Martin Svrček

Peter Sagan a slovenský majster Lukáš Kubiš na pretekoch Okolo Slovenska 2024.
Miroslav Kováčik27.06.20241
Kubiš siahal po veľkom úspechu: Bol to masaker, mal som úplne kamenné nohyLukáš Kubiš dosiahol prvé pódium na pretekoch Okolo Slovenska.
Martin Svrček pred tímovou časovkou na Okolo Slovenska 2024.
Miroslav Kováčik27.06.2024
Quick-Step mal so Svrčekom plán. Jeho rival predišiel problémom, lebo nepanikáriLídrom pretekov Okolo Slovenska je po 1. etape Max Walscheid.
Peter Sagan (Pierre Baguette Cycling) v cieli 1. etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska na trati Dunajská Streda - Dunajská Streda, ktorou bola časovka družstiev na 28,8 km.
26.06.20242
Tímová časovka má prekvapivého víťaza, na pódiu je aj Svrčekov tímSaganov tím skončil až na 18. priečke.
26.06.20242
Peter Sagan získal žltý dres pre celkového víťaza pretekov Okolo Slovenska 2021.
24.06.20242
Program, etapy, výsledky na Okolo Slovenska 2024Pozrite si kompletný program, prehľad etáp a víťazov na Okolo Slovenska 2024.
24.06.20242
Lukáš Kubiš sa premiérovo stal majstrom Slovenska v cestnej cyklistike.
23.06.2024
Po štyroch medailách sa dočkal. Kubiš korunuje famóznu sezónu slovenským titulomTitul českého šampióna si vybojoval Tomáš Přidal.
23.06.2024
Martin Svrček vyhral belgické preteky Gullegem Koerse.
Miroslav Kováčik28.05.202417
Svrček má prvé víťazstvo v drese Quick-Stepu. Užil som si každý moment, vravíMartin Svrček vyhral po útoku tesne pred koncom.
Slovenská cyklistika Nora Jenčušová.
21.02.2024
Traja slovenskí cyklisti zabojujú o miestenku na OH, zo žien vycestuje JenčušováSlovensko má k dispozícii po jednej miestenke medzi mužmi aj ženami na preteky s hromadným štartom.
21.02.2024
Martin Svrček na MS v cyklistike v Glasgowe.
31.12.2023
Čo priniesol rok 2023? Pozrite si výber významných športových udalostí (2. polrok)Svrček vybojoval bronz na MS, Vaculík dosiahol najväčší úspech v kariére. Pozrite si prehľad udalostí.
31.12.2023
16.12.20232
Saganova dominancia sa skončila, Martin Svrček premiérovo triumfoval v ankete Zlatý pedálNapriek viacerým zraneniam zažil skvelú sezónu.
16.12.20232
Slovenský cyklista Martin Svrček v drese tímu Soudal - Quick Step.
Miroslav Kováčik16.09.2023
Správu dostal aj od Lefevera. Svrček dospel a hovorí o smelých plánochTalentovaného Slováka mrzí, že chýba na domácich pretekoch.