Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

(Autor: Ilustr. foto: (TASR))
Sportnet|Publikované 30. nov 2016 o 23:00

Posledné tri kolá základnej časti sľubujú zaujímavé vyvrcholenie.

1. liga mužov – Východ – 5. kolo – Nižná – Levoča 6:8; VSTK Vranov n/T B – St. Ľubovňa 4:10; Michalovce – Fortuna Kežmarok 10:4; Ružomberok B – Levoča 8:6; VSTK Vranov n/T B – Fortuna Kežmarok 7:7; Michalovce – St. Ľubovňa 7:7.

1. Valča 9 9 0 0 92:34 27
2. Čadca B 9 7 1 1 79:47 24
3. Žilina 9 6 0 3 68:58 21
4. Michalovce 9 5 1 3 61:51 19
5. St. Ľubovňa 9 3 3 3 68:58 19
6. Levoča 9 3 2 4 62:64 17
7. Nižná 9 3 1 5 61:65 16
8. Fort. Kežmarok 9 2 3 4 56:70 16
9. R. Sobota 9 2 3 4 50:62 15
10. Ružomberok B 9 3 0 6 49:77 15
11. Vranov n/T B 9 1 2 6 51:75 13
12. Stránske 9 0 2 7 45:81 11

2. liga mužov – Východ – 6. dvojkolo – Valaliky A – Levoča B 14:0; Valaliky B – Margecany 10:4; Valaliky A – Margecany 12:2; Valaliky B – Levoča B 13:1.

1. Mokrance 11 10 0 1 110:44 31
2. Zbereko Košice 11 8 2 1 97:57 29
3. Valaliky A 11 8 2 1 106:48 29
4. Humenné 11 7 2 2 97:57 27
5. Vojčice 11 5 2 4 76:78 23
6. Valaliky B 11 6 0 5 79:75 23
7. Michalovce B 11 4 3 4 78:76 22
8. ŠKP Košice 11 4 3 4 79:75 22
9. Margecany 11 4 3 4 80:74 22
10. Svidník 12 3 1 8 69:99 19
11. V. Kapušany 11 3 2 6 61:93 19
12. Vranov n/T C 11 3 0 8 57:97 17
13. Šar. Michaľany 12 2 1 9 67:101 17
14. Levoča B 11 0 1 10 36:118 12

3. liga mužov – Západ – 8. kolo – Letanovce – Slov. Ves 2:16 (R. Lesňák 1, Petráš a Uhrin po 0.5 – P. Popovič a Marek po 4.5, Habiňák 4, D. Strišovský 3); Maria Huta – Severka Kežmarok 7:11 (Tokarčík ml., Bodnár a Šebestyenová po 2, Harman 1 – R. Popovič 4.5, Kelbel 3.5, Š. Vnenčák 2.5, Pojedinec 0.5); Margecany B – Sp. Vlachy 6:12 (Zahornacký 4.5, Bobák 1.5 – Rud. Jánoš a M. Havrilla po 3.5, J. Gurčík 3, Medvec 2); Rožňava B – BBF Sp. N. Ves 13:5 (J. Gallo ml. a Fabián po 3.5, Ružik a Minčev po 3 – Sagula 4.5, Zahuranec 0.5); Sp. Belá – Poprad 8:10 (Brežina 4.5, Smik ml. 3.5 – M. Maliňák 3.5, J. Maliňák 2.5, Šifra a P. Pitoňák po 2); Jablonov n/Tur. – Sp. Štvrtok 7:11 (Kupeček 4, Gulkáš 3 – M. Milan 3.5, P. Toporcer, Kapinus a Bohunčák st. po 2.5).

1. Sp. Štvrtok 8 6 1 1 91:53 21
2. Sev. Kežmarok 8 6 1 1 83:61 21
3. Slov. Ves 8 6 1 1 91:53 21
4. Poprad 8 4 2 2 85:59 18
5. Sp. Belá 8 4 0 4 75:69 16
6. Sp. Vlachy 8 3 2 3 68:76 16
7. Rožňava B 8 3 2 3 63:81 16
8. Letanovce 8 3 1 4 71:73 15
9. Maria Huta 8 2 2 4 75:69 14
10. Jablonov n/T 8 2 1 5 57:87 13
11. BBF Sp. N. Ves 8 1 1 6 58:86 11
12. Margecany B 8 1 0 7 47:97 10

4. liga mužov – Podtatranská – 8. kolo – Levoča C – Slov. Ves B 11:7 (M. Černický 3.5, Seman 3, Balogh 2.5, Hanisko 2 – M. Strišovský 3.5, A. Popovič 3, Belončák 0.5); Nová Lesná A – Sp. Bystré 8:10 (Rezničák 3.5, Mlej 3, Knižka 1.5 – Škyrta 4.5, J. Vitko a Kundis po 2, F. Bednár 1.5); Fortuna Kežmarok B – Švábovce 7:11 (K. Kovalčík 3.5, Mir. Harabin 1.5, Lešundák a T. Kovalčík po 1 – Erbn 4.5, Lipták 3.5, Chovanec 3); Sp. Štiavnik – Sp. St. Ves 5:13 (T. Černický 4, Kusko 1 – R. Novotný, D. Kostka a Kowalczyk po 3.5, Š. Kostka 2.5); St. Ľubovňa B – Svit 12:6 (Krafčíková, O.Haky st. a Jar. Pavlík po 3.5, Joz. Štucka 1.5 – Šebest 3, Mir. Benko 2, Pavlišin 1); Rakúsy – Poprad Veľká 10:8 (P. Andráš, Kuruc a S. Andráš po 3, Ploščica 1 – M. Pisarčík 4.5, Ľ. Pisarčík a Mar. Benko po 1.5, Gorel 0.5).

1. Sp. St. Ves 8 7 0 1 105:37 22
2. Rakúsy 8 6 1 1 92:52 21
3. St. Ľubovňa B 8 5 2 1 83:61 20
4. Svit 8 5 1 2 78:66 19
5. Sp. Bystré 8 4 1 3 69:75 17
6. Levoča C 8 3 2 3 72:72 16
7. Poprad Veľká 8 3 1 4 70:74 15
8. Fort. Kežmarok B 8 3 0 5 64:78 14
9. Švábovce 8 2 1 5 63:81 13
10. Sp. Štiavnik 8 2 1 5 53:91 13
11. Slov. Ves B 8 2 0 6 66:78 12
12. Nová Lesná 8 0 2 6 47:97 10

4. liga mužov – Spišsko-Gemerská – 8. kolo – Rožňava C – MŠK STO Krompachy 10:8 (Ružik 3.5, J. Gallo st. 2.5, P. Gallo a Minčev po 2 – Guassardo 4.5, Mišelnický 3.5); Maria Huta B – Henckovce 8:10 (Stopko a Muličák po 2.5, Tokarčík st. 2, Lapšanský 1 – Žúdel a Šramko po 4.5, Murza 1); Mlynky – Sp. Vlachy B 4:14 (Koutek 2.5, Kochan 1, Böhm 0.5 – Cisko a R. Hric po 4.5, P. Lesňák 3, Čmel 2); Gem. Poloma – BBF Sp. N. Ves B 6:12 (M. Trojan 3, W. Leitner 2.5, J. Trojan 0.5 – M. Barč 3.5, Vartovník a Schrötter po 3, Pavľák 2.5); Arnutovce – Hrabušice 10:8 (T. Farkašovský 3.5, Solár a Gardošík po 2.5, Čurillová 1, J. Dzurilla 0.5 – Tkáč 4, Novýsedlák a P. Popadič po 2); Plešivec – Harichovce 4:14 (P. Bakoš 3, Oleár a N. Bakoš po 0.5 – L. Lizanec 4.5, Hrušovský 3.5, Hadidom a Mlynarčík po 3).

1. Rožňava C 8 7 0 1 86:58 22
2. Gem. Poloma 8 6 0 2 89:55 20
3. Krompachy 8 6 0 2 83:61 20
4. Harichovce 8 5 1 2 92:52 19
5. Sp. Vlachy B 8 5 1 2 86:58 19
6. BBF Sp. N. Ves B 8 5 1 2 79:65 19
7. Arnutovce 8 4 1 3 69:75 17
8. Plešivec 8 4 0 4 72:72 16
9. Henckovce 8 2 0 6 58:86 12
10. Hrabušice 8 1 1 6 53:91 11
11. Maria Huta B 8 0 1 7 48:96 9
12. Mlynky 8 0 0 8 49:95 8

5. liga mužov – Podtatranská – 8. kolo – Levoča D – Sp. Bystré B 11:7 (S. Taratuta a E. Rusnák po 3.5, J. Rusnák a Suchý po 1.5, Krajňák 1 – J. Petruľa 3, Š. Petruľa 2, Teplický a Greňa po 1); Chmeľnica – Severka Kežmarok B 1:17 (P. Dufala 1 – O. Koša, Kvasňák a Groman po 4.5, R. Vnenčák 3.5); Sp. Štiavnik B – Sp. St. Ves B 6:12 (F. Strakuľa 3, Henček, M. Pekarčík a J. Strakuľa st. po 1 – Š. Kostka 4.5, Dubiel st. a J. Čarnogurský po 3.5, Kurňava 0.5); Severka Kežmarok C – Poprad B 2:16 (T. Ištócy 1, Vojtičko a Kalafut po 0.5 – Valluš a R. Funket po 4.5, Kancír 4, J. Popadič 3); Jakubany – Sp. Štvrtok B 12:6 (Š. Krafčík 4.5, Kandrik 4, P. Sykora 2, Szentivanyi 1.5 – V. Milan 2, Bujňák a Caltík po 1.5, Dunčko 1); Fortuna Kežmarok C – Lesnica 8:10.

1. Poprad B 8 8 0 0 114:30 24
2. Jakubany 8 6 0 2 91:53 20
3. Sp. Bystré B 8 5 0 3 78:66 18
4. Sev. Kežmarok B 8 5 0 3 91:53 18
5. Lesnica 8 5 0 3 73:71 18
6. Sp. Štvrtok B 8 4 0 4 79:65 16
7. Sp. Štiavnik B 8 4 0 4 58:86 16
8. Sev. Kežmarok C 8 4 0 4 69:75 16
9. Levoča D 8 3 1 4 65:79 15
10. Sp. St. Ves B 8 2 1 5 60:84 13
11. Fort. Kežmarok C 8 0 2 6 50:94 10
12. Chmeľnica 8 0 0 8 36:108 8

6. liga mužov – Podtatranská – 8. kolo – Mlynica – Sp. Bystré D 9:9 (Miklošek 3.5, M. Podolinská 3, Pavličko 2.5 – Dávid 4, Klimo 2.5, Dragoš 1.5, Trnka 1); Chmeľnica B – Sp. Bystré C 2:16 (P. Krafčík 2 – Hertely a Bajnok po 4.5, Foriš a M. Vitko po 3.5); Vyšné Ružbachy – Sp. Štiavnik C 18:0 kont. (hostia na stretnutie nenastúpili); Sp. Teplica – Podolínec 5:13 (A. Ďuriš 3.5, J. Cerva 1.5 – R. Faja 4, J. Tomeček 3.5, J. Šoltés 3, Oračko a Klimek po 1, Bernát 0.5); Sp. Belá B – Poprad C 13:5 (M. Čarnogurský, Š. Čarnogurský a Vincler po 3.5, M. Tropp 2.5 – Horák 3, Semko 2); St. Lesná – Sp. Štvrtok C 12:6 (Antol 4.5, Zuštiak 3.5, Regitko 2.5, B. Frisík 1.5 – L. Javorský, S. Petrovič a L. Toporcer po 2).

1. Stará Lesná 8 8 0 0 109:35 24
2. Sp. Belá B 8 7 0 1 93:51 22
3. Poprad C 8 7 0 1 93:51 22
4. Sp. Bystré C 8 6 0 2 99:45 20
5. Podolínec 8 5 1 2 89:55 19
6. Sp. Štvrtok C 8 5 0 3 92:52 18
7. V. Ružbachy 8 3 0 5 80:64 14
8. Mlynica 8 2 2 4 67:77 14
9. Sp. Bystré D 8 1 1 6 50:94 11
10. Sp. Teplica 8 1 0 7 42:102 10
11. Chmeľnica B 8 1 0 7 27:117 10
12. Sp. Štiavnik C 8 0 0 8 23:121 7

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.