Janka Keseg Števková

Janka Keseg Števková a Martina Krahulcová na 3. priečke na pretekoch 4 islands v Chorvátsku.
Miloslav Šebela22.04.2024
Slovenky vybojovali v Chorvátsku prvé spoločné pódiumKeseg Števková s Krahulcovou obsadili 3. priečku na pretekoch UCI.
Janka Števková a Martina Kahulcová  na pretekoch Cape Epic.
Miloslav Šebela28.03.20241
Po páde si myslela, že je koniec. Slovenkám sa na Cape Epic znovu dariloSlovenská dvojica obsadila na Cape Epic 7. miesto.
Janka Keseg Števková.
25.06.2023
Cross country Slovenkám nevyšiel. Krahulcová so Števkovou nemohli dokončiťNedarilo sa ani strelcom.
25.06.2023
Miloslav Šebela28.07.20221
Tromfne aj Saganovcov. Števková má 49 titulov majsterky SlovenskaSlovenká má 46 rokov a plánuje štart na MS v maratóne.
Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou vybojovali na Cape Epic 6. miesto.
Miloslav Šebela19.04.20221
Je to ako Tour de France v horskej cyklistike. Slovenky dosiahli výborný výsledokPo páde Keseg Števková nevedela, či bude pokračovať.
Slovenský pohár v cyklokrose 2021.
Miroslav Kováčik15.11.2021
Belgičania nepustili Haringa na pódium, ten doplatil aj na pádNajlepšou Slovenkou bola Janka Keseg Števková.
Jana Keseg-Števková je slovenskou jednotkou v horskej cyklistike už vyše 20 rokov.
Miloslav Šebela19.08.20206
Je nezastaviteľná. Slovenka aj po 40-ke zdoláva mladé súperkySlovenskou jednotkou v cyklistike je viac ako 20 rokov.
Janka Keseg Števková na MSR v horskej cyklistike 2020.
Jerguš Radačovský22.07.20202
Stále ničí konkurenciu. Slovenská cyklistka získala jubilejný dvadsiaty titulMedzi mužmi sa tešil suverénny Haring.
Martin Haring.
03.12.2017
Haring a Števková sa stali majstrami Slovenska v cyklokroseHaring získal v sumáre už šiesty titul domáceho šampióna.