Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Zo zelených stolov

(Autor: ilustračné archív)
Peter Podolinský|Publikované 10. apr 2018 o 22:00

Stolnotenisové súťaže mali na programe ďalšie zápasy.

Extraliga, muži o 7. – 12. miesto, 12. kolo: STO Valča – Energodata Žilina 5:5 (Páleník I. – 2.5/1, Valko P. – 2.5/1, Stráňay J. – 0/3 – Rezetka M. – 3/0, Kucko P. – 1/2.5, Mráz P. – 1/2.5) Interspead Nové Zámky – Geológ Rožňava 7:0 (Filaga M. – 2/0, Machalík I. – 2/0, Karas A. – 1.5/0, Ozorák Š. – 1.5/0 – Gulkáš G. – 0/2.5, Slováčik A. – 0/2.5, Letanovský J. – 0/2) STK Rybník – ŠKST Ružomberok 3:6 (Gajdoš M. – 1.5/1, Wiltschka J. – 1.5/1, Páleník A. – 0/3, Potocký O. – 0/1 – Truska M. – 3/0.5, Maruniak D. – 2/1.5, Hodor M. – 1/1) STK Rybník – Geológ Rožňava 2:6 (Páleník A. – 1/1, Gajdoš M. – 0.5/1, Wiltschka J. – 0.5/0, Mikle M. – 0/1, Potocký O. – 0/3 – Slováčik A. – 3/0.5, Gulkáš G. – 2/0.5, Letanovský J. – 1/1) Interspead Nové Zámky – ŠKST Ružomberok 6:1 (Machalík I. – 2.5/0, Filaga M. – 2/0, Ozorák Š. – 1.5/1 – Hodor M. – 1/1, Maruniak D. – 0/2.5, John M. – 0/2.5).

Tabuľka
7. Ružomberok 21 9 3 9 85:88 42
8. N. Zámky 21 9 2 10 83:93 41
9. Rybník 21 8 2 11 87:98 39
10. Valča 21 7 4 10 95:96 39
11. Rožňava 21 6 2 13 71:107 35
12. Žilina 21 0 3 18 38:128 24

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 1. – 6. miesto, 9. kolo: TJ STO Slovenská Ves – Geológ Rožňava B 7:11 (A. Popovič 2.5, P. Popovič 2.5, M. Habiňák 1.5, J. Marek 0.5 – Ľ. Leitner 4, G. Guľkáš 3, J. Letanovský 2, L. Jankó 2) ŠK Veterán Poprad – OŠK Spišský Štvrtok 10:8 (T. Bujňák 3, P. Pitoňák 3, J. Maliňák 2, M. Maliňák 1, M. Šifra 1 – P. Toporcer 3.5, Ľ. Kapinus 2.5, F. Bohunčák 1.5, M. Nováček 0.5) Slavoj Spišská Belá – AŠK Maria Huta 11:7 (P. Brežina 4, M. Matava 3.5, M. Smik st. 2.5, M. Smik ml. 1 – J. Bodnár 3.5, J. Tokarčík ml. 2.5, L. Harman 1).

Tabuľka
1. Rožňava B 20 15 0 5 206:154 50
2. Sp. Štvrtok 20 14 1 5 217:143 49
3. Slov. Ves 20 13 3 4 220:140 49
4. Maria Huta 20 10 2 8 197:163 42
5. Vet. Poprad 20 10 1 9 174:186 41
6. Sp. Belá 20 6 5 9 168:152 37

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 7. – 12. miesto, 9. kolo: ŠKST Spišské Vlachy – TJ Spišská Stará Ves 12:6 (L. Ledecký 4.5, M. Havrilla 4.5, M. Hric 1.5, M. Medvec 1.5 – K. Kowalczyk 2, R. Novotný 2, J. Stanko 1, J. Dubiel 1) STK Gemerská Poloma – MŠK STO Krompachy 12:6 (M. Trojan 4.5, W. Leitner 4, L. Kupeček 2, J. Trojan 1.5 – M. Mitrík 2.5, D. Mirek 1.5, S. Števčík 1, L. Solár 1) STK Severka Kežmarok – TJ Javorinka Levoča B 12:6 (Š. Vnenčák 4, P. Pojedinec 3.5, Š. Kelbel 3, M. Groman 1.5 – P. Jinda 2, J. Seman 1.5, D. Hanisko 1.5, M. Černický 1).

Tabuľka
7. Spiš. Vlachy 20 9 4 7 192:168 42
8. Krompachy 20 8 3 9 180:180 39
9. Levoča B 20 7 3 10 183:177 37
10. Sev. Kežmarok 20 7 2 11 159:201 36
11. Gem. Poloma 20 5 0 15 133:227 30
12. Spiš. Stará Ves 20 3 2 15 131:229 28

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 1. – 6. miesto, 9. kolo: ŠK Jablonov nad Turňou – S.T.K. Plešivec 10:8 (A. Balázs ml. 4.5, A. Herczeg 3.5, A. Herczeg 2 – P. Bakoš 3.5, N. Bakoš 2, F. Nemčok 1.5, S. Drenko 1) BBF Spišská Nová Ves – STO Letanovce 5:13 (J. Sagula 3, T. Farkašovský 2 – R. Lesňák 4.5, P. Petráš 3.5, S. Uhrin 2.5, P. Gabriš 2.5) BBF Spišská Nová Ves B – ŠK Harichovce 3:15 (J. Balla 2, P. Kozák 1 – M. Hadidom 4.5, Ľ. Hrušovský 3.5, F. Mlynarčík 3.5, L. Lizanec 3.5).

Tabuľka
1. Letanovce 20 16 3 1 252:108 55
2. Jablonov n/T 20 13 3 4 207:153 49
3. Harichovce 20 11 4 5 203:157 46
4. BBF SNV 20 7 3 10 176:184 37
5. Plešivec 20 8 1 11 152:208 37
6. BBF SNV B 20 7 0 13 156:204 34

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 7. – 12. miesto, 9. kolo: ŠKST Spišské Vlachy B – TJ Hrišovce 11:7 (B. Nemčík 3.5, R. Hric 3, A. Sokolská 2.5, P. Lesniak 2 – P. Dzurov 4.5, T. Dzurov 1.5, Š. Kyseľ 1) MŠK STO Krompachy B – ŠKST Margecany B 8:10 (B. Gmuca 3.5, L. Solár 2, D. Mirek 1.5, M. Mitrík 1 – J. Zahornacký 4.5, R. Bobák 2.5, I. Hanko 2, Š. Kaľavský 1) Geológ Rožňava C – AŠK Maria Huta B 8:10 (J. Gallo ml. 4.5, J. Gallo st. 1.5, D. Németh 1, O. Tomášik 1 – J. Tokarčík st. 3.5, M. Stopko 2.5, Ľ. Marcinko 2, M. Lapšanský 2).

Tabuľka
7. Margecany B 20 10 2 8 171:189 42
8. Rožňava C 20 10 2 8 186:174 41
9. Spiš. Vlachy B 20 10 0 10 177:183 40
10. Krompachy B 20 7 2 11 170:190 36
11. Maria Huta B 20 6 1 13 162:198 33
12. Hrišovce 20 3 3 14 148:212 29
(Rožňava C má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

5. liga Gemer, 18. kolo: ŠKST Gočovo – Geológ Rožňava D 3:15 (Bobrík Ján 2/2.5, Kračun Martin 1/3.5, Rybár Milan 0/4.5, Rochfaluši Vladimír 0/4.5 – Baláž Štefan 4.5/0, Minčev Ilko 4.5/0, Tomášik Ondrej 3.5/1, Gallo Ján st. 2.5/2) S.T.K. Plešivec B – ŠK Henckovce 3:15 (Drenko Szilárd 2/2.5, Balázs Alexander st. 1/3.5, Slovik Ladislav 0/3, Šofranko Ján 0/1.5, Lipták Dušan 0/4.5 – Žúdel Ondrej 4.5/0, Breznen Ľubomír 3.5/1, Murza Štefan 3.5/1, Šimon Peter 3.5/1) Tatran Betliar – STK Baník Rakovnica 15: 3 (Árvay Ľubomír 4.5/0, Teraj Michal 4.5/0, Šebesta Peter st. 3.5/1, Lipták Ondrej 2.5/2 – Lesňák Peter 2/2.5, Máťaš Viliam 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 0/2.5, Chlebuš Radoslav 0/4.5, Ďurský Stanislav 0/2) STK Honce – MSTO Dobšiná 9:9 (Gallo Peter 3/1, Ambrus Ferenc 3/1.5, Džubák Ján 2/2.5, Repiský Rudolf ml. 1/3.5, Repiský Rudolf st. 0/0.5 – Lenkey Milan 4.5/0, Čarnoky Peter 2.5/2, Zahoranský Dušan 1.5/3, Hutník Jaroslav 0.5/2, Hlaváčik Štefan 0/2).

Tabuľka
1. Henckovce 16 15 0 1 227:61 46
2. Dobšiná 16 10 2 4 162:126 38
3. Honce 16 10 2 4 161:127 38
4. Betliar 16 9 4 3 169:119 38
5. Rožňava D 16 8 3 5 171:117 35
6. Plešivec B 16 5 1 10 119:169 27
7. Gem. Poloma B 16 3 2 11 111:177 24
8. Gočovo 16 3 2 11 107:181 24
9. Rakovnica 16 1 0 15 69:219 18

6. liga Gemer, 20. kolo: Henckovce B – Vajda Team Dobšiná 12:6 (Kušnier Jozef 4/0.5, Fafrák Ivan 3/1.5, Šimon Peter 3/1.5, Fafrák Slavomír 1/1.5, Zagiba Ján 1/1 – Červenak Ján 2.5/2, Červenak Roman 2.5/2, Kraga Štefan 0.5/2, Bubenčik Marian 0.5/4, Kašpar Štefan 0/2) STO Hrhov – STK Honce B 8:10 (Grulyo Dominik 3.5/1, Jánosdeák Dávid 3.5/1, Szepesi Arpád 1/3.5, Halászová Noémi 0/4.5 – Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3/1.5, Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam st. 1.5/3) MSTO Dobšiná B – STK Kras Silica 10:8 (Trenka Štefan 4.5/0, Záhoranský Dušan 3.5/1, Lenkey Vladimír 2/1.5, Horká Kristína 0/4.5, Polanecký Jakub 0/1 – Dely Attila 3/1.5, Kovács Alexander 2.5/2, Farkas Ladislav 1/2, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Dezider 0.5/1) STK Baník Rakovnica B – ŠK Jablonov nad Turňou B (9. 4. 2018) Geológ Rožňava E – ŠKST Slavošovce 11:7 (Junger Ján 4.5/0, Lakatoš Marek 4/0, Németh Dávid 2.5/2 – Boldi Nikolas 2.5/2, Benčko Marek 2/2.5, Gecelovský Matej 1/3.5, Kliment Miloš 1/0, Gecelovský Igor 0.5/3) Obec Čierna Lehota – STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10 (Oravec Jaroslav 3.5/1, Hric Ján 2.5/2, Oravec Vladimír 2/2.5, Bystren Jaroslav 0/0.5, Hric Ján ml. 0/4 – Gaži Lukáš 3.5/1, Darvaš Ján 3/1.5, Máté Alexander 2.5/2, Magyar Pavol 1/1.5, Hatala Milan 0/2).

Tabuľka
1. Henckovce B 20 17 1 2 228:132 55
2. Slavošovce 20 16 1 3 244:116 53
3. Vajda team Dobšiná 20 15 1 4 234:126 51
4. Dobšiná B 20 14 0 6 202:158 48
5. Jablonov n/T B 19 13 0 6 215:127 45
6. Honce B 20 12 0 8 192:168 44
7. Hrhov 20 8 1 11 172:188 37
8. Krh. Podhradie 20 7 0 13 148:212 34
9. Rožňava E 20 5 1 14 148:212 31
10. Rakovnica B 19 4 2 13 128:204 29
11. Čierna Lehota 20 3 1 16 121:239 27
12. Silica 20 1 0 19 100:260 22

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.