Johann Andre Forfang

Radosť Jana Hörla z triumfu v Lahti.
03.03.2024
V nedeľných pretekoch v Lahti sa predstavil aj Noriaki Kasai, z triumfu sa radoval HörlLíder celkového poradia Stefan Kraft skončil ôsmy.
03.03.2024
Nóri Johann Andre Forfang, Halvor Egner Granerud, Kristoffer Eriksen Sundal a Marius Lindvik vyhrali súťaž družstiev v Lahti 2024.
02.03.2024
Nóri ovládli súťaž družstiev v Lahti, vyhrali s náskokom 25,7 boduDruhí skončili Rakúšania, tretí Nemci.
02.03.2024
Lovro Kos.
01.03.2024
Triumf v Lahti získal Kos, Kraft nepostúpil do druhého kolaKraft nezvládol prudký nárazový vietor a v prvom kole skočil len 105 metrov.
01.03.2024
03.02.2024
Kraft vo Willingene nečakane pohorel, z triumfu sa tešil ForfangNórsky skokan na lyžiach si pripísal skoky dlhé 144 a 155,5 metrov.
03.02.2024
Timi Zajc na MS v letoch na lyžiach 2024.
26.01.2024
MS v letoch na lyžiach vedie po prvom dni Slovinec, má sľubný náskokSúťaž na mamuťom mostíku vyvrcholí 3. a 4. kolom v sobotu.
26.01.2024
Stefan Kraft po víťazstve na podujatí Svetového pohára v poľskom Zakopanom.
21.01.2024
Kraft triumfoval v Zakopanom. Víťazstvom prekonal Ahonenov rekord v počte pódiíKraft zaznamenal 109. pódiové umiestnenie.
21.01.2024
Johann Andre Forfang.
02.02.2022
Problém pre Nórsko, dvojica skokanov nestihne prísť do Pekingu včasTande a Forfang nestihnú víkendovú súťaž na strednom mostíku.