Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

(Autor: ilustračné - archív)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 23. feb 2019 o 17:56

Ako sa skončili zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

Nedeľa

Hokej

Tipsport liga, 54. kolo

MsHK DOXXbet Žilina - HC Košice 1:7 (0:3, 1:2, 0:2) - Góly: 24. Surovka (Kučný, Jenčík) - 8. Ščerbatov (T. Slovák), 14. T. Klíma, 16. Brophey (Š. Petráš, Šedivý), 31. Š. Petráš (Suja, J. Sýkora), 32. Koch (Ignatuškin, Š. Petráš), 56. Koch (Š. Petráš), 58. Kafka (J. Sýkora). Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga, Juhász - Valo, Muzsik, 815 divákov

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) - Góly: 29. Uhrík (Piatka, Števuliak), 32. Sukeľ (Oško, Nemec), 34. Ró. Huna (Nechaj), 45. Uram (Sukeľ, Nádašdi), 59. Oško - 24. Bondra (P. Svitana, Petran), 51. P. Svitana (Abdul, Erving). Rozhodcovia: Kalina, Korba - Bogdaň, Durmis, vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, 1270 divákov

Extraliga žien, prvé semifinále

ŽHKm Zvolen - Popradské líšky 0:6 (0:4, 0:1, 0:1) - stav série: 0:1

Hádzaná

MOL liga, 17. kolo

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Iuventa Michalovce 15:43 (7:22) - Najviac gólov: Hollá 7/2, Matušincová 3, Obstová 2 Štefaníková 6, Trúnková 5, Štefanová 5. Rozhodovali: Majstrík, Manek, 7 m hody: 3/2 2/1, vylúčené: 4:1

Basketbal

Extraliga žien, skupina o 5. - 8. miesto, dohrávka 5. kola

BAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra 63:81 (15:27, 12:10, 19:27, 17:17) - Najviac bodov: Goršičová 15 (10 doskokov), Filičková 11, Sojáková 10 - Kudličková 15, Fehérová a Kubušová po 13

Stredoeurópska liga žien, turnaj Final Four, o 3. miesto

Basket Žabiny Brno (ČR) - Young Angels Košice (SR) 75:51 (21:8, 14:6, 17:16, 23:21)

Vodné pólo

Extraliga mužov, výsledky víkendových stretnutí nadstavby o titul

2. kolo:

ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 8:18 (2:5, 2:5, 2:4, 2:4) - Najviac gólov: Kaid ml. 3 - Patrik Tkáč 4

3. kolo:

ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky 6:15 (3:6, 2:3, 1:4, 0:2) - Najviac gólov: Kaid ml. 2 - Úradník a Andrej Kováčik po 3

ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 9:7 (2:4, 3:1, 2:2, 2:0) - Najviac gólov: Mikloda 3 - V. Hruška 3

Aktuálna tabuľka:

1. Slávia UK Bratislava 13 12 0 1 169:76 24
2. ŠK Hornets Košice 13 10 0 3 1144:85 20
3. KVP Nováky 13 8 0 5 149:119 16
4. ŠKP Modrí draci Košice 13 4 0 9 115:150 8

Florbal

Extraliga žien, 20. kolo

Predator Sabinov - Mikuláš Prešov 16:7 (6:1, 6:4, 4:2)

Kométa Spišská Nová Ves - Eastern Wings Michalovce 9:2 (0:0, 4:1, 5:1)

Konečná tabuľka základnej časti extraligy žien:

1. ŠK 98 Pruské 18 13 3 0 2 182:79 45
2. FBK Kysucké Nové Mesto 18 14 1 1 2 132:62 45
3. Predator Sabinov 18 14 0 2 2 164:85 44
4. FK-ZŠ Nemšová 18 12 1 1 4 174:105 39
5. FBK Tvrdošín 18 10 0 0 8 126:105 30
6. Hurikán Bratislava 18 7 1 0 10 71:97 23
7. Kométa Spišská Nová Ves 18 5 1 0 12 92:124 17
8. Slávia Nitra 18 4 1 2 11 91:131 16
9. Eastern Wings Michalovce 18 1 1 3 13 72:171 8
10. Mikuláš Prešov 18 1 0 0 17 58:203 3

Štvrťfinálové dvojice:

ŠK 98 Pruské - Kométa Spišská Nová Ves

Predator Sabinov - Hurikán Bratislava

Sobota

Futbal

Fortuna liga, 20. kolo

MFK Zemplín Michalovce - FC Nitra 0:0 (0:0) - Rozhodoval: Marhefka, ŽK: Vojtko, Rota, Carrillo - Gatarič, Zgrablič, Vestenický, Pindroch, Fábry, 827 divákov

Michalovce - Nitra 0:0: fotogaléria

24.2.2019

Volejbal

Extraliga muži, 4. kolo skupiny o 1.-4. miesto

VK Mirad PU Prešov - VK Prievidza 0:3 (-16, -18, -28) - 78 minút, rozhodovali: Mokrý, Malík

VKP Bystrina SPU Nitra - VK KDS Šport Košice 0:3 (-22, -19, -24) - 79 minút, rozhodovali: Sarka. Dovičovič ml.

Extraliga muži, 4. kolo skupiny o 5.- 10. miesto

VKM Stará Ľubovňa - TJ Slávia Svidník 0:3 (-12, -20, -18) - 55 minút, rozhodovali: Čunočka, Niklová

Extraliga ženy, 5. kolo skupiny o 5.- 8. miesto

Volley project UKF Nitra - KV MŠK Oktan Kežmarok 0:3 (-23, -21, -23) - 79 minút, rozhodovali: Szász, Pivarček

VK Prešov - Hit UCM Trnava 1:3 (-21, -25, 22, -20) - 108 minút, rozhodovali: Höger, Sluk

Basketbal

Stredoeurópska liga žien, turnaj Final Four, semifinále

Sokol Hradec Králové (ČR) - Young Angels Košice (SR) 90:62 - (21:16, 29:23, 26:6, 14:17) - do finále postúpili hráčky Hradca Králové

Hádzaná

MOL liga, 17. kolo

Bemaco ŠŠK Prešov - HC Zlín 27:26 (14:14) - Najviac gólov: Klučková 9/3, Vencuriková 5, Popovcová 3/1 Kříčková 7, Hradilová 7/3, Hubová 6/2. Rozhodovali: Gedeon, Palovčák, 7 m hody: 6/5 9/6, vylúčené: 5:6

Extraliga muži, 4. kolo skupiny o 1.-6. miesto

Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica 38:27 (18:13) - Najviac gólov: Hrstka 7, Titouan 5 - Briatka 6/4, Macháč 6. Rozhodovali: Haščík, R. Sivák, vylúčení: 3:2, 7 m hody: 2/2 - 4/4, 345 divákov

Hádzaná: Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica : fotogaléria

24.2.2019

Hokej

Extraliga žien, prvé semifinále

MHK Martin - ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) - stav série: 1:0, hrá sa na dve víťazstvá

Florbal

Extraliga mužov, 20. kolo

Florko Košice - AS Trenčín 7:2 (2:1, 0:1, 5:0)

Grasshoppers Žilina - ATU Košice 11:8 (3:3, 3:2, 5:3)

Snipers Bratislava - Mikuláš Prešov 10:5 (3:2, 3:0, 4:3)

Young Arrows Spišská Nová Ves - Lido Bratislava 6:10 (1:3, 1:1, 4:6)

Extraliga žien, 19. kolo

Kométa Spišská Nová Ves - Mikuláš Prešov 10:4 (3:2, 3:1, 4:1)

Predator Sabinov - Eastern Wings Michalovce 17:5 (4:0, 9:2, 4:3)

Súvisiace články