Batyrlan Muratov a Samuel Hlavaj.
Batyrlan Muratov a Samuel Hlavaj. (Autor: TASR)
19. máj 2023 o 22:22

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Slovensko - Kazachstan na MS v hokeji 2023 dnes.

RIGA. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu Slovensko - Kazachstan v rámci skupiny B na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste.

Slovenskí hokejisti podľahli papierovo slabšiemu súperovi 3:4 po samostatných nájazdoch.

Najskôr Slovensko viedlo gólom Kocha 1:0, no prišla zlá 5-minútovka v úvode 2. tretiny a Kazachovia dokázali streliť 3 góly za ten čas.

Slovensko ale vyrovnalo na 3:3 v poslednej tretiny gólmi Pánika a Regendu. Zápas šiel do predĺženia, v ktorom sa nerozhodlo, až nakoniec došlo na samostatné nájazdy.

V nich boli Kazachovia neomylní a zvíťazili v tomto zápase.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Slovensko - Kazachstan na MS v hokeji 2023