Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

(Autor: ilustračné - Peter Podolinský)
Peter Podolinský|Publikované 5. apr 2018 o 22:00

Stolnotenisové súťaže mali na programe ďalšie zápasy.

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 1. – 6. miesto, 8. kolo: Geológ Rožňava B – AŠK Maria Huta 11:7 (Ľ. Leitner 4, G. Guľkáš 3, L. Jankó 3, P. Fabián 1 – M. Ružbarský 3.5, J. Tokarčík ml. 1.5, L. Harman 1.5, A. Šebestyenová 0.5) OŠK Spišský Štvrtok – Slavoj Spišská Belá 10:8 (Ľ. Kapinus 3.5, M. Nováček 2.5, F. Bohunčák 2, P. Toporcer 2 – P. Brežina 4.5, M. Smik st. 3, R. Tropp 0.5) TJ STO Slovenská Ves – ŠK Veterán Poprad 15:3 (J. Marek 4.5, A. Popovič 3.5, M. Habiňák 3.5, P. Popovič 3.5 – J. Maliňák 1, M. Maliňák 1, M. Šifra 1).

Tabuľka

1. Sp. Štvrtok 19 14 1 4 209:133 48
2. Slov. Ves 19 13 3 3 213:129 48
3. Rožňava B 19 14 0 5 195:147 47
4. Maria Huta 19 10 2 7 190:152 41
5. Vet. Poprad 19 9 1 9 164:178 38
6. Sp. Belá 19 5 5 9 157:185 34

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 7. – 12. miesto, predohrávka 9. kolo: STK Gemerská Poloma – MŠK STO Krompachy 12:6 (M. Trojan 4.5, W. Leitner 4, L. Kupeček 2, J. Trojan 1.5 – M. Mitrík 2.5, D. Mirek 1.5, L. Solár 1, S. Števčík 1). 8. kolo: TJ Spišská Stará Ves – TJ Javorinka Levoča B 9:9 (R. Novotný 4.5, J. Stanko 1.5, K. Kowalczyk 1, J. Dubiel 1, J. Čarnogurský 1 – D. Hanisko 3.5, P. Jinda 2, M. Černický 2, J. Seman 1.5) MŠK STO Krompachy – STK Severka Kežmarok 6:12 (M. Mitrík 3.5, D. Mirek 2, L. Solár 0.5 – P. Pojedinec 4, Š. Vnenčák 3.5, Š. Kelbel 2.5, M. Groman 2) ŠKST Spišské Vlachy – STK Gemerská Poloma 15:3 (L. Ledecký 4.5, M. Hric 3.5, M. Medvec 3.5, R. Jánoš 3.5 – M.Trojan 3).

Tabuľka

7. Spiš. Vlachy 19 8 4 7 180:162 39
8. Krompachy 20 8 3 9 180:180 39
9. Levoča B 19 7 3 9 177:165 36
10. Sev. Kežmarok 19 6 2 11 147:195 33
11. Gem. Poloma 20 5 0 15 133:227 30
12. Spiš. Stará Ves 19 3 2 14 125:217 27

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 1. – 6. miesto, 8. kolo: S.T.K. Plešivec – ŠK Harichovce 4:14 (P. Bakoš 1.5, S. Drenko 1.5, N. Bakoš 1 – F. Mlynarčík 4.5, Ľ. Hrušovský 4, L. Lizanec 3, M. Hadidom 2.5) STO Letanovce – BBF Spišská Nová Ves B 12:6 (P. Petráš 4.5, S. Uhrin 4.5, R. Lesňák 2, P. Gabriš 1 – J. Balla 2.5, S. Vartovník 2, V. Pavľák 1.5) ŠK Jablonov nad Turňou – BBF Spišská Nová Ves 10:8 (A. Balázs ml. 4.5, A. Herczeg 2.5, A. Herczeg 2, L. Barczi 1 – J. Sagula 3.5, L. Novotný 2, T. Farkašovský 2, M. Barč 0.5).

Tabuľka

1. Letanovce 19 15 3 1 239:103 52
2. Jablonov n/T 19 12 3 4 197:145 46
3. Harichovce 19 10 4 5 188:154 43
4. BBF SNV 19 7 3 9 171:171 36
5. Plešivec 19 8 1 10 144:198 36
6. BBF SNV B 19 7 0 12 153:189 33

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 7. – 12. miesto, 8. kolo: TJ Hrišovce – AŠK Maria Huta B 9:9 (P. Dzurov 4, M. Koleják 2.5, Š. Kyseľ 1.5, T. Dzurov 1 – M. Stopko 3.5, L. Harman 3.5, J. Tokarčík st. 2) ŠKST Margecany B – Geológ Rožňava C 11:7 (J. Zahornacký 3.5, R. Bobák 1.5, I. Hanko 1, 5xWO – I. Minčev 3, J. Gallo ml. 3, O. Tomášik 1) ŠKST Sp. Vlachy B – MŠK STO Krompachy B 10:8 (R. Hric 4, A. Sokolská 3.5, P. Lesniak 2, B. Nemčík 0.5 – B. Gmuca 2.5, S. Števčík 2.5, M. Mitrík 2, L.Solár 1).

Tabuľka

7. Rožňava C 19 10 2 7 178:164 40
8. Margecany B 19 9 2 8 161:181 39
9. Spiš. Vlachy B 19 9 0 10 166:176 37
10. Krompachy B 19 7 2 10 162:180 35
11. Maria Huta B 19 5 1 13 152:190 30
12. Hrišovce 19 3 3 13 141:201 28
(Rožňava C má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

5. liga Gemer, 17. kolo: STK Baník Rakovnica – STK Honce 4:14 (Lesňák Peter 3/1.5, Máťaš Viliam 0.5/4, Sedlák Ľuboslav 0.5/2, Chlebuš Radoslav 0/4.5, Ďurský Stanislav 0/2 – Gallo Peter 4/0.5, Džubák Ján 3.5/1, Ambrus Ferenc 3/1, Repiský Rudolf ml. 3/1.5, Repiský Rudolf st. 0.5/0) ŠK Henckovce- Tatran Betliar 8:10 (Žúdel Ondrej 4.5/0, Kušnier Jozef 2.5/2, Kalina Marian 1/3 – Árvay Ľubomír 3/1.5, Teraj Michal 3/1.5, Šebesta Peter st. 2.5/2, Lipták Ondrej 1.5/3) STK Gemerská Poloma B – ŠKST Gočovo 11:7 (Trojan Jozef 3.5/1, Černický Maximilián 3.5/1, Ďurán Miloslav 2.5/2, Černická Anna 1.5/3 – Bobrík Ján 4/0.5, Kračun Martin 2/2.5, Rybár Milan 1/3.5, Rochfaluši Vladimír 0/4.5) Geológ Rožňava D – S.T.K. Plešivec B 14:4 (Tomášik Ondrej 4.5/0, Minčev Ilko 4.5/0, Kolárik Stanislav 2.5/2, Baláž Štefan 2.5/2 – Balázs Alexander st. 2/2.5, Drenko Szilárd 2/2.5, Slovik Ladislav 0/4.5, Molnár Ľudovít 0/4.5).

Tabuľka

1. Henckovce 15 14 0 1 212:58 43
2. Honce 15 10 1 4 152:118 36
3. Dobšiná 15 10 1 4 153:117 36
4. Betliar 15 8 4 3 154:116 35
5. Rožňava D 15 7 3 5 156:114 32
6. Plešivec B 15 5 1 9 116:154 26
7. Gem. Poloma B 16 3 2 11 111:177 24
8. Gočovo 15 3 2 10 104:166 23
9. Rakovnica 15 1 0 14 66:204 17

6. liga Gemer, predohrávka 20. kolo: Henckovce B – Vajda Team Dobšiná 12:6 (Kušnier Jozef 4/0.5, Fafrák Ivan 3/1.5, Šimon Peter 3/1.5, Fafrák Slavomír 1/1.5, Zagiba Ján 1/1 – Červenak Ján 2.5/2, Červenak Roman 2.5/2, Kraga Štefan 0.5/2, Bubenčik Marian 0.5/4, Kašpar Štefan 0/2). 19. kolo: STK Sokol Krásnohorské Podhradie – STO Hrhov 6:12 (Gaži Lukáš 2/2.5, Skokan Gabriel 2/2.5, Máté Alexander 1/3.5, Darvaš Ján 1/1, Magyar Pavol 0/2.5 – Grulyo Dominik 4.5/0, Jánosdeák Dávid 4.5/0, Szepesi Arpád 2.5/2, Halászová Noémi 0.5/4) ŠKST Slavošovce – Obec Čierna Lehota 13:5 (Boldi Nikolas 4/0.5, Gecelovský Matej 3.5/1, Benčko Marek 2.5/2, Gecelovský Igor 2/0.5, Kliment Miloš 1/1 – Hric Ján 2.5/2, Oravec Jaroslav 2.5/2, Hric Ján ml. 0/4, Oravec Vladimír 0/3.5, Bystren Jaroslav 0/1.5) Vajda Team Dobšiná – Geológ Rožňava E 13:5 (Červenak Ján 4/0.5, Bubenčik Marian 4/0.5, Červenak Roman 3/1.5, Kraga Štefan 2/1.5, Kašpar Štefan 0/1 – Németh Dávid 1.5/3, Lakatoš Marek 1.5/3, Junger Ján 1.5/1, Bari Ján 0.5/4, Hricová Júlia 0/2) ŠK Jablonov nad Turňou B – ŠK Henckovce B 7:11 (Barczi Lóránt 4/0.5, Bartók Gabriel 2/2.5, Rohály Štefan 1/3.5, Pál Balázs Árpád 0/4.5 – Šimon Peter 3.5/1, Fafrák Slavomír 2.5/2, Zagiba Ján 2.5/2, Fafrák Ivan 2.5/2) STK Kras Silica – STK Baník Rakovnica B 4:14 (Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 0/4.5, Kovács Alexander 0/4.5, Farkas Ladislav 0/4.5 – Domik Ladislav 3.5/1, Gerenyi Maťo 3.5/1, Tóth Kamil 3.5/1, Králik Štefan 3.5/1) STK Honce B – MSTO Dobšiná B 8:10 (Spišák Miroslav 3.5/1, Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Gallo Viliam st. 0.5/2, Kamenský Milan 0/2 – Záhoranský Dušan 3.5/1, Trenka Štefan 3/1.5, Hutník Jaroslav 1.5/2, Leško Marek 1/3.5, Lenkey Vladimír 1/0).

Tabuľka

1. Henckovce B 20 17 1 2 228:132 55
2. Slavošovce 19 16 1 2 237:105 52
3. Vajda team Dobšiná 20 15 1 4 234:126 51
4. Jablonov n/T B 19 13 0 6 215:127 45
5. Dobšiná B 19 13 0 6 192:150 45
6. Honce B 19 11 0 8 182:160 41
7. Hrhov 19 8 1 10 164:178 36
8. Krh. Podhradie 19 6 0 13 138:204 31
9. Rakovnica B 19 4 2 13 128:204 29
10. Rožňava E 19 4 1 14 137:205 28
11. Čierna Lehota 19 3 1 15 113:229 26
12. Silica 19 1 0 18 92:250 21

KSST Žilina 2. liga, 21. kolo: Žiar nad Hronom – Bytča 9:9, Revúca – Čadca C 15:3, Tvrdošín B – Valča B 11:7, Nižná B – Medokýš Martin 13:5, Energodata Žilina B – Námestovo 13:5, MSTK Martin – Oravská Lesná 5:13. 22. kolo: Revúca – Bytča 9:9, Žiar nad Hronom – Čadca C 5:13, Nižná B – Valča B 12:6, Tvrdošín B – Medokýš Martin 9:9, MSTK Martin – Námestovo 15:3, Energodata Žilina B – Oravská Lesná 8:10.

Tabuľka

1. Nižná B 22 18 1 3 267:129 59
2. Oravská Lesná 22 18 0 4 246:150 58
3. Tvrdošín B 22 11 6 5 231:165 50
4. Valča B 22 14 0 8 222:174 50
5. Žilina B 22 13 1 8 205:191 49
6. Martin 22 12 2 8 202:194 48
7. Medokýš Martin 22 11 3 8 212:184 47
8. Bytča 22 10 4 8 201:195 46
9. Žiar n/H 22 3 6 13 167:229 34
10. Revúca 22 2 3 17 151:245 29
11. Čadca C 22 3 1 18 137:259 29
12. Námestovo 22 3 1 18 135:261 29

KSST Banská Bystrica 4. liga, 19. kolo: STO Podkonice B – ŠKST B. Štiavnica 11:7, STKM Podlavice – STO Sokol Sielnica 15:3, STK Tomášovce – MTK Žarnovica 16:2, STK Predajná – FTC STK Fiľakovo 10:8, STK Magnezit Revúca B – Balog n. I.-Čalomija 8:10, OST Mladosť Lučatín – MŠK Žiar nad Hronom B 12:6.

Tabuľka

1. Podlavice 19 17 1 1 246:96 54
2. Lučatín 19 14 1 4 227:115 48
3. Balog n. I.-Cal. 19 13 2 4 191:151 47
4. Podkonice B 19 12 2 5 188:154 45
5. Predajná 19 10 0 9 163:179 39
6. Revúca B 19 8 3 8 171:171 38
7. Sielnica 19 7 2 10 156:186 35
9. Fiľakovo 19 4 4 11 150:192 31
8. Tomášovce 19 5 4 10 156:186 33
10. Žiar n/H B 19 3 5 11 148:194 30
11. B. Štiavnica 19 4 3 12 154:188 30
12. Žarnovica 19 2 3 14 102:240 26

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.