FC Metz

Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
07.04.2024
Brest naďalej sníva o Lige majstrov, zvládol aj sedemgólovú prestrelkuVo francúzskej lige sa zrodili aj bezgólové remízy.
07.04.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.
30.03.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Wissam Ben Yedder.
04.02.2024
Lille deklasovalo tím na konci tabuľky, Monaco pripravil o víťazstvo vlastný gólFutbalisti Lorientu vďaka výhre nad Metz odskakujú z dna tabuľky.
04.02.2024
Hlavný rozhodca Willy Delajod vylúčil hráča AS Monaco Denisa Zakariu.
28.01.2024
AS Monaco dohrávalo zápas iba v deviatich, aj tak dokázalo bodovaťNice potvrdilo svoje druhé miesto v tabuľke.
28.01.2024
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
21.12.2023
Mbappého brat Ethan debutoval v drese PSG. Kylian: Na tento zápas budem dlho spomínaťEthan Mbappé má iba 16 rokov a hrá na poste streopoliara.
21.12.2023
Momentka zo zápasu Lyon - Lille.
26.11.2023
Nice sa tesnou výhrou drží PSG, Lyon prehral a je naďalej na dne tabuľkyNice stráca na Parížanov jeden bod.
26.11.2023
Momentka zo zápasu Nantes - Reims.
12.11.2023
Clermont v tabuľke odskočil od posledného Lyonu, Lille iba s remízouSúper bratislavského Slovana stráca v tabuľke na lídra sedem bodov.