Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Zo zelených stolov

Ilustračné foto. (Autor: TASR)
Peter Podolinský|Publikované 18. dec 2017 o 23:00

Stolnotenisové súťaže mali na programe ďalšie zápasy.

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, 10. kolo: Spišská Stará Ves – Spišský Štvrtok 7:11 (Stanko 3, R. Novotný 2, Kowalczyk a Dubiel st. po 1 – Kapinus, Nováček a Pet. Toporcer po 3.5, Bajtoš 0.5) Severka Kežmarok – Krompachy 5:13 (Š. Vnenčák 2.5, Pojedinec 1.5, Groman 1 – Guassardo 4.5, Solár 4, Mišelnický 3.5, Mitrík 1) Levoča B – Spišská Belá 14:4 (Mar. Černický 4, Krajňák a Plačko po 3.5, Hanisko 3 – Smik st. 2.5, M. Čarnogurský 1, Smik ml. 0.5) Veterán Poprad – Slovenská Ves 8:10 (M. Maliňák 3, J. Maliňák 3, P. Pitoňák 2 – D. Strišovský a P. Popovič po 3.5, J. Marek a Habiňák po 1.5) Rožňava B – Spišské Vlachy 11:7 (Guľkáš 4.5, Repaský 3, Ružik 2.5, Fabián 1 – Rud. Jánoš 3.5, Medvec 2.5, Ledecký 1) Maria Huta – Gemerská Poloma 16:2 (Šebestyenová a Ružbarský po 4.5, Bodnár 3.5, Harman 2.5, Tokarčík ml. 1 – J. Trojan a M. Trojan po 1).

Tabuľka
1. Spiš. Štvrtok 10 9 1 0 124:56 29
2. Slov. Ves 10 7 2 1 110:70 26
3. Vet. Poprad 10 7 0 3 101:79 24
4. Spiš. Belá 10 5 3 2 92:88 23
5. Maria Huta 10 6 1 3 111:69 23
6. Rožňava B 10 6 0 4 100:80 22
7. Krompachy 10 3 3 4 91:89 19
8. Levoča B 10 3 0 7 82:98 16
9. Gem. Poloma 10 3 0 7 64:116 16
10. Spiš. Vlachy 10 2 1 7 76:104 15
11. Sev. Kežmarok 10 1 2 7 65:115 14
12. Spiš. Stará Ves 10 1 1 8 64:116 13

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, 10. kolo: BBF Spišská Nová Ves – Margecany B 9:9 (Sagula 4.5, T. Farkašovský 2, Schrőtter 1.5, L. Novotný 1 – Bobák a Zahornacký po 3, Hanko a Kaľavský po 1.5) BBF Spišská Nová Ves B – Rožňava C 5:13 (Kozák 3, Pavľák 2 – P. Gallo, J. Gallo ml. a Minčev po 3.5, Jankó 2.5) Harichovce – Plešivec 12:6 (L. Lizanec 4.5, Hrušovský 3.5, Hadidom 3, G. Novák 1 – Oleár 3.5, N. Bakoš 1.5, P. Bakoš 1) Hrišovce – Letanovce 9:9 (P. Dzurov 4.5, T. Dzurov 2.5, Koleják 1.5, Ondáš 0.5 – Petráš a Uhrin po 3, R. Lesňák 2, D. Urban 1) Krompachy B – Spišské Vlachy B 8:10 (Mitrík a Gmuca po 3, Števčík 2 – M. Hric 3.5, P. Lesniak a R. Hric po 2.5, Cisko 1.5) Maria Huta B – Jablonov nad Turňou 10:8 (Harman 4.5, Lapšanský a Tokarčík st. po 2, Stopko 1.5 – And. Herczeg 3, A. Balázs ml. a Att. Herczeg po 2.5).

Tabuľka
1. Letanovce 10 7 2 1 118:62 26
2. Jablonov n/T 10 7 1 2 108:72 25
3. BBF Sp. Nová Ves A 10 5 2 3 102:78 22
4. Harichovce 10 6 0 4 100:80 22
5. Plešivec 10 5 0 5 80:100 20
6. Rožňava C 10 5 1 4 88:92 20
7. BBF Sp. Nová Ves B 10 5 0 5 83:97 20
8. Spiš. Vlachy B 10 4 0 6 88:92 18
9. Hrišovce 10 3 2 5 89:91 18
10. Margecany B 10 3 1 6 77:103 17
11. Maria Huta B 10 3 0 7 71:109 16
12. Krompachy B 10 2 1 7 76:104 15
(Rožňava C má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

5. liga Gemer, 9. kolo: ŠK Henckovce – S.T.K. Plešivec B 17:1 (Breznen Ľubomír 4.5/0, Šramko Boris 4.5/0, Murza Štefan 4.5/0, Kušnier Jozef 3.5/1 – Lipták Dušan 1/3.5, Slovik Ladislav 0/4.5, Molnár Peter 0/2, Šofranko Ján 0/4.5, Drenko Szilárd 0/2.5) MSTO Dobšiná – STK Honce 7:11 (Lenkey Milan 4/0.5, Čarnoky Peter 2.5/2, Fabian Ján 0.5/4, Hlaváčik Štefan 0/4.5 – Gallo Peter 3.5/1, Džubák Ján 3/1.5, Spišák Miroslav 2.5/2, Ambrus Ferenc 2/2.5). 8. kolo: STK Honce – STK Baník Rakovnica 14:4 (Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Peter 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 1/1, Repiský Rudolf st. 0.5/0, Németh Štefan 0/2 – Lesňák Peter 2/2.5, Chlebuš Radoslav 1/3.5, Máťaš Viliam 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5) Tatran Betliar – ŠK Henckovce 6:12 (Árvay Ľubomír 2/2.5, Šebesta Peter st. 2/2.5, Lipták Ondrej 1/3.5, Teraj Michal 1/3.5 – Breznen Ľubomír 4.5/0, Šramko Boris 4.5/0, Murza Štefan 2.5/2, Šimon Peter 0.5/4) S.T.K. Plešivec B – Geológ Rožňava D 6:12 (Drenko Szilárd 4.5/0, Balázs Alexander st. 1/3.5, Šofranko Ján 0.5/4, Lipták Dušan 0/4.5 – Minčev Ilko 3.5/1, Baláž Štefan 3/1.5, Kolárik Stanislav 3/1.5, Tomášik Ondrej 2.5/2) Gočovo – STK Gemerská Poloma B 9:9 (Rybár Milan 3/1.5, Rochfaluši Vladimír 2.5/2, Bobrík Ján 2/2.5, Kračun Martin 1.5/3 – Černický Maximilián 4.5/0, Černická Anna 3.5/1, Ďurán Miloslav 1/3.5, Gajdoš Jaroslav 0/4.5). Dohrávka 7. kolo: STK Gemerská Poloma B – S.T.K. Plešivec B 7:11 (Černický Maximilián 4.5/0, Černická Anna 2.5/2, Ďurán Miloslav 0/4.5, Gajdoš Jaroslav 0/4.5 – Balázs Alexander st. 3/1.5, Drenko Szilárd 3/1.5, Slovik Ladislav 2.5/2, Šofranko Ján 2.5/2).

Tabuľka
1. Henckovce 8 8 0 0 114:30 24
2. Honce 8 6 0 2 84:60 20
3. Dobšiná 8 5 0 3 78:66 18
4. Betliar 7 3 2 2 69:57 15
5. Plešivec B 8 3 0 5 61:83 14
6. Rožňava D 7 2 2 3 67:59 13
7. Gem. Poloma B 8 1 2 5 55:89 12
8. Gočovo 7 1 2 4 48:78 11
9. Rakovnica 7 1 0 6 36:90 9

6. liga Gemer, 11. kolo: ŠK Jablonov nad Turňou B – STK Honce B 17:1 (Bartók Gabriel 4.5/0, Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 4.5/0, Herczeg András 3.5/1 – Gallo Viliam ml. 1/3.5, Németh Štefan 0/4.5, Kamenský Milan 0/4.5, Repiský Rudolf st. 0/4.5) Vajda Team Dobšiná – MSTO Dobšiná B 7:11 (Červenak Roman 3/1.5, Červenak Ján 2/2.5, Bubenčik Marian 2/2.5, Kašpar Štefan 0/2.5, Kraga Štefan 0/2 – Záhoranský Dušan 3.5/1, Trenka Štefan 3.5/1, Leško Marek 2.5/2, Hutník Jaroslav 1.5/1, Polanecká Gabriela 0/2) ŠKST Slavošovce – STK Baník Rakovnica B 18:0 (Benčko Marek 4.5/0, Gecelovský Igor 4.5/0, Boldi Nikolas 4.5/0, Gecelovský Matej 4.5/0 – Domik Ladislav 0/4.5, Ďurský Stanislav 0/4.5, Králik Štefan 0/4.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5) STK Sokol Krásnohorské Podhradie – ŠK Henckovce B 7:11 (Gaži Lukáš 2.5/2, Darvaš Ján 2.5/2, Skokan Gabriel 1.5/3, Máté Alexander 0.5/2, Magyar Pavol 0/2 – Fafrák Ivan 4/0.5, Šimon Peter 4/0.5, Fafrák Slavomír 2/2.5, Zagiba Ján 1/3.5) Obec Čierna Lehota – Geológ Rožňava E 11:7 (Hric Ján 4.5/0, Oravec Jaroslav 3.5/1, Nemčko Marian 1.5/3, Oravec Vladimír 1.5/3 – Junger Ján 3/1.5, Barczi Gabriel 2/2.5, Vnenková Daniela 2/2.5, Jerga Michal 0/4.5). 10. kolo: STO Hrhov – obec Čierna Lehota 13:5 (Jánosdeák Peter 4.5/0, Grulyo Dominik 3.5/1, Jánosdeák Dávid 2.5/1, Szepesi Arpád 2.5/2 – Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 1/3.5, Nemčko Marian 0/3.5, Oravec Vladimír 0/4.5, WO 1) Geológ Rožňava E – STK Sokol Krásnohorské Podhradie 7:11 (Junger Ján 3/1.5, Bari Ján 2/2.5, Lakatoš Marek 2/2.5, Jerga Michal 0/4.5 – Gaži Lukáš 3.5/1, Skokan Gabriel 2.5/2, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/0, Hatala Milan 1/2, Magyar Pavol 0.5/0) ŠK Henckovce B – ŠKST Slavošovce 11:7 (Fafrák Ivan 4.5/0, Šimon Peter 4.5/0, Fafrák Slavomír 1.5/3, Zagiba Ján 0.5/4 – Benčko Marek 2/2.5, Boldi Nikolas 2/2.5, Gecelovský Matej 2/2.5, Gecelovský Igor 1/3.5) STK Baník Rakovnica B – Vajda Team Dobšiná 5:13 (Domik Ladislav 2/2.5, Gerenyi Maťo 1/3.5, Králik Štefan 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 1/1.5, Tóth Kamil 0/2 – Bubenčik Marian 4.5/0, Červenak Roman 4.5/0, Červenak Ján 2.5/2, Bubenčik Roman 1/1, Kašpar Štefan 0.5/0, Kraga Štefan 0/2) MSTO Dobšiná B – ŠK Jablonov nad Turňou B 7:11 (Leško Marek 3.5/1, Záhoranský Dušan 2/2.5, Hutník Jaroslav 1/3.5, Molčan Ľubomír 0.5/4 – Jakab Alexander 4.5/0, Bartók Gabriel 3/1.5, Kardos Pavol 2/2.5, Barczi Lóránt 1.5/3) STK Honce B – STK Kras Silica 13:5 (Gallo Viliam ml. 4.5/0, Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam st. 2/2, Kamenský Milan 1.5/3, Repiský Rudolf st. 0.5/0 – Bokros Gabriel 2/2.5, Dely Attila 2/2.5, Bodnár Robert 1/1.5, Kovács Alexander 0/2.5, Farkas Ladislav 0/4). Dohrávka 9. kolo: STK Honce B – STO Hrhov 10:8 (Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Kamenský Milan 1.5/3, Gallo Viliam st. 1/3, Repiský Rudolf st. 0.5/0 – Grulyo Dominik 3/1.5, Jánosdeák Dávid 3/1.5, Jánosdeák Peter 2/2.5, Halászová Noémi 0/4.5).

Tabuľka
1. Henckovce B 11 10 0 1 125:73 31
2. Slavošovce 11 9 1 1 141:57 30
3. Vajda team Dobšiná 11 8 1 2 126:72 28
4. Jablonov n/T B 11 8 0 3 137:61 27
5. Honce B 11 7 0 4 112:86 25
6. Dobšiná B 11 7 0 4 110:88 25
7. Hrhov 10 5 0 5 88:92 20
8. Krh. Podhradie 11 4 0 7 81:117 19
9. Rakovnica B 11 2 1 8 70:128 16
10. Čierna Lehota 11 2 1 8 65:133 16
11. Silica 10 1 0 9 52:128 12
12. Rožňava E 11 0 0 11 63:135 11

KSST Banská Bystrica 4. liga, 9. kolo: OST Mladosť Lučatín – ŠKST Banská Štiavnica 14:4 (45:18) STK Magnezit Revúca B – MŠK Žiar nad Hronom B 11:7 (41:28) STK Predajná – Balog n. I.-Čalomija 7:11 (27:37) STK Tomášovce – FTC STK Fiľakovo 6:12 (26:43) STKM Podlavice – MTK Žarnovica 13:5 (41:17) STO Podkonice B – STO Sokol Sielnica 11:7 (41:32).

Tabuľka
1. Podlavice 9 9 0 0 117:45 27
2. Lučatín 9 7 1 1 111:51 24
3. Balog n. I.-Cal. 9 7 1 1 96:66 24
4. Revúca B 9 6 1 2 88:74 22
5. Predajná 9 6 0 3 86:76 21
6. Podkonice B 9 4 1 4 79:83 18
7. Žarnovica 9 2 2 5 58:104 15
8. Žiar n/H B 9 2 1 6 72:90 14
9. Tomášovce 9 2 1 5 71:91 14
10. Sielnica 9 2 0 7 63:99 13
11. B. Štiavnica 9 1 1 7 63:99 12
12. Fiľakovo 9 1 1 7 68:94 12

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.