FC Šerif Tiraspoľ

Momentka zo zápasu Slavia Praha - AS Rím.
09.11.2023
Slavia doma zdolala Rím a kráča za postupom, gól Haraslína Sparte nestačilSlavia rozhodla o triumfe v druhom polčase.
09.11.2023
Radosť hráčov Slavie Praha.
06.10.2023
Šesťgólová kanonáda Slavie. Trpišovský: Vysnívaný vstup do skupiny
06.10.2023
Futbalisti FC Liverpool sa tešia z gólu Darwina Nuneza.
21.09.2023
Liverpool musel otáčať skóre, na Letnej padol premožiteľ SlovanaSlavia s Michalom Tomičom získala tri body po víťazstve 2:0.
21.09.2023
Lukáš Haraslín v drese AC Sparta Praha.
31.08.20231
Haraslín naštartoval Spartu k skvelému obratu, Slavia postupuje napriek prehreSlovenský útočník sa presadil už v 2. minúte stretnutia.
31.08.20231
ONLINE prenos: Šerif Tiraspoľ vs. KÍ Klaksvík, odveta play-off Európskej ligy NAŽIVO.online
31.08.2023
Európska liga: KÍ Klaksvík prehral v odvete, Šerif Tiraspoľ postúpil do skupinovej fázySledovali ste s nami ONLINE prenos z odvety play-off Európskej ligy: Šerif Tiraspoľ - KÍ Klaksvík.
31.08.2023
BK Häcken.
24.08.2023
Schranz bol pri výhre Slavie, Klaksvík živí nádej na Európsku liguPozrite si dnešné výsledky Európskej ligy.
24.08.2023
ONLINE prenos: KÍ Klaksvík vs. Šerif Tiraspoľ, play-off Európskej ligy NAŽIVO.online
24.08.2023
ONLINE: KÍ Klaksvík - Šerif Tiraspoľ dnes (Európska liga, play-off)Sledujte s nami ONLINE prenos z 1. zápasu play-off Európskej ligy: KÍ Klaksvík - Šerif Tiraspoľ.
24.08.2023
Maccabi Haifa po výhre nad Šeriff Tiraspoľ.
02.08.202323
Slovan spoznal súpera do ďalšieho predkola Ligy majstrov. Duel rozhodlo až predĺženiePrvý súboj sa odohrá na Tehelnom poli.
KÍ Klaksvík.
02.08.2023
Klaksvík prekvapuje aj ďalej, zahrá si skupinovú fázu. V súťaži končí HrošovskýRaków vyradil Karabach.
02.08.2023
Futbalisti tímu KÍ Klaksvík a slovenský rozhodca Michal Očenáš.
26.07.2023
Klaksvík opäť neinkasoval, boli pri tom aj slovenskí rozhodcoviaMaccabi Haifa musí doťahovať manko.