RSC Anderlecht

Thorgan Hazard.
19.02.2024
Hazard pri gólovej oslave napodobnil let vtáka, vyžiadali si to jeho detiTridsaťročný krídelník v 49. minúte stretnutia vyrovnal na 1:1.
19.02.2024
07.09.2023
Hazard opúšťa nemeckého giganta. Vracia sa do rodnej krajinyMinulý rok hosťoval v PSV Eindhoven.
07.09.2023
Lucas Paqueta po góle v drese West Ham United.
21.04.2023
Šatka po debakli nenastúpil. West Ham v Konferenčnej lige stále neprehralPoznaň siahala na veľký obrat, spanilá jazda Bazileja pokračuje.
21.04.2023
Futbalisti FC Bazilej.
20.04.2023
Lech Poznaň siahal na veľký obrat, spanilá jazda Bazileja pokračujeEurópska konferenčná liga pozná semifinalistov.
20.04.2023
Radosť futbalistov FC Bazilej.
13.04.2023
Šatka bol pri vysokej prehre, šancu na postup si zachoval aj BazilejVýhodu domáceho prostredia využil len Anderlecht Brusel.
13.04.2023
Ľubomír Šatka v drese Lechu Poznaň.
13.04.2023
Poznaň s dvoma Slovákmi privíta Fiorentinu, Gent vyzve West HamPremožiteľ Slovana sa predstaví doma proti Nice.
13.04.2023
Momentka zo zápasu Djurgarden Štokholm - Lech Poznaň v odvete osemfinále Európskej konferenčnej ligy.
16.03.2023
Villarreal v Konferenčnej lige končí, Holec so Šatkom sa tešia z postupuWest Ham United bol suverénny aj v odvete.
16.03.2023
Radosť hráčov West Hamu United po góle Antonia.
10.03.2023
Antonio hrdinom West Hamu, Slováci z Poznane iba sedeli na lavičkeBol som blízko hetriku, ale aj dva góly pomohli k triumfu, povedal Antonio.
10.03.2023
Michail Antonio (vpravo) sa so spoluhráčmi z West Ham United teší po strelenom góle.
09.03.2023
West Ham nemal na Cypre problémy, Villarreal v Belgicku iba remizovalDvoma gólmi v drese West Hamu sa v priebehu desiatich minút blysol Antonio.
09.03.2023
Gólová radosť hráča Fiorentíny.
- .
23.02.2023
Lech Poznaň aj Fiorentína postupujú, Hamšíkov Trabzonspor končíNapriek výhre v prvom zápase sa turecký majster s Európskou súťažou lúči.