Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 28. nov 2020 o 11:33

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 28. a 29. novembra 2020.

Nedeľa 29. novembra

Hokej

Tipos extraliga, 18. kolo

HK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice 0:1 sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1), rozhodujúci samostatný nájazd Mráz

HC 07 Detva - HK Poprad 3:4 (2:0, 0:2, 1:2), 13. Sýkora (Marttinen), 15. Rymsha (Cox, Askarov), 58. Askarov (Lalík, Čacho) - 24. Dalhuisen (Matej Paločko), 33. Haščák (Svitana, Skokan), 43. Livingston (Zagrapan), 46. Haščák (Svitana, Drgoň)

Hádzaná

Extraliga mužov, dohrávka 6. kola

HK Košice - HáO TJ Slovan Modra 30:22 (12:9)

Góly Košíc: Dani 7, Guzy 6, Maguška 5, M. Baláž 4, E. Ľoch 3, Hriňák a Šiška po 2, Tumidalský 1.

Pok. hody 0 – 3/2, vylúčení 4 – 1, rozhodovali Klus a Cipov.

Sobota 28. novembra

Futbal

Fortuna liga, 15. kolo

ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Zemplín Michalovce 0:0

2. liga, 13. kolo

MŠK Púchov - FK Poprad 0:1 (0:1), 23. Arthur Legnani

FC Košice - FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0), 44. Košuda

Partizán Bardejov BŠK - MFK Skalica 1:1 (0:1), 66. Brigant (pk) - 14. Ranko

Volejbal

Extraliga mužov, 8. kolo

VKP Bratislava - VK KDS Šport Košice 3:0 (21, 20, 18)

Košice: Smolej 3, Kríž 1, Lamanec 11, M. Sopko ml. 15, Pizur 2, Goč 2, libero Kurej (Jendrejčák 2, Ondruš 1, J. Hriňák 2)

Hralo sa 81 minút, rozhodovali Sarka a Schimpl.

VK Mirad UNIPO Prešov - VK Osmos Prievidza 3:0 (21, 13, 20)

Prešov: M. Hudák 8, Macko 7, Porubský 4, Ščerba 10, Mikovčík 7, Szarek 18, libero T. Lampart (Suchanič)

Hralo sa 70 minút, rozhodovali Porvazník a Höger.

TJ Slávia Svidník - ŠŠ volejbal Trenčín 3:0 (13, 13, 12)

Svidník: Jurko 1, Š. Kozák 6, Marjov 6, Pietrzak 12, Gula 13, Matušovský 2, libero M. Vitko (Gulák 5, R. Vitko 1, Šellong 2)

Hralo sa 60 minút, rozhodovali Tiňo a Hudák.

Extraliga žien, 12. kolo

VK Slávia EU Bratislava - VK Prešov 3:0 (12, 23, 13)

Prešov: Čermáková, Pisarčíková 7, Lukáčová 3, P. Kubová 4, Paulínyová 8, Dúbravcová 1, liberá Šromovská a Nehilová (Grocká 1, Gécziová 2)

Hralo sa 72 minút, rozhodovali Štepánek a Viktoríni-Lisá.

Hádzaná

Extraliga mužov, 8. kolo

Tatran Prešov - HáO TJ Slovan Modra 38:20 (16:12)

Góly Prešova: Ben Abdallah 8, Rábek 7/4, Fech a Jaballah po 5, Hernandez 3, Rečičár, Hozman, Fižuleto a Carapkin po 2, Krok a Michalka po 1.

Pok. hody 5/4 – 2/2, vylúčení 3 - 2, rozhodoval Palovčák.

Košice Crows - HK Agro Topoľčany 35:27 (16:14)

Góly Košíc: Hruščák 9/2, R. Antl 6, K. Radčenko a Majirský po 5, Pecha 4, N. Müller a Capik po 2, Šiška a Luby po 1.

Pok. hody 2/2 – 1/1, vylúčení 5 – 2, rozhodovali Cipov a Klus.

Basketbal

Extraliga žien, 10. kolo

BK ŠKP 08 B.Bystrica - Young Angels Košice 64:82 (13:25, 19:15, 17:25, 15:17)

YAK: Bohušová 2, Jurčenková 13, Urbanová 9, Bartánusová 7, Blanárová 16 (Kristlová 4, drobná 4, Mikovčáková 2, Kaliužná 5, Virasztóová 5, Plavnická 2, Dulovičová 12)

Piešťanské Čajky - ŠKBD Spišská Nová Ves 114:48 (29:6, 37:8, 22:17, 26:17)

SNV: Jarošová 18, Kačírová, Pokrievková 8, Puzderová 6. Dovalová 1 (Da Cruzová 5, Ivančová, Hrušovská 5, Bučková 2, Matúšová 3, Kostelníková).

BAM Poprad - MBK Ružomberok 44:102 (11:35, 11:26, 11:20, 11:21)

Poprad: Sojáková 13, Rodáková 9, Vyšňová 2, Tetemondová 4, Grigerová 10 (Barboričová 4, Kollarová, Nat. Michlíková, Nin. Michlíková, Kmetoniová 2)

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Autor: Martin Belej

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.