví aj štafeta olympijských víťazov.
05.09.2023
Viktória Forster.
21.07.20231
Forster mala dvojnásobnú radosť, míting P-T-S predčil očakávaniaBanská Bystrica bude hostiť aj ME do 18 rokov.
21.07.20231
Olympijský víťaz v chôdzi na 50 kilometrov Matej Tóth na Základnej školu Strážnicka v Skalici v roku 2019.
03.05.20231
Spraví vaše dieťa kotúľ? Pohyb je krv v žilách zdravia, ponúka puto na celý životO troch hodinách telesnej výchovy rokuje parlament.
03.05.20231
Matej Tóth zvíťazil v Riu de Janeiro v chôdzi na 50 km.rozhovor
Titanilla Bőd03.03.2023
Zlato z Ria hľadali v škole. Triumf Slováka sa zrodil v deň, keď sa necítil svetoborneMatej Tóth sledoval olympiády odmalička.
Matej Tóth bol na 99. ročníku MMM v Košiciach účastníkom štafetového behu.rozhovor
Daniel Dedina02.10.2022
Pomohla mu duálna kariéra. Tóth: Na kancelársky život som bol pripravenýNa MMM bežal v rodinnej štafete. Košice opäť nesklamali, tvrdí.