Femke Bolová

Devynne Charltonová prekonala svetový rekord na halových MS v atletike 2024.
04.03.2024
VIDEO: Halové MS ukončil svetový rekord. Bolová má ďalšie zlato, Duplantis obhájil titulBahamčanka posunula svoje vlastné historické maximum o dve stotiny sekundy.
04.03.2024
Femke Bolová na halových MS v atletike 2024.
02.03.20241
02.03.20241
Femke Bolová.
18.02.2024
Majsterka sveta prekonala samú seba. Svetový rekord vylepšila presne po rokuElitná atlétka to dokázala na domácom podujatí v Apeldoorne.
18.02.2024
Mathieu Van der Poel sa stal víťazom Paríž-Roubaix 2023.
21.12.2023
Rekordná sezóna Verstappena nestačila, holandským športovcom roka sa stal cyklistaHviezdny cyklista triumfoval v ankete druhýkrát.
21.12.2023
22.10.2023
Atlétkou roka je smoliarka z miešanej štafety v Budapešti, u mužov triumfoval nórsky rekordman Ocenenie si prevzali obaja atléti druhýkrát za sebou.
22.10.2023
Holanďanka Femke Bolová sa teší zo zlatej medaily v cieli štafiet na 4x400 m na MS v atletike 2023.
27.08.20231
27.08.20231
24.08.20231
24.08.20231
Nórsky atlét Jakob Ingebrigtsen.
30.06.20232
Ingebrigtsen tesne pokoril rekord mítingu, Aregawi v Top 5 histórieSuverénny výkon predviedla Femke Bolová.
30.06.20232
Halová majsterka Európy Jaroslava Mahučichová (vľavo) a jej krajanka Kateryna Tabašnyková.
05.03.2023
Ukrajinka obhájila titul na ME, formu ukázala už na SlovenskuZlatý hetrik skompletizoval Grék Miltiadis Tentoglu.
05.03.2023
Ján Volko počas behu na 60 m na halových ME v Istanbule 2023.
04.03.2023
Volko dosiahol vo finále sezónne maximum, od bronzu ho delili 4 stotinyZlato získal Talian Ceccarelli.