Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Stredopoliar Tirer v Michalovciach skončil!

Sportnet|Publikované 15. nov 2006 o 23:00

Michalovce Vo futbalových Michalovciach je v posledných dňoch mimoriadne rušno. V pondelok skúsený brankár Norbert Belán vyhlásil, že počas zimnej

prestávky klub opustí a preto si už v končiacej sa jesennej časti nezachytá, v utorok sa na tréningu objavil už šiesty legionár, Argentínčan Javier Romero, nuž a včerajší deň bol v MFK Zemplín posledným pre stredopoliara Jozefa Tirera. Ten si už zbalil veci a pobral sa domov do Stropkova, odkiaľ bol v Michalovciach na polročnom hosťovaní. "Je to pravda. Nechcem uvádzať podrobnosti, k tomu by sa mal vyjadriť samotný hráč, ale jeho postoj voči kolektívu nemohol mať iné vyústenie. Každý hráč má svoje povinnosti, ktoré si musí plniť. Pokiaľ to nedokáže, nemá v kabíne čo hľadať. On neublížil mne, ale kolektívu. Bolo to principiálne rozhodnutie, ktoré je zároveň definitívne," povedal na margo predčasného konca spomínaného hráča šéftréner MFK Zemplín Ladislav Molnár.

Michalovce súcich hráčov na prvú ligu momentálne ledva dokážu spočítať na prstoch dvoch rúk, preto nás zaujímalo, či predsa len nerozmýšľal nad miernejším trestom? "Je mi jasné, že tento káder je kvantitatívne nedostatočný a prakticky ešte ani raz sme pod mojim vedením nenastúpili kompletní, ale sú veci, ktoré sa jednoducho neodpúšťajú. Hráč jasne ukázal svoj postoj voči ostatným členom kolektívu a keďže takéto veci sú neprípustné, musel odtiaľto odísť. V sobotu proti Prešovu budeme jedenásti a určite urobíme všetko preto, aby sme zabodovali. Aj bez Tirera," doplnil Ladislav Molnár.

Jozef Tirer bol v Michalovciach na polročnom hosťovaní z druholigového Stropkova a počas doterajších dvadsiatich kôl zaťažil konto súperových brankárov štyrmi gól, ku ktorým pridal aj presný zásah v Slovenskom pohári do siete Humenného.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.