Piešťanské Čajky

Karim Benzema.
Repríza finále Ligy majstrov a Neapol vycestuje do Frankfurtu. Športový program na dnes (21. február)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 21. februára. Aký je program dňa?
Piešťanské Čajky.
Bystrica s jasnou výhrou, Čajky stále neprehraliYoung Angels Košice a BAM Poprad zvíťazili v skupine o 5.-8. miesto.
Basketbalistky tímu Piešťanské Čajky sa tešia z triumfu v Slovenskom pohári.
Piešťanské Čajky získali Slovenský pohár. Čakali naň šesť rokovVo finále Final Six Piešťanky zdolali Sláviu Banská Bystrica.
Na snímke je tréner MBK Ružomberk Juraj Suja.
Ružomberok neobháji víťazstvo v pohári. Zdemolovali nás, tvrdí SujaVo finále sa stretnú Piešťanské Čajky a Banská Bystrica.
Piešťanské Čajky.
Slovenský pohár ide do finále, favoritom sú domáce hráčky PiešťanVlaňajšie prvenstvo budú v kúpeľnom meste obhajovať hráčky Ružomberka.
Momentka zo zápasu v Pécsi.
V odvete manko nezmazali. Čajky sa rozlúčili s Európskym pohárom prehrou Piešťanským Čajkám nevyšla ani odveta play-off Európskeho pohára.
Piešťanské Čajky.
Piešťany predviedli proti Pécsu skrat v druhej štvrtine. Jankovič: NepochopiteľnéČajkám nevyšiel úvodný zápas play off Európskeho pohára.
Piešťanské Čajky.
2
Pre Piešťanské Čajky je účinkovanie v Európe stratové. Berú ho však ako prestíž"Od vedenia súťaže nedostávame nič," vraví športový manažér Piešťanských Čajok.
2
Piešťanské Čajky.
Piešťanské Čajky spoznali súperky v play off Eurocupu, vyzvú maďarský tímSme radi, že sme sa vyhli tímom z Francúzska a Španielska, zhodnotil tréner.
Piešťanské Čajky (v modrom).
Dosiahli to, čo nikdy predtým. Veľmi si to vážim, vravel šťastný trénerV Európskom pohári budú Pieťanské Čajky pokračovať začiatkom januára.
Zobraziť viac