Vrbov stále čaká na prvé body

Ilustračná foto. (Autor: TASR)
Sportnet|Publikované 6. dec 2016 o 23:00

Podtatranská florbalová liga pokračovala svojím 7. a 8. kolom.

POPRAD. Naplno bodoval tentoraz len Pink Panthers Poprad. Poradil si s mestským rivalom Lobdovými Diablami i s Naj Spišská Nová Ves. So Spišiakmi sa ale riadne natrápil. Tí viedli celý zápas, Pantheri stále len doťahovali.

V druhej časti tretej tretiny sa podarilo Pantherom vyrovnať a tri minúty pred záverečnou sirénou pridali gól, ktorý bol nakoniec víťazný.

V obidvoch zápasoch mal palce vo všetkých góloch Popradčanov Monka. Buď gól dal, alebo na neho prihral.

V zápase sa darilo Tkáčovi z Naj, ktorý strelil štyri góly. Rovnako štyrmi gólmi zaťažil konto brankára i Lomničan Lukáč v zápase s Vrbovom.

Florbalisti Vrbova stále čakajú na svoje prvé body v tomto ročníku ligy.

Po sobotňajšom dvojkole sa na čelo kanadského bodovania i strelcov dostal Monka z Panthers. Najlepší nahrávač je Valko z Podhradia. Najlepší brankár ostal Relovský z Ľubovne.

Nasledujúcu sobotu si družstvá oddýchnu. Pokračujeme až 17. decembra.

Výsledky: FBC V. LOMNICA – FBC VRBOV 9:1 (3:1, 1:0, 5:0), góly: Lukáč 4, Kolesár 2, Kiraľvarga, Šimko, Džadoň – Šimbera, PINK PANTHERS POPRAD – LOBDOVÍ DIABLI POPRAD 5:2 (2:0, 0:1, 3:1), góly: Monka 3, Krasničan, M. Lipták – Just, D. Dzivjak, FBC VRBOV – NAJ SP. N. VES 2:11 (0:2, 1:3, 1:6), góly: Toporcer, O. Olekšák – L. Janna, Tkáč, Wagner, Hladt, Lehotský po 2, Korpáč, LOBDOVÍ DIABLI POPRAD – FBC V. LOMNICA 7:4 (2:2, 3:0, 2:2), góly: D. Dziviak, Chovan po 2, J. Dzivjak, Pavličko, Hajdík – Lukáč 2, Kolesár, Šimko, NAJ SP. N. VES – PINK PANTHERS POPRAD 5:6 (2:0, 2:4, 1:2), góly: Tkáč 4, J. Raczek – Monka 3, Kikta, M. Lipták, Krasničan.