Mark Selby

Mark Selby na MS v snookri 2024.
22.04.2024
Šampionát je už bez vlaňajších finalistov. V prvom kole vypadol aj štvornásobný majster svetaV úvodnom kole ho vyradil debutant na MS v snookri.
22.04.2024
Program a výsledky MS v snookri 2024. Uspeje Ronnie O'Sullivan?
22.04.2024
Program a výsledky MS v snookri 2024. Ako vyzerá pavúk?Pozrite si program a výsledky MS v snookri 2024. Kto získa titul majstra sveta?
22.04.2024
Belgičan Luca Brecel sa stal v roku 2023 majstrom sveta v snookri.
02.05.20235
Na MS chcel vyhrať aspoň jeden zápas, napokon je nový šampiónLuca Brecel vo finále MS v snookri zdolal Marka Selbyho.
02.05.20235
Anglický hráč snookru Mark Selby a jeho reakcia po maximálnom nábehu vo finále MS.
01.05.20232
Atmosféra bola elektrizujúca. Selby zahral vo finále MS dokonalú hruŠtvornásobný majster sveta predviedol maximálny nábeh 147 bodov.
01.05.20232
Na snímke vľavo Jakub Paur a v sklze Jurij Medveděv.
01.05.2023
Finále Slovnaft Cupu aj boj o titul majstra sveta. Športový program na dnes (1. máj)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 1. mája. Aký je program dňa?
01.05.2023
Ronnie O'Sullivan a Judd Trump.
06.08.2022
O'Sullivana čaká netradičný turnaj. Bude hrať po boku 12-násobnej majsterky svetaDohromady majú zo svetových šampionátov až 19 titulov.
06.08.2022
Mark Selby.
24.04.20223
Selby titul neobháji, nečakane skončil už v druhom koleSelby bol nasadenou jednotkou.
24.04.20223
Trump sa odviazal ako na futbale. Sklamaný Selby: Môj výkon bol úbohýTrump sa odviazal ako na futbale. Sklamaný Selby: Môj výkon bol úbohýSúboj svetovej jednotky s dvojkou na Masters nebude.
Ronnie O'Sullivan.
Jerguš Radačovský13.01.20229
O'Sullivan v Londýne? Ako Federer vo Wimbledone, vravel súperPrestížne podujatie Masters má za sebou úvodné kolo.
Judd Trump.Trump kraľoval rebríčku dva roky. Jeho séria sa však končíSnooker bude mať staronovú svetovú jednotku.